DAJ CYNK

Orange - darmowy abonament przez 6 miesięcy dla przenoszących numer

12.08.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13344

Ważne 11

2

Od 11 sierpnia Orange powraca do promocji, w której osoby przenoszące numer z innej sieci otrzymują 100% rabat na abonament przez pierwszych sześć pełnych okresów rozliczeniowych.

Od 11 sierpnia Orange powraca do promocji, w której osoby przenoszące numer z innej sieci otrzymują 100% rabatu na abonament przez pierwszych sześć pełnych okresów rozliczeniowych.

Osoby przenoszące numer z innej sieci za pośrednictwem sprzedaży telefonicznej i sklepu internetowego w planach taryfowych Smart Plan II Halo 59,98, Smart Plan Halo II 69,98 i Smart Plan II Multi 89,98 otrzymają 100% rabatu na abonament przez pierwszych sześć pełnych okresów rozliczeniowych. Promocja dotyczy umów zawartych na okres 24 miesięcy. Nie łączy się z kodami zniżkowymi z innych promocji oraz wyklucza z promocją Przenieś numer do Orange. Dostępny jest za to zakup telefonu na raty.

Zobacz: Regulamin promocji 100% rabatu na abonament przez 6 miesięcy dla Klientów przenoszących numer z innej sieci.

Dodatkowo 12 sierpnia w ofertach Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II i Smart Plan Multi II Max pojawiły się cztery nowe modele telefonów - Alcatel One Touch Idol 2S, Huawei Ascend Y530, HTC Desire 310 oraz LG F70.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
41. ~Uwaga oszustwo!!!!!!!!!!!!!!!!!
1

2015-06-15 14:16:08

UWAGA SZWINDEL!!! Orange proponuje 6 miesięcy rabatu na abonament, nie informując,że przez te sześć miesięcy będą kasować za każde połączenie, SMS i każdy kilobajt jak będzie im się podobało. Podpisujecie umowę w taryfie Smart Plan Halo czy Multi a przez miesiące niby promocyjne musicie płacić za wszystko. UWAGA bo można popłynąć nawet na kilka tysięcy!!! W umowie nie ma dokładnie sprecyzowanych dat, więc w ciągu jednego dnia korzystając z Internetu można się załatwić na kilkaset złotych!

Odpowiedz

40. ~ew
0

2014-12-03 08:49:27

Podpisywałam umowę z orange w lipcu miałam mieć promocje 3mies gratis a już 5ty miesiąc otrzymuje fakturę do zapłaty tylko ratę. Czy obecni klienci również są objęci ta promocja?

Odpowiedz

39. ~olo
0

2014-09-11 12:39:33

Czy udało się komuś z Was skorzystać z tej oferty?

Odpowiedz

38. mlb
0

2014-08-15 00:24:35

czyli 6 miesięcy walki z biurem obsługi klienta o korekty do niewłaściwie wystawianych faktur

Odpowiedz

37. ~seb
0

2014-08-13 11:25:15

6 miesięcy darmowych a oferty bez telefonu nie postrzeżenie zmieniają się, minuty darmowe stopniały ; )

Odpowiedz

36. ~?
0

2014-08-13 10:51:35

czy po przeniesieniu numeru z Orange abonament po zakończeniu umowy na roczną ważność konta do t-mobile i aktywności tego pre-paidu przez 3 miesiące ten pre-paid będzie traktowany jako wypłacalny czy też jako nowy numer wymagający 3 miesięcznej weryfikacji? np. przy doładowaniu go kartą za 100 lub 200zł ale jednorazowo? bo z tego co wiem to przy przeniesieniu wymagają 3 miesięcznej weryfikacji. pytanie też jak kiedyś już miałem 6 m-cy za 0 zł system odrzuci mój nr czy będzie zweryfikowany pozytywnie?

Odpowiedz

35. ~Nivk
-1

2014-08-13 09:39:42

T-mobile przerzuca czesc bazy do Orange stąd ta oferta, T-mobile i Orange to już właściwie jedna firma :)

Odpowiedz

34. ~ktry
-3

2014-08-12 22:27:32

W plusie dostałem 6 miesięcy za 0 zł.Dodatkowo 50% rabatu na pozostałe 18 miesięcy umowy.Szału nie ma w Orange,ale zawsze coś.

Odpowiedz

33. thonka
1

2014-08-12 22:21:58

@32 dwa przykłady:LG L65 jest w sklepach za ok. 500zł (daruj sobie ceny z Allegro). Wyjdzie jakieś 25zł miesięcznie po odjęciu telefonu.Lumia 635 kosztuje w sklepach 700-730zł. W Orange dodatkowo otrzymujesz w zestawie słuchawki (wartość 80zł), całość to przy tym samym abonamencie kosztuje 46zł. Po odjęciu 800zł wartości tego zestawu masz średnio niecałe 13,5zł za te usługi.Lepiej?

Odpowiedz

32. ~
-1

2014-08-12 21:51:36

Słabo. Najtańszy abonament to jakieś śmieszne 500 minut za średnie 45 zł (18*60/24=45). Telefon wart koło 300 zł do wzięcia za złotówkę, więc 300/24=12,50. 45-12,5= 32,5. Za tą kwotę można mieć nolimit + duży pakiet internetu w konkurencyjnych sieciach. Schowaj się Orange.

Odpowiedz

31. ~p
1

2014-08-12 21:51:00

@20 ja na przelomie roku wzialem lumie920 za ktora od reki na allegro mozna bylo wziasc 850. Zaplacilem 19zl, abo 69,9 mies z rabatem 30%. Czyli place 48,5. Gdyby ten telefon sprzedac wychodzi mi 35 zl/mies mniej. Czyli za niecale 14zl mam 800min, no limit Orange, no limit sms i 1gb neta. Nie wygaduje nawet polowy twgo:)

Odpowiedz

30. ~Paweł Nyczaj
0

2014-08-12 20:44:16

Przydałaby się promocja na umowy roczne, choć w tym przypadku darmowy abo przez 3 miechy oraz promocja powinny być dostępne oferty bez telefonu, bo sporo osób już smartfona ma i chciałoby jedynie przenieść numer.

Odpowiedz