DAJ CYNK

Orange Free Net z telewizorem Samsung

06.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4886

Ważne 1

6

Orange powiększa dostępne urządzenie w ofercie Orange Free Net. Teraz klienci mogą zakupić telewizor Samsung UE32ES6100 z routerem Huawei E5220.

Orange powiększa dostępne urządzenie w ofercie Orange Free Net. Teraz klienci mogą zakupić telewizor Samsung UE32ES6100 z routerem Huawei E5220.

Zestaw jest dostępny wyłącznie w kanale sprzedaży internetowej w cenie 299 zł, przy abonamencie za 89,90 zł.

Samsung UE32ES6100, to 32-calowy telewizor LED o rozdzielczości obrazu 1080p. Posiada dwa głośniki o mocy 20 W, trzy złącza HDMI i USB, a ponadto obsługuje łączność Wi-Fi oraz DLNA. Z kolei Huawei E5220, to przenośny router pracujący w sieci 3G (HSDPA 21,6 Mb/s; HSUPA 5,76 Mb/s), udostępniający Internet poprzez Wi-Fi dla maksymalnie 10 urządzeń. Akumulator o pojemności 1150 mAh pozwala na maksymalnie 4 godziny pracy i do 200 godzin czuwania.

Dodatkowo Orange obniżył cenę routera Huawei E5220 do 1 zł we wszystkich wariantach abonamentu z urządzeniem.

Zobacz: Cennik produktów Orange Free Net w sklepie internetowym

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
18. adik
0

2014-11-07 00:10:57

@16jedyne gdzie znalazłem sklep który to sprzedawał umowa oczywiście jest 24 miesiące po 89,90 zł +299 zł za tvi modem za 1 zł który jest minusem w tej ofercie bo nie ma lte a w tym abo lte jest nielimitowane taki paradoks mały :)

Odpowiedz

17. ~xxx
0

2014-11-06 22:08:59

do fanpacka kl dostaje 40 calowy za 149zl (+29zl za utrzymanie chyba ze posiadasz potsa).w tamtym roku cena byla korzystniejsza o jakies 10zl bo w fanpacku wychodzilo to 169zl (utrzymanie wliczone w abo).

Odpowiedz

16. Gormar
0

2014-11-06 20:53:21

@9. Mógłbyś łaskawie podać jaką cenę tego telewizora przyjąłeś do swoich wyliczeń oraz na jak długi okres umowę? Bo mi przy 24 miesiącach i cenie TV w okolicach 1 tys. złotych abonament wychodzi w okolicach 60 złotych (89-(1000-299)/24).

Odpowiedz

15. ~gość 98
0

2014-11-06 19:12:31

@14 - akurat przedłużam umowę, myślałem o tablecie samsung 4 - dają telewizor to go wezmę tym bardziej, że od tej kwoty 299 zł dostanę upust na sprzęt i mam do wykorzystania punkty playback to wyjdzie prawie za darmo. A i tak abonament będę miał 89,90. Moim zdaniem się opłaca tym bardziej na tablecie mi nie zależy bo mam NOTE 3 - to dla mnie wystarczające.

Odpowiedz

1

2014-11-06 18:48:14

Widzę ,że tu nie którzy się palą na telewizor co był w sprzedaży w 2012 r.

Odpowiedz

1

2014-11-06 18:44:42

Skąd orange ma taki telewizor Samsung UE32ES6100, jakaś wysprzedaż czy co ,obecnie na rynku sprzedają wersję H a tu chcą wcisnąć nam stary model E

Odpowiedz

12. ~gość 98
0

2014-11-06 16:56:58

Już się dodzwoniłem do sklepu internetowego orange. Jeszcze tych telewizorów nie mają na stanie - nie mogą przyjąć zamówienia.

Odpowiedz

11. ~gość 98
0

2014-11-06 16:25:49

Możecie mi pomóc? nigdzie tej oferty z telewizorem nie mogę znaleźć !!! Poprosiłbym o jakiś link. Dzwoniłem na infolinię sklepu internetowego orange - nic nie wiedzą o tej promocji, poza tym mieli jakąś awarię.

Odpowiedz

10. adik
1

2014-11-06 14:54:36

trzeba przyznać że po odliczeniu telewizora abonament wychodzi atrakcyjnie,mało kiedy zdarza się że abonament wychodzi korzystniej niż abonament bez urządzenia.

Odpowiedz

2014-11-06 14:20:12

Po odliczeniu wartości telewizora abonament wychodzi 21 zł za 70gb plus nielimitowane LTE, więc jak ktoś potrzebuje TV na raty i internet to się opłaca ;)

Odpowiedz

8. ~8
2

2014-11-06 14:03:55

Jakby padła sieć to przynajmniej telewizję można pooglądać :-)

Odpowiedz

7. ~nn
0

2014-11-06 13:49:25

@5: w jakiej sieci/ofercie za 5 zł jest 10 GB z szybkością LTE? Nie ukrywam, że nie śledzę z taką dokładnością wszystkich ofert a przy takiej cenie 10 GB to super oferta.

Odpowiedz

6. ~Om
0

2014-11-06 13:30:48

zauważcie że co chwile orange organizuje jakąś promocję i w gratisie daje sprzęt. szkoda że wiele osób musi opłacać utrzymanie łącza, czego jestem wielkim przeciwnikiem jak i samego orange ;)

Odpowiedz

5. ~LTE
0

2014-11-06 12:59:32

LTE najlepsze, sam korzystam z 10 GB za 5 zł na kartę i sobię chwalę ping.

Odpowiedz

4. ~p
1

2014-11-06 12:19:22

Odkąd sieci zaczęły dawać oferty nolimit Lte to posiadanie sprzętu obsługującego ta technologie jest korzystne.

Odpowiedz