DAJ CYNK

Orange - jednodniowa promocja doładowań przez stronę internetową

05.08.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3680

Ważne 5

5

Tylko dziś na klientów Orange czeka promocja doładowań realizowanych przez stronę www.doladowania.orange.pl. Za każde doładowanie klient otrzyma 30% więcej środków.

Tylko dziś na klientów Orange czeka promocja doładowań realizowanych przez stronę www.doladowania.orange.pl . Za każde doładowanie klient otrzyma 30% więcej środków.

Promocja obejmuje doładowania o nominałach 5, 10, 25, 40 lub 50 zł zrealizowanych przez stronę internetową www.doladowania.orange.pl lub przez profil Orange na Facebooku, pod adresem apps.facebook.com/doladowania_orange/.

Dodatkowe 30% kwoty doładowania jest gromadzone na koncie promocyjnym numeru. Środki można wykorzystać na połączenia, SMS-y i MMS-y w sieci Orange oraz transmisję danych.

Zobacz: Regulamin promocji 30% więcej za doładowanie.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
14. ~Calm7
0

2014-08-05 15:54:36

Muszę obudzić kolegę ,,dan7" , bo jeszcze przegapi ;-D * A jak dla mnie - zdrapywacza, promocja jak to zwykle, psu na budę...

Odpowiedz

13. ~JustMe
-1

2014-08-05 15:19:49

Ten @11 to jakiś dzieciak, pod każdym postem komuś docina. Skąd się biorą takie....

Odpowiedz

12. ~
0

2014-08-05 13:30:24

@11 Orange yes nie jest taką złą opcją. Od czasu do czasu znajdzie się również fajna promocja na mPotworze i jest już naprawdę ładnie.

Odpowiedz

11. ~Nik
2

2014-08-05 13:16:52

@10 a świstak siedzi ... chyba nie wierzysz w to co piszesz :) A jak wierzysz to zmień dealera ;)

Odpowiedz

10. ~
-2

2014-08-05 12:25:07

Orange ma na tyle dobrą ofertę standardową, że takie promocyjne doładowania nie są konieczne. Potwierdza to ilość użytkowników prepaid. Taki play musi się ratować, bo MNP spada a zadłużenie rośnie.

Odpowiedz

9. ~
2

2014-08-05 12:21:35

Przy takim prawie zerowym mtr powinni dawać do wszystkich, bo na główne konto tak tak w Plusie nie dadzą.

Odpowiedz

8. Blank
3

2014-08-05 12:03:31

Ah i jeszcze 14 dni zamiast 30 :D Kserokopiarka do wymiany... zdecydowanie :D

Odpowiedz

7. Blank
3

2014-08-05 12:02:01

o,O Orange - z przykrością informuję, iz wasza kserokopiarka nie działa prawidłowo. Nie dość, że tylko 30%, to na dodatek tylko do Orange... Jaja :D

Odpowiedz

6. ~grand
3

2014-08-05 11:43:20

Orange proszę nie rozpieszczaj nas aż tak bardzo. 30% na promocyjne?! Ludzie to najlepsza promocja doładowań ever!

Odpowiedz

5. Paweł
3

2014-08-05 11:31:11

Promo na poziomie pomarańczy, szaleństwo i rozpusta na całego :)

Odpowiedz

2014-08-05 11:23:01

mam Orange, ale ja z zasady takie jednodniowe promocje na takich warunkach omijam, dobrze by było jak reszta tak postępowała to może Orange zmieniłoby zasady takich doładowań.

Odpowiedz

3. ~Zori
9

2014-08-05 10:50:50

Tylko ze w Play srodki promocyjne mozna wykorzystac na rozmowy, smsy i mmsy do wszystkich, a nie tylko w sieci wlasnej.

Odpowiedz

2. ~
-6

2014-08-05 10:45:30

1, a bonusy z doładowań w Play też gromadzone na koncie promocyjnym i wszyscy się zachwycają i wyczekują ich.

Odpowiedz

1. ~cziko
8

2014-08-05 10:42:43

"Dodatkowe 30% kwoty doładowania jest gromadzone na koncie promocyjnym numeru"Promo z dupy, tak jak cała oferta orange.

Odpowiedz