DAJ CYNK

Orange - kolejna promocja doładowań

09.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5159

Ważne 4

10

W ciągu najbliższych dwóch dni wszystkie doładowania realizowane na stronie internetowej Orange są premiowane 30% bonusem.

W ciągu najbliższych dwóch dni wszystkie doładowania realizowane na stronie internetowej Orange są premiowane 30% bonusem.

Promocja trwa od 10 - 12 października. Za każde doładowanie zrealizowane przez stronę internetową Orange (w tym doładowania punktami Payback), we wszystkich taryfach na kartę i ofertach MIX, klienci otrzymują dodatkowo 30% doładowywanej kwoty na konto promocyjne. Bonus jest ważny przez 14 dni. Promocja nie łączy się z promocją 10% więcej za doładowanie przez stronę www.doladowania.orange.pl. Środki z konta promocyjnego mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y i MMS-y do sieci Orange oraz połączenia z Internetem.

Zobacz: Regulamin promocji doładowań "30% więcej za doładowanie przez stronę www.doladowania.orange.pl"

Źródło tekstu: wł

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
33. ~Calm7
0

2014-10-10 10:23:05

31). wlo. Nie ma co z takim dyskutować, wg.którego tylko w Orange się płaci :-D

Odpowiedz

32. Wiksa11
0

2014-10-10 10:11:03

W Vodafone i O2 się nie płaci. W Orange Janusze płacą bo mają zniżkę na stacjonarnym i super szybka neostradę 10 mbit/s

Odpowiedz

31. wlo
0

2014-10-10 10:05:09

Jamessz - to raczej normalne, nie tylko w Orange ;-) Ja ostatnio 2 razy zasilałem TT i 2 razy o bonus musiałem się po okresie regulaminowym (7 dni!!) upominać. Wiksa11 - nawet jak się nie płaci to tylko w wybranych ofertach, wcześniej opłaconych ;-) Może w Plej się nie płaci? Czy w innej - jakiej?

Odpowiedz

30. ~Calm7
-1

2014-10-10 08:57:07

29). Ale Ty to jednak dziwoląg jesteś. W każdej sieci się płaci :-p

Odpowiedz

29. Wiksa11
1

2014-10-10 08:47:31

"Środki z konta promocyjnego mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y i MMS-y do sieci Orange" to wewnątrz sieci Orange się płaci? :O

Odpowiedz

28. Jamessz
1

2014-10-10 08:29:31

Szkoda tylko ze o bonus trzeba sie upominać w postępowaniu reklamacyjnym

Odpowiedz

27. ~nju
0

2014-10-10 07:43:41

czy zadziala z nju mobile to doladowanie?

Odpowiedz

26. ~505
-1

2014-10-10 00:57:26

Jasne. publicznie ujawniamy to czego niby byśmy nie chcieli żeby wrogowie wiedzieli. bo trudno nazwać przyjacielem kogoś kto kradnie nick

Odpowiedz

25. ~Calm7
-1

2014-10-10 00:52:53

Haha jasne, wymiękną :-D Złodziej - zawsze zostaje złodziejem, nic takiego nie zmieni, ale znam lekarstwa. Są dwa. Nie ujawnię tego publicznie.

Odpowiedz

24. ~505
0

2014-10-10 00:47:05

Potrzebna jest dobra taktyka , pomysły i konsekwencja. klony wymiekna

Odpowiedz

23. ~Calm7
0

2014-10-10 00:40:10

21). Tja.. Zarejestrowałbyś się.. PS. I gdzieś znikł?

Odpowiedz

22. ~505
-1

2014-10-10 00:38:47

505 jestem już

Odpowiedz

21. ~Calm505
-1

2014-10-10 00:33:29

Pamięć wróciła :-) podszywaczy należy wyeliminować. robią zła robotę.pomogę :-)

Odpowiedz

20. ~Calm7
-1

2014-10-10 00:27:43

18). Tak, zakaz pamiętam. Ale za dużo mam tu podszywaczy.

Odpowiedz

19. ~
0

2014-10-10 00:18:25

Słabizna straszna. Raz że mamy bonus, dwa że tylko do Orange, trzy że tylko 14 dni. W pewnej innej sieci można mieć stałe bonus 65% za doładowanie 10 zł na 10 dni - jedyny warunek to doładować dwa numery na raz, raz na 10 dni.

Odpowiedz