DAJ CYNK

Orange: korzystaj z abonamentowych minut w roamingu w usłudze Go Europe

28.06.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12232

Ważne 8

3

Od 28. czerwca klienci Orange posiadający ofertę Smart Plan Halo lub Smart Plan Multi mogą korzystać z usługi Go Europe, umożliwiającej wykorzystywanie w roamingu pakietu minut i SMS-ów otrzymanych w abonamencie. W ramach usługi użytkownik otrzymuje także pakiet minut na połączenia odbierane za granicą.

Od 28. czerwca klienci Orange posiadający ofertę Smart Plan Halo lub Smart Plan Multi mogą korzystać z usługi Go Europe, umożliwiającej wykorzystywanie w roamingu pakietu minut i SMS-ów otrzymanych w abonamencie. W ramach usługi użytkownik otrzymuje także pakiet 1000 minut na połączenia odbierane za granicą.

Usługa działa we wszystkich krajach Unii Europejskiej (tzw. strefa 1). Pakiet jest aktywny 24 godziny, a koszt jego aktywacji wynosi 4,90 zł. Kwota doliczana jest do rachunku klienta. Aby uruchomić usługę należy wysłać SMS o treści EUROPA pod numer 803.

Usługa zostanie aktywowana do 24 godzin od zlecenia aktywacji, a klient otrzyma SMS potwierdzający.

Źródło tekstu: Orange, wł

Tagi: orange roaming
Komentarze
Zaloguj się
37. ~tkubon
0

2013-06-30 15:29:46

SACZI: To zależy czy dużo dzwonisz na różne numery w EU czy ciągle na te same, bo jak na te same to chyba żaden problem wklepać sobie w telefonie drugi kontak numerdostepowy_p_numerdocelowy. Sam jak dzwonię to płacę tylko za połączenie z numerem dostepowym. Stacjonarne gratis, komórki zagraniczne grosze, ale faktycznie w T-Mobile jest jeśli chodzi o połączenia za granicę całkiem tanio. Wszędzie rozmawiaj + abonament z minutami na EU jest całkiem spoko. Zależy co kto lubi i potrzebuje

Odpowiedz

36. ~
0

2013-06-30 00:43:49

@35 Dzieciaku, na jakiego grzyba mi 500zł na kartę? Płacę abonament i chce mieć wszystko. A na Play sikam ciepłym moczem.

Odpowiedz

35. ~
0

2013-06-29 23:38:21

33,nie wpadłeś sfrustrowany człowieku na pomysł że doładować można np za 500 zł ? jak chcesz ładować po 5 zł to będziesz latał,co może wiedzieć ktoś taki jak ty kto pewnie nigdy w Play nie był i kto wierzy w bajki konsuli o mitycznym gorszym Play

Odpowiedz

34. ~SACZI
0

2013-06-29 21:56:18

@tkubon, ja np miewam miesiące, gdzie przeszło 500 min wydzwaniam do EU, a praktycznie co miesiąc 60-100 min mi na EU schodzi. Jak bywam w strefie ? (~2 x 2-3 dni/miesiąc), to przeciętnie 10-20 PLN za roaming płacę. W tym 9PLN to "wszędzie roamawiaj", a reszta to net. W przypadku dziennego pakietu jak ten w Orange, praktycznie przestaję się ograniczać z rozmowami, a transmisję danych to niestety jakoś przeboleć będę musiał. Betamaxy - ... daj spokój! Za stary już na to jestem. W tej chwili nie ma problemu, żeby zapłacić 200PLN za tel, ale jak będę mógł w roamingu korzystać z pakietu abonamentowego, to lepiej dla mnie. Wbrew pozorom dzięki spadkowi cen moje rachunki z roku na rok są coraz większe - w niczym się nie ograniczam.

Odpowiedz

33. ~
0

2013-06-29 21:45:18

Ciekawy czyli nr 32 - Do dzisiaj w Orange minuty przechodzą. Wiec przestań chrzanić. A na kartę sobie sam działaj. Nic nie ma do roboty niż latać i doładowywać sobie kartę za granicą. Ale co może wiedzieć dziecko, które poza Playem nie widzi świata i nigdy poza granicami nie było.

Odpowiedz

32. ~
0

2013-06-29 21:25:44

22,Playa nie było a już w Erze minuty nie przechodziły,przechodzenie było w Idei i Plusie,jak ceny były wyższe np 60-75 gr minuta poza sieć,jak ceny poszły w dół sieci zlikwidowały przenoszenie minut,zresztą to jest potrzebne tylko tym którzy mają wyższe abo niż potrzebują bo telefon był za 1 zł,ci którzy mają odpowiedni abo tego przechodzenia minut nie potrzebują, kiedyś było lepiej bo było drożej? kto ci broni płacić 2,70 zł za minutę?

Odpowiedz

31. ~
0

2013-06-29 21:19:20

16, dokładnie,ludzie biorą abo dla tela a potem narzekają,jak chcą tanio korzystać z roamingu w UE to karta z doładowaniem albo niski abo 9 zł prv i 15 zł firmowo i żadnego biadolenia że pakiety powinny być inne i że jest źle,niektórzy nie mogą zrozumieć dlaczego z ich minut nie mogą wykorzystać na sms premium... bez komentarza

Odpowiedz

30. wlo
0

2013-06-29 19:29:12

toms - i bardzo fajnie ;-) Cieszę się razem z Tobą, że dobrze wybrałeś ;-)

Odpowiedz

29. ~tkubon
0

2013-06-29 19:25:28

@SACZI: ten minuty na stacjonarne w EU to fajne, ale jak się często korzysta. Znacznie lepiej jest mieć więcej minut krajowych i z nich korzystać wdzwaniając się na jakiegoś betamaxa (np. ryngę.com)

Odpowiedz

27. ~SACZI
0

2013-06-29 18:49:22

Krok w bdb stronę! Czekam na podobną ofertę z TM. Jak stanie się to standardem, TM żegnam bez żalu (minuty z abo schodzą na rozmowy stacjonarne w całej EU) ...

Odpowiedz

26. toms
0

2013-06-29 18:39:04

wlo - a w prepaidzie nadal wykorzystuję kasę na WSZYSTKIE usługi z esemesami premium włącznie i nic nie przepada. Praktycznie u każdego operatora. A nogawki mam ciągle suche. ;-)

Odpowiedz

25. ~
0

2013-06-29 18:22:26

najlepiej jak by olal telefon.

Odpowiedz

24. wlo
0

2013-06-29 18:02:28

23 - nie bardzo mnie obchodzi czy sobie zmoczy majty czy spodnie albo papcie ;-)

Odpowiedz

23. ~
0

2013-06-29 17:48:08

wlo, zafunduj szwagrowi pieluche.

Odpowiedz