DAJ CYNK

Orange kończy z bonusem Masz ekstra 5 zł

03.02.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5656

Ważne 4

6

Jedynie do końca marca użytkownicy ofert na kartę sieci Orange będą mogli korzystać z bonusu Masz ekstra 5 zł.



Jedynie do końca marca użytkownicy ofert na kartę sieci Orange będą mogli korzystać z bonusu Masz ekstra 5 zł.

Masz ekstra 5 zł to promocja dla użytkowników usług stacjonarnych Orange. Pierwszego dnia każdego miesiąca konto główne wskazanego numeru doładowywane jest kwotą 5 zł. Bonus aktywowany jest tym klientom, którzy korzystają z usług: Neostrada, Neostrada z Telewizją, Neostrada z Nielimitowanymi Rozmowami, Fun Pack lub telefonu stacjonarnego, niezależnie od wysokości miesięcznego abonamentu.

Usługa trafiła do oferty sieci Orange pod koniec września 2015 roku. Ważność bonusu to 21 dni, doładowywane konto musi być aktywne, a w przypadku włączonej usługi Roczna Ważność Konta, na stan środków w chwili doładowania powinien wynosić minimum 2 zł. Wybór numeru jest bezpłatny, można też zmieniać go dowolną liczbę razy.

Zobacz: 5 zł na kartę gratis dla użytkowników usług stacjonarnych Orange

Na stronie Orange próżno już szukać wspomnianej usługi, natomiast jej użytkownicy otrzymali w zakładce "Oferta dla Ciebie", powiadomienie o planowanym jej wyłączeniu. Ostatni pięciozłotowy bonus użytkownicy usługi otrzymają 1 marca.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
23. ~zł 5
0

2017-02-07 16:33:13

ja mam i dostałem 1 II . usługa stacjonarna tez kosztuję więc co , dadzą 10 zł extra

Odpowiedz

22. wlo
-1

2017-02-05 11:30:28

Mnie ciekawi kto jeszcze używa Neostrady - z opłatą za telefon albo utrzymanie linii ;-)Czytałem tu wiele razy, ze nikt... Dziwne więc, ze ktoś pisze, ze szkoda usługi ;-)

Odpowiedz

21. ~Subiektywnie
0

2017-02-05 11:20:37

Kolejny prezent jaki nam ,,dał/''/'' Orange to totalnie schrzaniony blog Orange - poprzednia wersja była czytelna i normalna.I wiecie co jeszcze? Chyba wszystkie poprzednie komentarze, które były na blogu zostały skasowane. A takie zachowanie jest niegodne!

Odpowiedz

20. ~
1

2017-02-05 10:53:42

19, to jakie usługi są lepsze od tej?

Odpowiedz

19. judasz
-2

2017-02-05 10:46:49

Ja mam tylko jedno pytanie:Ile wy dostajecie za te komentarze i kto wam płaci?Większość z was nigdy nie słyszała o tej usłudze a wyłączają bo mało osób jej używa i są inne, lepsze usługi.Zainteresujcie się co mają w najbliższej przyszłości włączyć :).Każdy operator cośtam uruchamia i coś starego wyłącza - jakie to odkrywcze... Eureka, macie rozwiązanie waszych problemów :P.

Odpowiedz

18. ~
0

2017-02-04 19:15:36

a na koniec orange wyłączy orange.

Odpowiedz

17. ~
0

2017-02-04 11:42:42

Wyłączają też pakiet za 28 zł dla przenoszących numer z innej sieci.

Odpowiedz

16. ~Wygnany
0

2017-02-03 23:21:04

Nawet prezentów nie było na święta!:-( :-( :-(

Odpowiedz

15. ~Kris
0

2017-02-03 22:50:07

Zniknęły też jak na razie mOkazje w Orange. Jeszcze w grudniu można było dostać 200 zł za nową umowę.

Odpowiedz

14. Blank
0

2017-02-03 22:28:25

Szkoda. Od kolegi wiedziałem tydzień-dwa tygodnie temu :( By to szlag :/

Odpowiedz

13. ~PlayBoy
0

2017-02-03 21:55:53

Serio? 5 zł? I wy to hejtujecie? gdzie ja żyję...

Odpowiedz

12. ~oz
0

2017-02-03 20:03:01

ile jeszcze zabiorą klientom?

Odpowiedz

11. ~Big
0

2017-02-03 18:37:40

Orange trochę popłynął z prezentami dla rejestrujących numery i teraz muszą sobie odbić. :( Niedawno zlikwidowali Pop i No-go, więc jak dla mnie teraz stają się mało konkurencyjni

Odpowiedz

10. ~
0

2017-02-03 18:07:02

Użytkownicy pOrencz będą niesamowicie poszkodowani :D

Odpowiedz

9. ~
0

2017-02-03 15:30:47

Szkoda, cztery zaprzyjaznione Neostrady calkiem sympatycznie skladaly sie na pakiet minut.

Odpowiedz