DAJ CYNK

Orange dorzuca dysk do Neostrady

28.11.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5593

Ważne 3

5

Zamawiający lub przedłużający umowę na Neostradę otrzymać można od Orange dysk zewnętrzny Toshiba Stor.E Basics 500GB.

Zamawiający lub przedłużający umowę na Neostradę otrzymać można od Orange dysk zewnętrzny Toshiba Stor.E Basics 500GB.

Promocja trwa do 2. grudnia lub do wyczerpania zapasów. Obowiązuje tylko przy zamówieniu usługi lub przedłużeniu poprzez internet. Więcej szczegółów na stronie na stronie operatora.

Toshiba Stor.E Basics 500GB to 2,5-calowy dysk o wymiarach 118,9 x 79 x 13,5 mm i masie 150g, wyposażony w interfejs USB 3.0.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~Maqs
0

2013-12-02 01:30:16

JackLondon@ to jest to do wspomniane przeze mnie 21 zł dla indywidualnego, tyle że brutto ;) krzys @ problemem nie są te molochy. Kilkanascie budynków, gdzie pracuje tysice pracowników to nie problem. Problemem są dysproporcje w wynagrodzeniu. Bo jeżeli na lokalizację, gdzie jest zatrudnionych 400 pracowników średnia pensja wynosi 3k netto, z czego 350 pracowników jest zatrudnionych przez agencje ledwo osiągając, bądź nawet nie pensję minimlna (niepełny etat) To coś tu jest nie tak.I żeby nie było: kilku specjalistów co faktycznie mają wytłumaczenie, że zarabiają te 3k, a kilkadziesiąt to solidar**chy dożłopani do koryta

Odpowiedz

0

2013-12-02 00:12:56

Hmm. Jak już komuś na prawdę szkoda 30zł za linię to można jeszcze odrobinę taniej. 30 z tego co wiem to jest za utrzymanie łącza. Ja płacę chyba 16zł netto za zawieszenie numeru stacjonarnego. Tylko przy firmie. Nie wiem jak jest z klientami indywidualnymi ale prawdopodobnie podobnie. A poza tym to złożyłem zlecenie online na przedłużenie VDSL i dostałem informację, że z przyczyn technicznych jest to obecnie niemożliwe i że będą się ze mną kontaktować jak problem się rozwiąże.

Odpowiedz

20. bre
0

2013-11-30 14:58:41

jak nie płacić za utrzymanie? to proste! przenosimy abonament za telefon (tylko!) do Netii na rok, po roku wypowiadamy im umowę a oni maja taki bur... ze nie informują o tym TP/Orange i mamy same neo bez telefonu i bez utrzymania linii :) mało tego ;p przy odpowiednich manewrach (pchnięcie sprawy w salonie O) można założyć same Neo mając już druty po starym numerku.

Odpowiedz

19. kamil1221
0

2013-11-28 21:35:19

@8 Co do porównania Neo a Plus - pokazali że Neo nie ma limitów. /nawet dodając cene za utrzymanie łącza dalej jego nie ma. Utrzymanie łącza to wspólna zasługa TP i UKE, więc musicie podziękować również Pani Gaj jak wcześniej Pani Annie. @15 Jaką karę - kto kogo zmusza. Czy w salonie jest przykładany pistolet Klientowi do głowy by zawarł umowę z utrzymaniem łącza ? Weź się ogarnij. Komuś nie pasuje opłata - nie zawiera umowy.

Odpowiedz

18. KR2615
1

2013-11-28 18:55:20

Niezły tok myślenia @17 Prawda jest taka, że TPSA to taki moloch że każde 50zł strawi. Mają tak ogromne koszty stałe, że to się w głowach niektorym nie mieści. I nie myślę tu o ogromnym zatrudnieniu bo uwaźam, że w ludzi warto inwestować a wypłacanie pensji pompuje te pieniądze dalej w gospodarkę. Ale utrzymanie obiektów które w wielu przypadakach wykrozystywane są w kilku-kilkunastu procentach to marnotrawstwo.

Odpowiedz

17. ~
0

2013-11-28 18:10:12

16,tak,ci którzy płacili po 50 zł za kabel czyli za nic i bez minut powinni dostać akcje tepsy albo jakiś gratis finansowy albo abonament do końca życia za darmo

Odpowiedz

16. darkangel
1

2013-11-28 18:06:20

Jak przez 15lat płaciłem TPSA za abo około 50zł i tam nie było żadnych minut, to przez tyle lat linia powinna już dawno być moją własnością, albo być conajmniej że złota ;)

Odpowiedz

15. ~
1

2013-11-28 15:59:21

12,powinni dostać kary za zmuszanie klientów do płacenia 30 zł dodatkowo za coś czego nie chcą,np ja i wielu ludzi których znam nie mają telefonu stacjonarnego i jakoś nie potrzebują, a tepsa nie sprzeda neostrady po cenie jaką reklamują bez doliczania 30 zł, to jakiś przekręt, kiedyś się tłumaczyli że mają nieprzystosowane systemy,ale to było dawno, to okazuje się że do dziś systemów nie przystosowali do klientów którzy nie chcą płacić 30 zł dodatkowo ? no to nie zarobią ani złotówki bo ludzie korzystają radiówki albo netu mobilnego,jeśli tak woli tepsa to pogratulować myślenia

Odpowiedz

14. ~
0

2013-11-28 15:53:14

tylko dysk dają ? co mi po samym dysku jak do neostrady potrzebuję całego kompa ?

Odpowiedz

13. ~Maciej2
0

2013-11-28 15:44:01

Żal NIC tu nie pomoże ! PŁACIĆ i PŁAKAĆ , dysk NIC tu nie zmieni (to tylko wabik -którego fizycznie nie ma) ! A komu się nie podoba niech zmieni dostawcę telefonu, netu czy FANTASTYCZNEJ .... tv ;-) . Szkoda dzielić zapałki na 4 , w Orange nikt na siłę nie trzyma !

Odpowiedz

12. ~do joozek
1

2013-11-28 15:11:57

Nie sobie zarabiają ile chcą, ale czy normalna jest dopłata 30 zł gdy w cenie samej neostrady inni operatorzy są w stanie świadczyć usługę. Jakieś to głupie.

Odpowiedz

11. darkangel
1

2013-11-28 15:06:13

Półtora miesiąca czekałem na ten dysk od Orange od kiedy weszła nowa umowa w życie, i jakoś 2 i pół od kiedy tylko wypelnilem wniosek online. I jeszcze musiałem składać reklamacje ze dalej nie mam dysku dopiero to pomogło i dostałem go tydzień później.

Odpowiedz

0

2013-11-28 14:55:28

oczywiście Orange ma żelazny zapas mp3 serce i rozum - nieświadomych uświadamiam że powszechne jest wysyłanie tychże zamiast dysku bo zapasy oczywiście wyczerpane

Odpowiedz

9. ~joozek
-1

2013-11-28 14:54:27

Co was interesuje ile biora za utrzymanie łacza? wolny kraj kupujesz albo nie, niepodoba sie to wypad i tyle, tak samo z tlepolis jeczycie na reklamy a kogo to interesuje, ze srwis przy tylu wyswietleniach ma min 100zl dziennnie? no kogo? Może też was interesuje ile Pani zza lady w sklepie zarabia? albo ile sklep ma przychod, równie dobrze mozecie sie interesowac ile zdzisio wydał na browara.

Odpowiedz

8. mikkel
0

2013-11-28 14:50:22

@7 No i co to zmienia? No nic bo i tak jest drogo. Porównanie w reklamie neo do plusa to jedna wielka kicha. Nie uwzglednili u siebie opłaty za łącze a z plusa wzięli możliwoe najdroższą ofertę.

Odpowiedz