DAJ CYNK

Orange dokarmia na PizzaPortal

02.06.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3360

Ważne 4

7

W taryfach Orange na kartę za każde doładowanie kwotą minimum 10 zł otrzymać można kupon o wartości 10 zł do wykorzystania na PizzaPortal.pl.

W taryfach Orange na kartę za każde doładowanie kwotą minimum 10 zł otrzymać można kupon o wartości 10 zł do wykorzystania na PizzaPortal.pl.

Promocja obowiązuje od 1 do 30 czerwca, a przyznane kupony wykorzystać można do 15 lipca. Promocją objęte są wszystkie sposoby doładowań, w tym doładowania za punkty PAYBACK.

Kupony można wykorzystać przy zamówieniach jedzenia o wartości minimum 30 zł.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
11. ~pablo
0

2015-06-04 00:38:31

Prawie 24 godziny temu miałem doładowane konto za 10 zł i nie dostałem smsa z kodem na pizzaportal. Czy ktoś doładowywał sobie i dostał kod?

Odpowiedz

10. ~Calm7
0

2015-06-02 23:03:47

Orange jedną pizzą mnie nie dokarmi, ponieważ mam większy żołondek od przeciętnego Kowalskiego.

Odpowiedz

9. ~Calm7
0

2015-06-02 22:07:57

Orange dokarmia na PizzaPortal. Co trzeba zrobić żeby Orange i mnie dokarmił tą pizzą?

Odpowiedz

8. ~
-1

2015-06-02 18:44:17

@5, trudno czy nietrudno, to zupełnie inna sprawa ale jest dla nowych więc nie mędrkuj, bo tylko się błaźnisz.

Odpowiedz

7. ~Calm7
0

2015-06-02 17:45:17

A ja lubię pizzę.

Odpowiedz

6. ~Calm7
0

2015-06-02 17:16:13

Mam nr. we wrednej pomarańczy, ale nikt piccy mi nie przyniósł.

Odpowiedz

2015-06-02 16:40:03

@4Bo "nowym klientem" za każdym zamówieniem na stronie mobilnej, jest tak trudno zostać....

Odpowiedz

4. ~
0

2015-06-02 16:13:43

@2 Stała promocja jest dla nowych klientów.

Odpowiedz

0

2015-06-02 16:00:35

@2 zakładam, że oferta jest kierowana dla osób które już obecnie korzystają ze startera orange. to oczywiste, że nikt nie kupi startera w orange by przez miesiąc mieć tańszą pizzę. Ale jeśli już ktoś korzysta z jednego to nie widzę przeszkód by przed zamówieniem pizzy doładować telefon ^^ a co do promocji o której wspomniałeś to jeśli tak jest wybacz, przyznam z bólem serca, że nie sprawdziłem.

Odpowiedz

2015-06-02 15:41:32

@1Fani pizzy nie muszą na siłę biec do sklepu po starter Orange by dostać tę promocję, bo wystarczy chwila szukania w Internetach, by dowiedzieć się, że na PP jest stała promocja -10 PLN przy MWZ 30 PLN ;-)

Odpowiedz

0

2015-06-02 15:36:36

Pomysł ciekawy nie powiem :D. Fakt trwa tylko do końca czerwca ale jestem pewien, że fani pizzy będą mieli w tym miesiącu sporo doładowań.

Odpowiedz