DAJ CYNK

Orange Free Net z nielimitowanym LTE

21.10.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 21873

Ważne 19

2

Od dziś w ofercie Orange dostępne są taryfy Orange Free Net z opcją nielimitowanego Internetu w technologii LTE.

Od dziś w ofercie Orange dostępne są taryfy Orange Free Net z opcją nielimitowanego Internetu w technologii LTE.

W dwóch najwyższych abonamentach po wykorzystaniu podstawowego limitu klienci będą mogli nadal korzystać z szybkiej łączności LTE. W przypadku Orange Free Net 69,90 szybkość LTE będzie wtedy wynosiła do 10 Mb/s, natomiast w taryfie za 89,90 zł nie będzie ograniczana.

Oferta z routerem lub tabletem (24 mies.):

Orange Free Net 39,90 49,90 59,90 69,90 89,90
Abonament 39,90 zł 49,90 zł 59,90 zł 69,90 zł 89,90 zł
Abonament z rabatem Orange Open 29,90 zł 39,90 zł 49,90 zł 59,90 zł 79,90 zł
Pakiet danych 10 GB 20 GB 30 GB 40 GB 70 GB
Nielimitowane LTE do 31. marca 2015 roku do 10 Mb/s maksymalna szybkość

Oferta z routerem lub tabletem (12 mies.):
Orange Free Net 39,90 49,90 59,90 69,90 89,90
Abonament 39,90 zł 49,90 zł 59,90 zł 69,90 zł 89,90 zł
Abonament z rabatem Orange Open 29,90 zł 39,90 zł 49,90 zł 59,90 zł 79,90 zł
Pakiet danych 5 GB 10 GB 15 GB 20 GB 35 GB
Nielimitowane LTE do 31. marca 2015 roku

Klienci dysponujący własnym sprzętem mogą wybrać jeden z pięciu planów taryfowych dostępnych w opcji bez terminala. W obu przypadkach można, podpisać umowę na 12 lub na 24 miesiące:

Oferta tylko SIM (24 mies.):
Orange Free Net 19,90 29,90 39,90 49,90 59,90
Abonament 19,90 zł 29,90 zł 39,90 zł 49,90 zł 59,90 zł
Abonament z rabatem Orange Open 9,90 zł 19,90 zł 29,90 zł 39,90 zł 49,90 zł
Pakiet danych 5 GB 15 GB 25 GB 40 GB 60 GB
Nielimitowane LTE do 31. marca 2015 roku

Oferta tylko SIM (12 mies.):
Orange Free Net 19,90 29,90 39,90 49,90 59,90
Abonament 19,90 zł 29,90 zł 39,90 zł 49,90 zł 59,90 zł
Abonament z rabatem Orange Open 9,90 zł 19,90 zł 29,90 zł 39,90 zł 49,90 zł
Pakiet danych 2,5 GB 6 GB 10 GB 20 GB 30 GB
Nielimitowane LTE do 31. marca 2015 roku

Pakiety danych Orange Free Net przydzielane są na całe konto abonenckie - klient może z nich korzystać na wszystkich posiadanych kartach. Za dodatkowe 9,90 zł miesięcznie istnieje możliwość dokupienia dodatkowej karty SIM.

Zobacz: regulamin promocji Orange Free Net
Zobacz: regulamin promocji Nielimitowane LTE
Zobacz: regulamin oferty Orange Free Net

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
55. ~PlejSrej
-2

2015-01-01 15:18:35

Czyli dopiero po wykorzystaniu pakietu podstawowego będe miał LTE nielimitowane? Jak ja mieszkam w zasięgu LTE Orange a mam rodzine w Lubelskim i tam nie ma pomarańczowego LTE - tutaj wykorzystam zwykłe środki a tam korzystać mógł nie bd..?

Odpowiedz

54. ~saracen
1

2014-12-10 20:47:23

Do @33, faktycznie nie ogarniasz, jeden film w 3d w full HD to jakieś 15-20GB, nowe Call of duty to 40GB, dodawanie wykonaj sam, uwzględniając fakt, że mało kto ogranicza się do jednego filmu miesięcznie...

Odpowiedz

53. ~M
0

2014-11-13 12:44:51

trzeba doliczyć opłatę za utrzymanie łącza, prawda? Orange znów zapomniało to dodać? Czy autor specjalnie pomija ten fakt? Może się mylę

Odpowiedz

52. ~NickB
1

2014-10-30 00:31:46

Orange specjalnie ograniczyło wartości transferu, ponieważ prowadzi testy wydajoności LTE. Przed 21.10 miałem do 50mbps a teraz ledwo 30mbps czy na LTE czy na H+ wszystko jedno... nie miłe rozczarowanie a dotyczy wszystkich... Orange daj szybkość jak przed 21.10.2014 a będziesz liderem

Odpowiedz

51. ~MIke
1

2014-10-29 12:16:58

Kolejny absurd w Orange. Za 70zl otrzymujemy oferte LTE z routerem i predkoscia /''/''do 10mb/s". A Neostrada 10mb z oplata za utrzymanie lacza kosztuje 50zl+30zl=80zl... A deregulacja tylko w duzych miastach, gdzie mieszkancy i tak maja wiele mozliwosci taniego dostepu do intenetu. A male miejscowosci, gdzie jest tylko dostepna oferta Orange beda...mialy wyzsza cene. Po prostu pieknie...

Odpowiedz

50. ~tajk
0

2014-10-28 11:43:00

@33 ja przeszedłem z kablówki na komórkowy. za net-kablówkę płaciłem a nie używałem bo często podróżuje. Przeszedłem na mobile i teraz aktualnie jestem w Orange - w/g mnie to dwie najlepsze sieci do netu komórkowego/mobilnego (nie sprawdzałem Plusa ale i nie polecam PLAY!) W Orange mam 30gb na miesiąc plus darmowe noce od 24 do 8-rano ale za 10 zł miesięcznie dokupilem darmowe noce od 24 do 12ej.Za w/w oferte bez modemu/24miesiace place 45/46zł po odliczeniu ... rabatu na caly okres umowy 30% za kupon kupiony na grouponie za 29zł dodatkowo mam rabat 10zł za inna usluge w orange. Uzywam tych 30gb na 2 komputerach/dwie rozne osoby uzytkuja ten sam pakiet a od wczoraj na tym necie mam uruchomiona druga kartę aby druga osoba mogla uzywac transferu bedac w innym miejscu(koszt jednorazowy 5zł pls co miesiąc 5zł za druga karte). Czy trafiło mi się zużyć transfer? Nie! Oglądam YT ,słuchamy radia w necie,oglądamy filmy na seansik.tv, itp stronach a i czasem sciagne pare giga i wysle tez :-) Modem jaki polecam to ZTE MF60 stary i nie ma lte :-) ale smiga a jesli zly zasieg to wystawiam go na parapet lub za okno i jest hiper zasięg :-)

Odpowiedz

49. ~Milo
0

2014-10-28 10:33:05

Zeby jeszcze w LTE pingi były jak po kablu...

Odpowiedz

48. ~tomaszk-poz
-1

2014-10-27 03:09:01

@33 Mam LTE z Plusa i nie narzekam. Popieprzyli coś z szybkością (miało być 20 było 10) ale po dwóch interwencjach przyszedł list papierowy, że przepraszają etc i anulowali jeden abonament, czyli 60 dych do przodu, a oczekiwałem oddania różnicy tj 30 zł (10złx3 miesiące). Po wyczerpaniu limitu mam zadeklarowaną szybkość, pingi prawie jak w kablówce - żyć nie umierać. Lejka nie testowałem - nie ściągam filmów, ale youtube, vod, spotify - używam bardzo często.Plus dla mnie, ze przy przeprowadzce zabieram neta ze sobą i kiedy odzyskam maja kase za modem.Ja nie miałem wyboru bo tam, gdzie mieszkam było krucho z linią i dostep tylko Orange i tylko do 10, a przed limitem w LTE mam +-60, wysylka +-30, po limicie mam 20 na 30 wysylka. Na razie jest bardzo dobrze, bo pojawia się konkurencja.Działa stabilnie. Tyle z Poznania. No i miałem publiczny ip bez żadnych zabiegów, a ponoć się skończyły. Sprzęt z umową załatwiłem w salonie w 15 minut. Wiem, brzmi jak reklama, ale opisałem jak to jest u mnie.

Odpowiedz

47. zajadacz
0

2014-10-27 02:04:36

@42: Niemożliwe. Mój ojciec sam (ma osobny port na routerze), który jest raczej light userem pobiera miesięcznie ok. 100 GB, a Ty mi mówisz że to starcza na 3-4 miesiące dla kilku osób? To co Ty robisz, tylko www przeglądasz bez filmów, aktualizacji, chmury, steama itp? Jak ktoś ma wątpliwości to najlepiej zainstalować sobie na kompie program NetWorx i zobaczysz ile naprawdę pobierasz miesięcznie. No i liczyć się z tym, ze za rok będzie to dwa razy tyle co obecnie.

Odpowiedz

46. ~
-1

2014-10-26 17:28:54

U mnie w mieścinie ( zach-pom) nie ma Orange na LTE, więc kicha, Plus już jest z rok albo dwa a pomarańczowi coś nie mogą ich dogonić nawet przez 2 lata.

Odpowiedz

2014-10-26 15:24:09

Mam internet mobilny od 4 lat. Mnie akurat zależy na mobilności. Można mieć smartfona z internetem który udostępni innym urządzeniom internet przez uruchomionego HotSpota gdziekolwiek jesteśmy. Smartfon zawsze jest w kieszeni więc korzystamy gdzie chcemy. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby korzystać z kablówki i testować internet mobilny. Po testach wybieramy co nam lepiej się opłaca a może jedno i drugie. Teraz mam mały pakiecik w smarfonie i modem LTE w notebooku.

Odpowiedz

44. Angemona
2

2014-10-26 14:28:33

@42 w wypowiedzi nr 33 nie pisze ani słowa o ilości GB, a raczej wyrażam swoją wątpliwość w stabilność działania i pytam czy ktoś ma doświadczenia z tego rodzaju przesiadką i limitami. Może ja jem internet ale Ty przespałeś/przespałaś lekcje czytania ze zrozumieniem.

Odpowiedz

43. ~
-2

2014-10-26 09:12:18

42, Niektórzy to typowi hejterzy i wszystko co nie jest od Play to jest złe. Takich opinii nie trzeba brać poważnie. Plus owszem stosuje FUP ale ja np sciagam po 60-70GB/mc i nie dostałem FUPa a mam w pakiecie 20GB. Fakt, nie ściągam plików 10GB a to tez ma znaczenie. Wystarczy poczytac Plus Forum gdzie grupka osob, ktora sciagnela po 300GB w kilka dni i sa oburzeni, ze dostali lejek

Odpowiedz

42. ~ixu
0

2014-10-26 08:10:05

@33Co Ty robisz? Jesz ten internet czy co? Mnie 100 GB wystarcza na 3 - 4 m-ce i się nie oszczędzam przy 4 użytkownikach w domu, gdzie oglądamy online w tv, dzieci ciągną gry i YouTube, poczta i czytanie.... Naprawdę chyba jesz i popijasz tym internetem... Bez urazy oczywiście, ale może nie ogarniam...

Odpowiedz

41. zajadacz
1

2014-10-22 14:46:42

@40: Zawsze zostaje radio we własnym zakresie jak jest widoczność optyczna. Dogadać się z kimś kogo blok widać i jednocześnie ma jakiegoś normalnego dostawcę i puścić sobie linka radiowego na 5GHz. Nowy sprzęt do obu stron linka, na którym się puści 50/50 z palcem w d*** to max 500-600 zł.

Odpowiedz