DAJ CYNK

Orange Finanse ma już 2 lata

05.10.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4563

Ważne 3

1

Orange podsumowuje dwa lata istnienia oferty Orange Finanse.

Orange podsumowuje dwa lata istnienia oferty Orange Finanse.

Ponad 300 tys, klientów, drugie miejsce w rankingu Przyjazny Bank "Newsweeka" w kategorii "bankowość mobilna", 4 statuetki Comperia Stars dla Najlepszego Konta Oszczędnościowego - tak wygląda krótkie podsumowanie 2 lat działalności Orange Finanse. To wspólny projekt Orange Polska i mBanku.

Według danych mBanku, zdecydowaną większość w grupie klientów mobilnych Orange Finanse stanowią ludzie młodzi. Blisko 70% klientów mobilnych to osoby między 20 a 40 rokiem życia. Aż 60% logowań klientów Orange Finanse do banku następuje z poziomu urządzenia mobilnego. Znacząca część klientów Orange Finanse to mieszkańcy małych miejscowości.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
17. ~Ida
0

2016-10-23 20:54:37

Opowiem jak wygląda konto Orange Finanse w praktyce. Ale bez wstępu się nie obejdzie. Już kilka razy zmieniałam banki. Dlaczego? Konta miały być darmowe. Właśnie - miały. Potem okazywało się, że tak darmowe, ale np. tylko przelewy. Za resztę płać. Do rzeczy. Przeszłam rok temu do Orange i jak dotąd to chyba pierwszy bank, w którym faktycznie konto jest darmowe z gwarancją na 2 lata i możliwością dalszego przedłużenia. Konto jest wygodne - nie trzeba latać do placówek z każdą pierdołą. Aplikacja na telefon jest wygodna w obsłudze, całkiem intuicyjna. Ogólnie, nie znam się na tym, ale dla przeciętnego użytkownika wydaje się być ok. Do konta dochodzą bonusy - a to zwrot kasy na fakturze telefonicznej, a to jakiś program rabatowy, czyli zniżki w sklepach itp. Dzieje się. Jak dla mnie spoko :)

Odpowiedz

16. ~-MarekUIK
0

2016-10-18 11:33:45

Mam Orange finanse już od roku i rzeczywiście muszę ich pochwalić pierwsze konto, które posiadam i mam wszystko za darmo. Nic nie zapłaciłem co było nie do pomyślenia w innych bankach.

Odpowiedz

15. ~rickinicki
0

2016-10-05 19:51:13

jak można mówić że jakiś bank jest lepszy tylko dlatego że ma jakiś kapitał. Owszem, niektóre banki mają włąścicieli z krajów ogarnietych kryzysem typu portugalia czy hiszpania czy włochy, ale z drugiej strony trzymanie kasy w pko które to ma najbardziej rozdętą sieć oddziałów i taką sobie obsługę jest idioctwem, już wolę banki z darmowymi kontami przelewami i wypłatami

Odpowiedz

14. ~
0

2016-10-05 19:24:46

Miałem, ale zlikwidowałem. Na początku bardzo korzystny bank, potem promocje jedynie głównie dla nowych klientów i kiepskie zniżki, w bardzo drogich sklepach, gdzie bez tego można kupić to samo taniej. Zmiany, opłaty jakieś. Zlikwidowałem, bo nawet jako klient Orange nie widziałem żadnych korzyści z utrzymywania tego konta.

Odpowiedz

13. ~
0

2016-10-05 17:38:28

@12Bo Orange jest franzuskie :P

Odpowiedz

12. ~
0

2016-10-05 17:36:44

Usługa fajna ale szkoda ze nie działają na Aliorze tylko mBanku. Alior jest zdecydowanie lepszy i w zasadzie Polski kapitał.

Odpowiedz

11. ~pabloki
0

2016-10-05 17:28:30

9 jak można proównać aliora do mbanku. tu sie nie da porównać.

Odpowiedz

10. ~Piotrek
0

2016-10-05 16:09:37

@wlo no za 18 lat pewnie dostana światłowód na 2 lata za darmo

Odpowiedz

9. ~
0

2016-10-05 15:17:09

@8O Parabanku nigdy nic nie słychac tylko pewnego dnia ogłasza upadłość. Dlatego nie chce miec nic wspólnego z mBankiem i Alior Bankiem czy T-Mobile usługi bankowe.

Odpowiedz

8. ~pabloki
0

2016-10-05 14:25:54

7 mbank -udziałowiec niemiecki commerzbank. niemieckie banki maja obecnie problemy.ale u nas mimo tych frankowych mbank dalej dobrze sobie radzi. raczej nie spodziewam sie niczego negatywnego.

Odpowiedz

7. ~
-4

2016-10-05 13:46:04

Ja im podziękowałem na rzecz Idea Banku, w którym od 1 września 2016 nie ma żadnych prowizji ani za kartę, ani za wypłąty, czy wpłaty w Euronecie. mBank to jeden wielki Parabank i jak ich cos zwinie to będzie kolejna wielka rozpacz społeczeństwa naiwnego.

Odpowiedz

6. ~pabloki
-1

2016-10-05 13:30:02

w sumie idą jak tmubdpab. tamci chwlili sie 600.000 ale przecież synca odziedziczyli ok 300.000. ciekae ile z tych kont to martwe konta. jeszce nigdy nie widziałem osoby płacącej ofudmb. widziałem RAZ płacącą kartą tmubdpab. 2lata i 300tyś to mało.zwłaszcza że leca pewnie na osadzie.

Odpowiedz

5. mpiter
-1

2016-10-05 12:35:55

Ciekawe kiedy zwiną ten biznes? Już była masa wirtualnych banków, przetrwało kilka.

Odpowiedz

4. ~roman
0

2016-10-05 12:23:03

@3 bez warunkow to bedzie od polowy listopada dopiero, teraz 5 transakcji

Odpowiedz

0

2016-10-05 11:52:39

Fajny bank. Serwis mBanku, a do tego konto/karta/wypłaty z bankomatów za darmo bez warunków.

Odpowiedz