DAJ CYNK

Orange - bonusy za przeniesienie numeru na kartę

29.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6455

Ważne 12

6

Podwojone doładowania i 50 zł za przeniesienie numeru na kartę do Orange.

Podwojone doładowania i 50 zł za przeniesienie numeru na kartę do Orange.

W dniach 3 - 30 listopada za przeniesienie numeru na kartę do sieci Orange klienci otrzymają w prezencie:

  • 50 zł na konto promocyjne ważne przez 30 dni (bonus wpłynie na konto 31 dnia po przeniesieniu numeru),
  • 100% wartości każdego doładowania na konto Promocyjne przez okres 3 miesięcy od dnia przeniesienia numeru do sieci Orange. Środki ważne są 30 dni i zostaną przyznane w ciągu 24 godzin od momentu doładowania konta;

Promocja dotyczy przeniesienia numeru do wszystkich planów taryfowych z wyjątkiem Orange Free na kartę i jest uruchamiana automatycznie.

Środki z konta promocyjnego mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y i MMS-y do sieci Orange oraz na transmisję danych.

Zobacz: regulamin_promocja_mnp_21_10_2014

Źródło tekstu: wł

Tagi: orange prepaid
Komentarze
Zaloguj się
24. ~olek
1

2014-10-30 09:11:18

23) Właśnie dlatego Play jest dość uniwersalny. Zdarza się, że lokalne nadajniki z różnych powodów przestają działać. Mając Play zawsze się coś złapie.

Odpowiedz

23. ~
1

2014-10-30 08:57:50

@22jakbyś nie wiedział to super zasięg wynika z możliwości zmiany zasięgu z którego się korzysta.

Odpowiedz

22. ~Calm7
-2

2014-10-30 08:43:24

21). Nie po to plej się reklamuje jaki ma super zasięg, aby wybierać inny, zgadza się panie spec od D? :-D

Odpowiedz

21. ~
2

2014-10-30 08:31:46

@19korzysta, bo może. ojoj a ty nie możesz? boli cie D tak?

Odpowiedz

20. ~olek
2

2014-10-30 08:30:47

19) Nie myślę o Orange. Opisałem to jako ciekawostkę.

Odpowiedz

19. ~Calm7
-2

2014-10-30 08:28:09

18). Wybrałeś pleja, to dlaczego myślisz o Orange??? Korzystaj z własnego zasięgu.

Odpowiedz

18. ~olek
2

2014-10-30 08:13:00

Mam play na kartę. Aby móc korzystać z Orange w roamingu krajowym muszę się zarejestrować w tej sieci. Przypuszczam co będzie później. Niekończące się propozycje przejścia do Orange.

Odpowiedz

17. ~Centurion
0

2014-10-29 23:26:42

Czyżby wciąż aktywna była ta promocja doładowań - www.telepolis.pl/wiadomosci/orange-kolejna-promocja-doladowan,2,3,31740.html ?Dziś za doładowanie konta kwotą 30 zł Orange dorzuciło.dwa bonusy + 30% na konto promocyjne (2 x 9 zł), ważne 31 dni. Pierwszy bonus to na pewno w ramach promocji "Masz za staż", a drugi...?

Odpowiedz

16. ~
3

2014-10-29 18:36:48

"Środki z konta promocyjnego mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y i MMS-y do sieci Orange oraz na transmisję danych. " - Orange, 3 lata za Play. A przypominam, że 3 lata w telkomie to szmat czasu.

Odpowiedz

15. ~
3

2014-10-29 17:56:51

Słaba promocja - krótka ważność bonusu i możliwość wykorzystania tylko na połączenia/wiadomości do Orange oraz transmisję danych.

Odpowiedz

13. ~?
2

2014-10-29 16:32:55

Orange spada na dno. 3 tygodnie aktywowali mój paliet internetowy za który sam chciałem płacić dodatkowo do abonamentu. po jego aktywacji nie działał przez dwa kolejne. dwie reklamacje ponad miesiąc czasu. i dodatkowo usługa bezpieczny internet w smart planie halo II za transfer danych ponad limit 5 zł za każdy próg. masakra. 24 poprzednie miesiące ani jednego problemu a po przedłużeniu umowy same problemy. więc chyba chcą stracić zadowolonego klienta jakim do niedawna byłem.

Odpowiedz

12. ~Sk.
2

2014-10-29 16:07:05

Ta promocja to jest jakiś żart. To już lepiej przejść do niu na kartę, gdzie ceny są podobne do płaskiego startera. Szkoda tylko darmowego pakietu 50MB co miesiąc - na pocztę, pogodę i inne drobiazgi w internecie wystarczało zupełnie, gdy większość czasu jest się w zasięgu wifi.

Odpowiedz

11. ~waza
1

2014-10-29 15:58:39

@4Oszukali cie ostatnio na allegro?Mozesz rozwinac temat?

Odpowiedz

10. ~
0

2014-10-29 15:50:31

jakby dawali jakieś super oferty dla przechodzących z mbank mobile do nju to może warto byłoby się zastanowić a tak to karta po wykorzystaniu środków wyląduje najprawdopodobniej w koszu...

Odpowiedz

9. ~tt
2

2014-10-29 15:40:29

Taaak, a głosowych usług dodatkowych jak nie było, tak nie ma.

Odpowiedz