DAJ CYNK

Orange France znosi opłaty roamingowe

04.05.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13

Ważne 6

3

Francuski Orange nie czeka do czerwca i od 18 maja oferuje korzystanie z roamingu w UE bez dopłat.Francuski Orange nie czeka do czerwca i od 18 maja oferuje korzystanie z roamingu w UE bez dopłat.

Zmiany w roamingu wprowadzone przez Komisję Europejską zaczną obowiązywać 15 czerwca, a już od 18 maja z nowych zasad rozliczania połączeń będą korzystać klienci francuskiego Orange.

Z pakietów abonamentowych bez dopłat będzie można korzystać w 28 krajach Unii Europejskiej oraz Norwegii, Islandii, Liechtensteinie, Szwajcarii i Andorze. W przypadku Internetu będzie można korzystać z pakietów, ale z określonym limitem. W zależności od ofert będzie to m.in. 5 GB miesięcznie, 20 GB przez maksymalnie 15 dni w roku lub 50 GB przez 35 dni w roku.

Brak dopłat do połączeń roamingowych dotyczy wszystkich ofert francuskiego Orange oraz sieci Sosh, czyli odpowiednika polskiego nju mobile.

Oczywiście warunki w polskim Orange mogą wyglądać zupełnie inaczej, ale sytuacja francuskiego rynku daje nam ogólny pogląd na kierunek, w którym będą zmierzać zmiany w opłatach roamingowych.

Zobacz: Koniec opłat roamingowych? Nie do końca...
Zobacz: [Aktualizacja] Tańszy roaming, ale nie tak jak w kraju

Źródło tekstu: 01net; wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy