DAJ CYNK

Orange: Hit Rihanny za darmo w "Halo Granie"

20.05.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9299

Ważne 1

9

Tym razem w ramach promocji Weekendy z Orange, do poniedziałku 27. maja klienci Orange mogą bezpłatnie pobrać sobie na telefon piosenkę Stay Rihanny, jako Halo Granie.

Tym razem w ramach promocji Weekendy z Orange, do poniedziałku 27. maja klienci Orange mogą bezpłatnie pobrać sobie na telefon piosenkę Stay Rihanny, jako Halo Granie.

Aby skorzystać z promocji, należy wysłać darmowego SMS-a o treści W pod numer 80200. Każdy dzwoniący będzie słuchał tego utworu w oczekiwaniu na połączenie. Z promocji mogą skorzystać wszyscy mobilni abonenci Orange. Piosenkę można wyłączyć w dowolnym momencie, a na 3 dni przed końcem darmowego korzystania, użytkownicy dostaną o tym informację SMS-em.

Więcej szczegółów na stronie orange.pl.

Źródło tekstu: blog.orange.pl

Komentarze
Zaloguj się
30. biotyt
0

2013-05-21 11:55:28

Po prostu szał :P

Odpowiedz

29. ~
0

2013-05-21 11:19:49

usługi są po to, by je wybierać, może być sranie na czekanie, sikanie na olanie, itp. klient decyduje. Halo granie mi się nie podoba, bo kogoś zmuszam do słuchania melodyjki, której może nie lubić. Lepiej byłoby, gdyby Orange dało możliwość do pobrania za darmo jakiegoś utworu, darmowego dzwonka zrobionego z utworu, by rzeczywiście klient korzystał.

Odpowiedz

28. ~Calm7
0

2013-05-21 11:05:35

27). To nie wina oczu, a być może tego, o czym napisałem panu kilka tygodni temu w PW. Proszę o tym pamiętać, a jak nie - to trochę marchewki nie zaszkodzi :-)

Odpowiedz

27. WitekT
0

2013-05-21 10:58:00

Calm7: idę do lekarza, tego od oczu... ;-)

Odpowiedz

26. ~Calm7
0

2013-05-21 10:45:06

p. Witku, w nr22 napisałem: PISZCZYCIE, a nie "piszecie" - może to to wprowadziło nieporozumienie :-)

Odpowiedz

25. ~Calm7
0

2013-05-21 10:41:39

Tak panie Witku, ja wiem. Nie było to skierowane do Telepolis, a do komentujących, wybacz pan dwuznaczność...

Odpowiedz

24. WitekT
0

2013-05-21 10:32:37

Calm7: nie piszemy o usłudze, tylko że w ramach tej usługi jest darmowa piosenka. Teraz, na ten weekend.

Odpowiedz

23. ~Calm7
0

2013-05-21 10:21:02

A jak ktoś chce sobie więcej poczytać o HG w Orange, to proszę bardzo: www.telepolis.pl/wiadomosci/halo-granie-w-orange,2,3,10084.html

Odpowiedz

22. ~Calm7
0

2013-05-21 10:16:22

Stara usługa, a Wy piszczycie jakby to jakiś news był... Poza tym, to tylko Orange taką ma? Pozostali już nie?! * Usługa ma więcej wad niż pożytku, w dodatku płatna, mimo tego ma wzięcie...

Odpowiedz

21. ~
0

2013-05-21 10:13:41

Niektórzy nie wiedzą, a inni celowo ustawiają. Do takich głąbów jest włąśnie skierowana ta promocja, bo poważny człowiek nie będzie epatował znajomych jakimiś prymitywnymi popsongami...

Odpowiedz

20. wlo
0

2013-05-21 10:01:55

Nie rozumiem afery... Spośród moich kontaktów, firmowych dodam, najczęsciej abonanci Ery mają te melodyjki na powitanie powłączane. Nie kojarzę, żeby ktoś korzystający z Orange mi puszczał przeboje Rihanny czy innej Beyonce albo jakiegoś topowego przeboju zespołu z półki disco polo (chociaż pewnie bym i tak nie rozróżnił) ;-) W przypadku osób indywidualnych czasem zagadnę, żartem, zeby przykrości być może nie zrobić, że chętnie bym posłuchał klasycznego sygnału oczekiwania albo przynajmniej sugerują inną muzykę, to niektórzy nawet nie wiedzą, że to im gra ;-)

Odpowiedz

19. ~
0

2013-05-21 09:44:39

Czy ta firma jest w ogóle poważna? Za dużo ściągnęła kapitału z Polaków i teraz śmieje im się w oczy robiąc takie... "akcje"?

Odpowiedz

18. ~belciu
0

2013-05-21 00:53:11

potrzebne mi to jak zęby w dup.e :)

Odpowiedz