DAJ CYNK

Orange: koniec bonusu za rejestrację numeru

15.09.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15987

Ważne 7

12

Od 16 września przestaje obowiązywać bonus za rejestrację numeru na kartę w Orange. Promocja nie będzie kontynuowana.

Od 16 września przestaje obowiązywać bonus za rejestrację numeru na kartę w Orange. Promocja nie będzie kontynuowana.

Klienci ofert na kartę, którzy zarejestrują swój numer do 15 września mogą otrzymać 1000 minut i pakiet 10 GB. Klienci, którzy zarejestrują numer do tego dnia mogą włączyć bonus w ciągu 60 dni od rejestracji. Numerów zarejestrowanych od 16 września promocja nie będzie obowiązywać.

Również 16 września ruszy nowa kampania promująca rejestrację numeru. Orange będzie w niej promować usługę 100 GB za doładowanie (bonus na 5 miesięcy za doładowanie numeru w ofercie Orange Free na kartę kwotą 200 zł) i rozmowy bez limitu do wszystkich sieci za 25 zł na 31 dni.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
58. ~wkurzony
0

2016-10-05 23:33:42

Rezygnuję w Orange. Już żadnego numeru u nich nie zarejestruję. Zlikwidowali bonusy na których mi zależało. Połączenia bardzo często się same rozłączają nawet po kilkanaście razy raz za razem. Słaba sieć. Zasięg słaby. Są lepsze konkurencyjne sieci ! z lepszymi ofertami.

Odpowiedz

57. ~biala
0

2016-09-17 14:05:53

Pewnie przejdą do TMobile, gdzie bonus dają po doładowaniu konta:DOrange bardzo długo kazał nam czekać na ułatwienia w rejestracji a kiedy wreszcie udostępnili wygodną rejestracje smsem zaraz potem zakończyli promocje. Może przerazili się skalą nadużyć dokonanych przez kolekcjonerów bonusów

Odpowiedz

56. wlo
0

2016-09-16 20:01:07

No to jest dobre... Dla miesięcznego bonusu zmieniać operatora. No dobre, dobre...

Odpowiedz

55. ~bonus
0

2016-09-16 17:31:12

Nie ma bonusów, nie ma rejestracji. Są jeszcze inne sieci. Teraz te 16 milionów użytkowników zacznie nagle spadac :). Zarejestruja tylko ci, którym zależy na numerze, ale tylko po to by go później przenieść.

Odpowiedz

54. ~NYK
0

2016-09-16 13:07:24

DO @46 - ja wlasnie tak rano zrobilem: przenioslem 4-ry numery z Orange do Playa, jak powiedzieli, ze Bonusy skonczyli… C/''est la vie

Odpowiedz

53. ~jerry
0

2016-09-16 10:24:41

Właśnie włączyli mi pakiet bez mojej zgody.Klilka dni wcześniej inny pakiet.Razem w tydzień bez mojej wiedzy pobrali mi 40 zł.Karta jest w modemie i przez przypadek to odkryłem. Idę reklamować i prawdopodobnie pożegnam się z @orange

Odpowiedz

52. ~
0

2016-09-16 09:00:14

Szmaciarstwo jak zwykle w Orencz.

Odpowiedz

51. ~M
0

2016-09-16 07:28:44

@31. No na poczcie to napewno załatwił bez kolejki. Hehe.

Odpowiedz

50. ~holk
0

2016-09-16 00:12:56

Orange chcialo nalapac numerow by poprawic sobie statystyki.Ja nierejestrowalem i nie mam zamiaru bo i tak karty sie pozbywam.Nie ma zadnej oferty u tego operatora

Odpowiedz

49. 3G
0

2016-09-15 23:11:41

Ale shit, myślałem, że jakoś jesienią zarejestruje. W takim razie zużyje tylko dane z karty Orange i pa pa.

Odpowiedz

-1

2016-09-15 22:30:06

Przy tych cenach to praktycznie mam w d te bonusy. Nawet nie włączam tego.

Odpowiedz

47. ~
-1

2016-09-15 22:23:35

Kto miał zarejestrować, zrobił to. Mój tata tego nie zrobił bo twierdzi, że się z ustawy wycofają i pierdylion innych powodów. Powiedziałem mu więc, że 1 lutego nigdzie już nie zadzwoni i niech potem nie płacze, że numeru nie może odzyskać. Do człowieka nie przemawia. Będzie lament 1 lutego i oczywiście na mnie będzie chciał się wyładować. Ja dupę wypnę.

Odpowiedz

46. ~Nununu
1

2016-09-15 21:30:40

To ja pójdę zarejestrować swój numer z Orange do Play, haha.

Odpowiedz

45. njuken
-1

2016-09-15 20:00:49

Trzeba będzie korzystać z Plusa, który w godzinach szczytu w mojej lokalizacji działa całkiem dobrze

Odpowiedz

44. wio
0

2016-09-15 19:45:49

43.???? Ja nic nie pisałem! Jest to pomówienie. O co ci chodzi?

Odpowiedz