DAJ CYNK

Orange informuje o konieczności doładowania konta

25.01.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6046

Ważne 8

2

Część klientów Orange na kartę przed wykonaniem połączenia usłyszy komunikat o konieczności doładowania konta.



Część klientów Orange na kartę przed wykonaniem połączenia usłyszy komunikat o konieczności doładowania konta.

Wybrani klienci taryfy Nowe Orange Go, którzy mają na koncie mniej niż 1 zł, przed wykonaniem połączenia usłyszą komunikat przypominający o konieczności doładowania konta. Akcja ma na celu edukację klientów, którzy nie zawsze czytają SMS-y informujące o doładowaniach. Szczególnie chodzi tutaj o osoby starsze.

Komunikat będzie pojawiać się raz dziennie w godzinach 8-21 przy pierwsze rozmowie. Oczywiście nie pojawi się przy próbie połączenia z numerem alarmowym. Można zlecić jego wyłączenie podczas kontaktu z Biurem Obsługi.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
31. ~
0

2018-01-27 10:03:21

Megawkrzuająca funkcja! Kiedyś w nazistowskiej sieci tak było (może dalej jest?) przed każdym połączeniem, gdy na koncie było mniej niż pięć złotych.

Odpowiedz

30. ~
0

2018-01-26 16:41:54

klienci orżnąć to idioci dlatego przypominają

Odpowiedz

29. wlo
0

2018-01-26 15:46:34

21/22 - ja każę wyłączać tę usługę, więc nawet nie mam pojęcia jak działa... Wiem, że teściowi jakiś czas temu mocno to przeszkadzało - miał (i ma w sumie ciągle) taki zapasowy numer, na którym pieniędzy nie trzyma - podaje go tylko do odbierania.

Odpowiedz

28. ~Tom
0

2018-01-26 15:40:25

Najlepiej zyc bez telefonow

Odpowiedz

27. stalewiak
0

2018-01-26 10:40:15

Wracają do lat 90tych masakra !

Odpowiedz

26. ~Hydraulika
1

2018-01-26 10:38:00

Mamy 2018 rok, pre paid to przeżytek tak jak spotkania z ludźmi, w naszej kochanej rzeczywistości ludzie rozmnażają się przez fejsbuka. Mark Zukerberg zmienia nasze życie na lepsze!

Odpowiedz

25. ~pier_dzący
-1

2018-01-26 05:41:18

Te Francuskie szmaty nie będą mi mówić co mam robić!

Odpowiedz

24. ~
0

2018-01-25 23:02:15

a kiedy operatorzy będą informować przed rozmową o koszcie za minute połączenia? dotyczy połączeń międzynarodowych, Połączeń w roomingu, połączeń na numery 0-700 ( nawet infolinia krajowa PKS jest płatna 2,58 zł /minutę.... ) czy nawet infolinie 0-801 że są dodatkowo płatne ( poza abonamentem czy pakietem ) a czasami na takich infoliniach najczęściej ubezpieczycieli ale także instytucji czy urzędów państwowych, nawet takich jak NFZ wisi się prawie godzinami na słuchawce

Odpowiedz

23. ~
0

2018-01-25 22:03:09

7@Chyba się trochę mylisz, wkurzył mnie poprzedni operator naliczajac 84gr za MMSy(mmsy liczone jako 3 ponieważ przekraczała 100kb) w No limicie więc po kilku dniach jestem gdzie indziej a w abonamencie bym kwitł do końca umowy. Doładowanie przez bank robię tak samo jak przelew za fakturę.

Odpowiedz

22. ~pabloki
0

2018-01-25 21:42:28

19 nie to samo . bo sms nie jest przed kazdym połaczeniem . głosowo jest przed każdym połaczeniem . taka różnica.

Odpowiedz

21. ~pabloki
0

2018-01-25 21:41:30

18 ale głosowo powiadamiają? bo mam jeszcze leżaka plusa przecież z niskim stanem . mam aktywny" niski kredyt " stan 24 grosze i nie było informacji. z tego co pamiętam to był sms że mało , gdy kupiłem pakiet i zostało te 24 grosze. teraz był normalny sygnał przy dzwonieniu z tego plusa. w takich sytuacjach można to zgłosić jako bład ? mam tam "sztywny" RWK a dlatego "sztywny " bo z reklamacji i po zmianie taryfy na intenetową najnowszą mam dlaej ten RWK aktywny. a w tej taryfie nie ma normalnie RWK.

Odpowiedz

20. ~Partyzant
0

2018-01-25 21:35:13

Już gdzieś ktoś to miał tylko nie pamiętam Era,Idea czy Plus....

Odpowiedz

19. wlo
0

2018-01-25 21:28:28

A to, czy to esemesowo czy - jak w Orange dodatkowo głosowo idzie... To ciągle ta sama usługa ;-)

Odpowiedz

18. wlo
-1

2018-01-25 21:26:51

16 - w Plusie (Simplusie/na kartę) - jest od zawsze. Kup sobie starter i sprawdź - lubisz sprawdzać ;-)Jest to bodja jedyna usługa (no - i te durne 30 wizytówek), które można wyłaczyć tylko poprzez kontakt z konsultantem BOK. A i czasem portafią utrudniać ich wyłaczenie...Chhyba... Jak nie wiesz - po co gdybasz? To Twój styl widzę...

Odpowiedz

17. ~Marcin.503
0

2018-01-25 21:18:21

Mam leżaka z 10lat w T-M, kiedyś przy niskim stanie konta przed każdym połączeniem była informacja glosowa, obecnie po zakończeniu rozmowy, przychodzi powiadomienie Twój stan konta wynosi poniżej.

Odpowiedz