DAJ CYNK

Orange: darmowy Orange World i Facebook w Smarcie

22.11.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6704

Ważne 5

5

Orange dał użytkownikom taryf Smart na kartę możliwość bezpłatnego korzystania z pakietu Orange World.

Orange dał użytkownikom taryf Smart na kartę możliwość bezpłatnego korzystania z pakietu Orange World.

Standardowo opłata za pakiet Orange World dla innych taryf wynosi 10 zł na miesiąc.

Pakiet daje nieograniczony dostęp do portalu Orange World na m.orange.pl, a także dostęp do:

  • portali społecznościowych Facebook, NK, Fotka.pl i GoldenLine
  • mobilnej wersji portalu Wirtualna Polska
  • poczty WP.PL i Poczty Orange
  • wirtualnej encyklopedii Wikipedii
W celu włączenia pakietu Orange World należy wysłać SMS-a o treści OW pod numer 351 (SMS płatny zgodnie z cennikiem) lub poprzez Orange online. Usługa odnawia się automatycznie, co miesiąc.
Aby zrezygnować z pakietu należy wysłać SMS o treści REZ PAKOW pod nr 2525 bądź 351
Uwaga: przeglądarka Opera Mini nie współpracuje z pakietem Orange World, przez co klient posiadający wykupiony pakiet może mieć naliczane dodatkowe opłaty, jeśli będzie korzystał z przeglądarki Opera Mini. Usługa nie działa także w roamingu.

Źródło tekstu: wł

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
21. ~vini
0

2013-11-25 09:24:43

6220810626648730 30% na abonament Orange (nie działa na przedłużenie umowy)

Odpowiedz

20. ~Calm7
0

2013-11-23 10:58:19

19). Teraz, zapewne dużo mniej. Smart był przydatny dla gadających w Orange, 9zł na 25 dni - było najniższą stawką, oraz sporadyczny internet, 1gr 100kb. Od kiedy wszedł YES, 9zł no limit na 30 dni, i tani pakiet za 5zł - w Smarcie musiało dojść do emigracji na większą skalę :-)

Odpowiedz

19. ~K
0

2013-11-23 10:18:12

A wogóle dużo osób używa smarta? Jakąś nieatrakcyjna ta taryfa.

Odpowiedz

18. ~pabloki
0

2013-11-23 01:16:07

@17 no wiem, ze orange ma w ogóle słabą jakość, ale jak testowałem to w nju mimo że te same warunki było gorzej mimo ze nju to opłacalna dla klienta oferta,nie wiem dlaczego tak się dzieje mam dual sima.

Odpowiedz

17. ~mkkot
0

2013-11-22 23:28:01

nie, to orange, tak ma ;p

Odpowiedz

16. ~pabloki
0

2013-11-22 23:07:03

@14 ja wiem już działa nju mimo że to dokładnie orange. Ja dziękuję za halrate, jest różnica między orange a nju . pop rostu nju przycina coś w kanale rozmowy.

Odpowiedz

15. ~
0

2013-11-22 22:51:20

@13 bez telefonu, bez firm, już wole na doładowania, i tak więcej niż 30 zł nie wydzwonię, mając zniżki w sieci.

Odpowiedz

14. ~
0

2013-11-22 22:48:04

#13 a co powiesz na nju.mobile? powered by orange ;)

Odpowiedz

13. ~pabloki
0

2013-11-22 22:07:59

a no limit sim only w orange dalej za 80 zł...jakoś konkurencja ma od dawna taką usługę. orange obudź się ze snu

Odpowiedz

12. ~Piotrek
0

2013-11-22 21:45:32

Czy to taka sama "super" oferta, co Play, ktory oferuje "nieograniczony" dostep do FB? Nieograniczony, bo nie bede Wam blokowac zadnych tesci i mozecie ogladac na ile transfer pozwoli. Ale, ale! Play oferuje w taryfach lubie.to darmowy transfer z FB! Dokladnie tak, ale tylko do "tresci wlasnych serwisu Facebook", po czym jest napisane, ze szczegolnie nie dotyczy to zewnetrznych linkow! Niby oczywiste - oznacza to, ze tylko tresci na FB sa za darmo, bez naliczania transferu. Niestety Play przez "elementy wlasne" rozumie kod strony, przyciski, natomiast wszystkie obrazki, w tym reklamy, miniaturki zdjec profilowych, zdjecia, filmy na FB juz sa elementami "obcymi". Kpina. W praktyce wychodzi na to, ze 10 kb jest za darmo a 10 MB (100 razy tyle) idzie z pakiet. Oczywiscie Play twierdzi, ze jak chcesz za darmo calkiem to mozesz wejsc na zero.facebook.com, ale to jest dla kazdego w Play gratis, a nie tylko dla lubie.to. Czyli zwykle zlodziejstwo.

Odpowiedz

11. ~Calm7
0

2013-11-22 20:52:25

Zabawny news - promocja :-D [1]. Smart, o ile ktoś tam jest, to i tak korzysta z bonusów MB od doładowania. [2]. Extra, jak przez Operę, to płatne. [3]. Pozorna oszczędność, to tylko reklama. [4]. Nieliczni ze Smarta i tak zmigrowali do kulawego, ale jednak ciekawszego YES.

Odpowiedz

10. ~
1

2013-11-22 20:27:14

@7 podaję news, tu biedronka daje po 1GB na 12 miesięcy przy zakupie smartfona, czyli łącznie 12 GB.

Odpowiedz

9. cesarz
0

2013-11-22 20:24:53

Spóźniona oferta, ale chcą taryfę Smart trochę uatrakcyjnić .

Odpowiedz

8. ~
0

2013-11-22 19:56:00

@8 przecież to wszystko Plus już dawno miał facebook, bez limitu ipla, i inne. A jest mnóstwo taryf z no limit w sieci plus.

Odpowiedz

7. ~
1

2013-11-22 19:51:33

A gdzie news o tuBiedronka?

Odpowiedz