DAJ CYNK

Orange na kartę - nielimitowane połączenia również na stacjonarne

14.10.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 16025

Ważne 11

7

Orange zmieniło regulamin pakietów "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 2 GB", dodając do nich nielimitowane połączenia z numerami stacjonarnymi.

Orange zmieniło regulamin pakietów "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 2 GB", dodając do nich nielimitowane połączenia z numerami stacjonarnymi.

Od 10 października do pakietów w wersji jednorazowej i cyklicznej dodane zostały nielimitowane połączenia na numery stacjonarne. Dzięki temu za 30 zł miesięcznie można mieć nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich, a za 35 zł dodatkowo pakiet danych w wysokości 2 GB. Transmisja danych rozliczana jest co 50 KB, bez mechanizmu lejka.

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 2 GB
Wersja Ważność Koszt Aktywacja
jednorazowa 7 dni 12 zł *102*73#
jednorazowa 31 dni 35 zł *102*74#
cykliczna 31 dni 35 zł *102*75#

Zobacz: Regulamin pakietów cyklicznych
Zobacz: Regulamin pakietów jednorazowych

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
35. ~bart
0

2015-10-16 16:15:43

wszytko fajnie albo i nie fajnie , bo jednemu oferta pasuje, drugiemu nie pasuje ale ja mam zapytanie czemu sieć Orange ma taki słaby - fatalny zasięg? to że w nawet w wielkich miastach są białe plany z w zasięgu to wiadomo,żeby porozmawiać trzeba podejść do okna, myślałem że to może mój stary telefon coś nie bardzo, ale dopiero gdy korzystałem z telefonu z 2 kartami sim widać było jaka ta sieć jest słaba w zasięgu, gdy karta Orange miała 1 - 2 kreski zasięgu to karta z innej sieci miała 4 kreski zasięgu, co mi po tym że będę mógł rozmawiać za 10 zł czy nawet za darmo jak nie ma prawie zasięgu, a o korzystaniu z internetu zapomnij przy takim słabym zasięgu

Odpowiedz

34. ~MaRiO
0

2015-10-15 19:54:11

ktos juz o tym wspominal wiec wspomne i ja.. w orange one w pakiecie za 30 zl NIGDY nie naliczalo oplat na polaczenia na stacjonarne takze stacjonarne juz byly od poczatku wliczone.. zadna mi nowosc a pakiety zamawiam od momentu kiedy sie tylko pojawil co miesiac..

Odpowiedz

33. babeo
0

2015-10-15 13:30:29

Od 22.10.2015 lejek na internet.

Odpowiedz

-1

2015-10-15 12:46:43

31). wątpię - tu zawsze te 5zł więcej dostaną...

Odpowiedz

31. ~Krzysztof
0

2015-10-15 12:31:39

Oby tak samo zmienili usługę bez sosów i internetu za 25zł

Odpowiedz

0

2015-10-15 11:29:43

Tak, w głosowych 25gr/50kB, a we Free 1gr/100kB

Odpowiedz

29. Blank
0

2015-10-15 11:17:42

Nie mogę teraz zajrzeć do regulaminu, więc jedynie zapytam - nie jest tak, że taktowanie odbywa się w paczkach zależnych od taryfy (POP,One,Go-50kB, Yes,Smart - 100kB)?

Odpowiedz

28. ~Ja+
-1

2015-10-15 10:49:41

27). A zwłaszcza, że niedługo święta:-)

Odpowiedz

27. ~Bul_Szogun
2

2015-10-15 10:17:40

Oferta b.podobna do NJU, tylko że mniej internetu i brak MMS-ów. Chyba wrócę do Orange, bo tutaj są bonusy przy doładowaniach i 5% extra do skarbonki. Ceny identyczne, więc po co przepłacać? NJU traci sens.

Odpowiedz

26. ~Ja±
-2

2015-10-15 09:46:05

25). a Ty do mnie, czy co..?

Odpowiedz

25. ~pabloki
1

2015-10-15 09:34:17

Dopiero teraz. Refleks pierwsza klasa.

Odpowiedz

24. ~Ja±
-1

2015-10-15 09:09:25

News na Telepolis może mylić:pierwsze zdania dotyczą jedynie tego za 35zł, podane kody też tylko 35zł.Kod na pakiet rozmów+sms 7dni 9zł*102*70#Kod na pakiet rozmów+sms 31dni 30zł*102*71#

Odpowiedz

2015-10-15 08:10:05

21 - bez internetu jest 30 zł >

Odpowiedz

22. ~LTE
0

2015-10-15 08:09:54

A już dopatrzyłem czyli 30 zł kupuje za 25 zł i mnie tyle wychodzi, ale że smsów nie pisze wcale tylko rozmowy więc najlepszy jest virgin mobile za 17 zł miesiąc kupując 2 doładowania 10 zł za 17 zł.

Odpowiedz

21. ~LTE
-2

2015-10-15 08:06:53

Tylko pytanie dlaczego 35 zł a nie 30 zł? 30 zł bym dał ale nie 5 zł więcej.

Odpowiedz