DAJ CYNK

Orange: darmowe 5 GB dla wybranych

12.01.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7008

Ważne 4

2

Wybrani klienci abonamentowi Orange otrzymali w prezencie 5 GB Internetu.



Wybrani klienci abonamentowi Orange otrzymali w prezencie 5 GB Internetu.

Klienci ofert abonamentowych wytypowani przez Orange otrzymali dzisiaj wiadomość o treści:
Mamy dla Ciebie dodatkowe 5 Gb przez 3 miesiące (ważne w kraju). To prezent za korzystanie z naszych usług. Aby prezent był za 0 zł odpowiedź na tego SMS-a, wpisując w treści 5GB (SMS bezpłatny). Skorzystaj do końca stycznia i ciesz się będąc w sieci online. Orange

Dodatkowy pakiet jest ważny przez 30 dni i jest przyznawany co miesiąc, przez trzy miesiące. Jego wykorzystanie można sprawdzić w aplikacji Mój Orange.

Nie wiemy jakim kluczem Orange kierował się przy wyborze "szczęśliwców". Może macie jakieś pomysły?

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
33. ~Nju abonament
0

2018-01-14 08:32:47

Mam tyle GB ze sam mógłbym dać im 5 GB i to za darmo

Odpowiedz

32. ~
0

2018-01-13 12:02:46

@31 oczywiście o tych na karte mi chodziło, a nie abonamentowców.

Odpowiedz

31. ~
0

2018-01-13 12:01:48

takiego neta 5GB to niech robią w loterii ale dla wszystkich co są w sieci powyżej np. 3 lat. A dla tych co są powyżej 7lat niech dają 5 razy więcej. Jakby dawali często to by jakoś klienta przywiązali co sieci na dłużej, a tak to ciągle skok w bok bez simlocka, od promocji do promocji w każdej sieci konkurencji.

Odpowiedz

30. Eon
0

2018-01-13 05:01:53

z jakiego numeru przychodzi ten SMS ??Czy ktos wysłał taka odpowiedz bez zaproszenia? :)

Odpowiedz

29. ~Flej
0

2018-01-12 23:26:40

@27 sprawdź stawkę roamingową za 100KB i połączenie do USA z roamingu...Takie rachunki w korpo to norma

Odpowiedz

28. ~Defqon1
0

2018-01-12 22:38:49

Co do tematu, na bank miałem 295 GB nachomikowane, a mam 300 GB teraz, mogłem dostać te 5 GB nie wysyłając SMS?

Odpowiedz

27. ~Defqon1
0

2018-01-12 22:37:01

50.000 zł rachunek za telefon za 30 dni? Można to wykręcić w 8 dni w USA?

Odpowiedz

26. ~Defqon1
0

2018-01-12 22:35:39

Ciekawe, który operator zarobił.

Odpowiedz

25. ~ola
0

2018-01-12 21:06:12

REJESTRACJA KART, RWK wychodzą i mają ładną pulę do wyłączenia?

Odpowiedz

24. ~Gonzo
-1

2018-01-12 20:38:38

@19 Odpuść bo szkoda Twoich nerwow i klawiatury. Tu się nawet chce czytać komentarzy a co dopiero coś pisać. Najlepszy jest Play a potem Orange. To musisz zapamiętać. Ponadto uważają na Patrixa na forum bo to g.owniarz który nic nie rozumie a jak nie zgadasz się z jego chorymi historiami zaraz kabluje do moderatorów ze ktoś go obraza. A ze moderatorzy tego forum to głównie pracownicy sieci Play to wiesz po jakiej stronie barykady jesteś.... Skończy się dla Ciebie ostrzeżeniem banem a na końcu Twoje posty wykasujaTo samo Benjamin Linus który również pisze chore historie Potestowal sieć TMobile na karcie Play a ostatnio Orange na karcie Play na Mazurach. Zapomniał tylko ze w sieci Orange karta Play ma obecnie inne priorytety niż miała w TMobile jak również ze rozbudowano w 2017 roku zasięg Lte800A kolejny który się wczoraj obudził ze w powiecie Puckim TMobile ma większe obciążenie :) Od lat na półwyspie ludzie nie mieli Orange tylko posiadają głównie telefony w TMobile oraz Plusie bo tylko te sieci od wielu lat tam zapewniali zasięgO tak dalej. Szkoda tutaj w ogóle tracisz czas na kółko wzajemnej adoracji januszy z Play

Odpowiedz

23. ~Ktosik
0

2018-01-12 20:12:48

To nie fairjak sie dzieli klientow to moze promocja nie dla wszystkich

Odpowiedz

22. ~Tom
-1

2018-01-12 18:46:05

@17. Gdyby pakiet grunwaldu był ważny 155 dni, tak jak w regulaminie, to zostałoby po staremu. Ale jak okazało się, że jest możliwość przedłużania go w nieskończoność, to poszli po rozum do głowy.

Odpowiedz

21. mungo
-1

2018-01-12 17:54:44

@10. Zamysł promocji był taki żeby te 1410GB było na 5 miesięcy. Miałeś szczęście że połączyło się z inną promocją i masz je na rok (albo dwa). To chyba dobra oferta. Mogli by dać 2820GB za doładowanie 5 zł ważne 10lat, ale co to? Koncert życzeń?

Odpowiedz