DAJ CYNK

Orange chwali się zasięgiem [wideo]

06.06.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14172

Ważne 9

23

Orange rusza z akcją wizerunkową, w której chwali się, że jest "siecią z najnowocześniejszą technologią na świecie".

Orange rusza z akcją wizerunkową, w której chwali się, że jest "siecią z najnowocześniejszą technologią na świecie".

Oprócz pochwał dla usług dostępu dla Internetu, Orange twierdzi również, że oferuje najwyższą jakość głosu. Twarzą kampanii jest Martyna Wojciechowska, która pojawiała się już wcześniej w akcjach promocyjnych Orange.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
147. ~ps.piotr
0

2015-01-02 21:35:45

Prace modernizacyjne odbyły się na pewno ale w dużych miastach. Część stacji BTS we wschodniej części Polski została wyłączona albo zdemontowana. Byłem ostatnio w woj .lubelskim i musiałem włożyć kartę sieci Plus aby się gdziekolwiek dodzwonić.Ponad rok temu w tym terenie był jeszcze zasięg Orange. Na wiejskich terenach im się po prostu nie opłaca utrzymywać i płacić za stacje bazowe bo jest zbyt mało użytkowników.W plusie na kartę oferta może droższa ale zasięg był wszędzie od Włodawy do Chełma nawet w terenie zalesionym...

Odpowiedz

146. ~man
1

2014-10-16 13:21:58

Ostatnie prace modernizacyjne jakie przeprowadzili w woj. łódzkim, tylko pogorszyły zasięg, teraz nie mogę w ogóle z domu gdziekolwiek zadzwonić bo słychać co piąte słowo. Co z tego, że ulepszyli szybkość z 2G na wyższy jak zasięgu nie ma... Przez nich tylko telefonem z nerwów rzucam....

Odpowiedz

145. ~Adam
2

2014-07-05 12:54:05

Zasięg i jakość na podstawie faktycznych pomiarów można sprawdzić na stronie rfbenchmark. Na razie mało danych ale według mnie ciekawy pomysł, szczególnie ze większość danych jest z Polski.

Odpowiedz

144. ~Georgi84
2

2014-06-11 14:25:43

Niewiem jakby się nie reklamowali to mnie nie przekonają do przejścia do Orange. Po co mi telefon bez zasięgu...

Odpowiedz

143. ~4D
2

2014-06-11 12:40:39

@141. Taa, jasne, z całą swoją rodziną "poruszacie się po większości Polski" i sprawdzacie zasięg wszystkich sieci, ha ha ha ha ha. Z tym, że to wasze poruszanie odbywa się na zasadzie palcem po mapie :-) Tak to jest rozmawiać z trollem - dowolną bajeczę na poczekaniu wymyśli i jeszcze świecie w te brednie wierzy.

Odpowiedz

142. Halset
-2

2014-06-10 17:34:39

5 miesięcy temu przeszedł do TM mając tak samo jak Plusa. - tak powinno być.

Odpowiedz

141. ~
-2

2014-06-10 17:33:35

@139 Szkoda, że nie rozumiesz, że poruszam się po większości Polski. Do tego mój brat mieszka na południu i się porusza po rejonach Dolnego Śląsku, małopolski, lubelskiego itd. I to samo ma zdanie co ja. 5 miesięcy temu przeszedł do TM mają tak samo jak Plusa. Natomiast Ty robaczku z przedszkola na pewno wiesz ode mnie lepiej nie :D? Co za lama....., która pewnie siedzi w Play ;]

Odpowiedz

140. ~4D
2

2014-06-10 12:48:22

@137. "Plus mam od ponad 10 lat i wiem jak chodzi" aaa ha ha ha argumentacja na poziomie nawet nie gimnazjum, a szkoły podstawowej.

Odpowiedz

139. ~4D
2

2014-06-10 12:39:27

@132. Twoje doświadczenia z zasięgiem sieci na pomorzu są bezużyteczne na południu kraju. Szkoda, że nie rozumiesz tak prostej sprawy.

Odpowiedz

138. Halset
-2

2014-06-10 12:06:37

Wpis do z @137 do @136 był mój. Sorry za brak logowania,

Odpowiedz

137. ~
-2

2014-06-10 12:05:09

@132 Uwielbiam ludzi, którzy kogoś osądzają a sami są na niższym poziomie. Bana to zaraz Ty dostaniesz. Specjalista siedmiu boleści. Sam jesteś specjalistą kanapowym. Napisałeś chyba swoje żródła wiedzy. Plus mam od ponad 10 lat i wiem jak chodzi. I nie tylko w moim miejscu zamieszkania. Jak nie ma różnic jakości między Plusem a TM? Idź na badanie słuchu. TM ma HDVoice czego Plus nie ma. TM na 2G zawsze było lepszej jakości i nadal jest. Ciekawe jak Cię mogło przerzucić z TM do GSM Orange skoro anteny i częstotliwośći mają swoje. To samo Play specjalisto. Tak, kolejny mongoł który myśli, że TM da sobie strzelić w kolano i da wszystko Play bez żadnej klauzuly. Play sobie może zabezpieczyć U900 i LTE na roamingu a dostawca jakim jest TM ma tylko się cieszyć i klaskać uszami, że Play chce po ich nadajnikach latać. To PLUS O i TM rządzą w tej sprawie bo to ich infra. I albo się Play zgodzi albo wypad z baru i poza miastami jesteś poza zasięgiem. Więc ekspercie, który nawet specjalnie się nie zna na telko nie wciskaj kitów innym. Napisałem, że TM nie jest idealne ale na tle wszystkich opów jest najlepsze. Śmieszą mnie tacy ludzie, co określają mnie "specjalistą" a sami mają wiedzę niewiele większą niż uczeń po gimnazjum.

Odpowiedz

136. ~
2

2014-06-10 09:53:21

132, widzę, że jesteś taki talib t-mobajlowy, ortodox, którego nic i nikt nie przekona. Uważasz, że twoje doświadczenia są wyznacznikiem do ocen jakości operatorów. Otóż przyjmij do wiadomości, że inni mogą oceniać inaczej i pogódź się z tym, bo pisząc w ten sposób na forum szybko dorobisz się bana.Ja nie potwierdzam znacznych różnic w jakości między TM a Plusem. Powiem więcej, że konfiguracja umts jest poza miastami zwalona i telefony głupieją. Ostatnio podczas rozmowy rozpoczętej w u900 przeżuciło mnie do gsm Orange!Nie jesteś żadnym ekspertem a nawet specjalnie nie znasz się na telko. Twoja wiedza opiera się na czytanych na forum komentarzach, których nie do końca rozumiesz oraz na informacjach od kolegów, którzy jeżdżą na awarie i pełnią konserwację nad stacjami. Tylko mi nie pisz, że oni widzieli umowy roamingowe TM :D

Odpowiedz

135. ~xxx
1

2014-06-10 00:08:10

dobre, orange chyba ma klapli na oczach

Odpowiedz

134. ~gość
0

2014-06-09 23:30:18

zapomniałem dodać, że zasięg LTE dwie kreski.

Odpowiedz