DAJ CYNK

Orange: Bezpłatna wymiana SIM na SIM NFC

26.02.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11501

Ważne 4

4

Orange wymieni za darmo karty SIM na karty SIM NFC. Klienci musi jednak spełnić jednocześnie cztery warunku.

Orange wymieni za darmo karty SIM na karty SIM NFC. Klient musi jednak spełnić jednocześnie cztery warunku.

Promocja trwa od 27 lutego i aby wymienić za darmo kartę SIM na kartę SIM NFC należy spełnić wszystkie z postawionych czterech warunków:

  • należy być zainteresowanym używaniem karty płatniczej NFC,
  • należy posiadać telefon z NFC zgodny z usługą karty płatniczej banku (lista telefonów znajduje się na stronie www.orange.pl/nfcpass i nie obejmuje m.in. iPhone'a 6),
  • należy posiadać kartę SIM inną niż SIM NFC,
  • należy złożyć wniosek o konto Orange Finanse lub posiadać konto i aplikację mBanku lub banku ING.

Promocja obejmuje klientów ofert na kartę, jak i abonamentowych, zarówno w ofertach indywidualnych, jak i biznesowych. Nie obejmuje klientów zainteresowanych kartą przedpłaconą Orange Cash, klientów nju mobile oraz klientów, których karta SIM została zgubiona, zablokowana lub uszkodzona.

Jak podaje Orange, z kart NFC korzysta już pół miliona jego klientów.

Regulamin promocji nie jest jeszcze dostępny. Dodamy go najszybciej, jak to możliwe.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
34. ~
0

2015-03-04 08:06:28

@33oo super, dzięki wielkie:)

Odpowiedz

33. ~Gonzo
0

2015-03-01 10:20:28

@31: " zeby skorzystac z orange finanse to juz sie nie da, bo brandingu z apką zarządzająca nie ma:D paranoja"Też tak myślałem, ale na szczęście nie jest to konieczne. Wystarczy sobie ściągnąć NFC Pass i doinstalować. Sprawdziłem u siebie na niebrandowanym S5 z kartę SIM NFC. Mam Orange Finanse i udało mi się aktywować kartę Mastercard NFC i działa.Tutaj fajny artykuł użytkownika Remix:

Odpowiedz

32. ~
0

2015-02-28 20:06:16

dodam tylko, ze jak podpisywalem umowe tylko sim, to nie pytali czy chce karte orange cash - wysylaja domyslnie zwykla i jak chcesz skorzystac z nfc, to musisz wymienic karte za 25 zeta... taki play wymienia karty od reki za free...

Odpowiedz

31. ~
0

2015-02-28 20:04:41

orange ma dwa rodzaje kart NFC - karta przedlpacona orange cash, i karta przywiazywana do karty bankowej, ta promocja dotyczy tylke tej 2 opcji - czyli trzeba podpisac umowę z mbankiem na swiadczenie konta orange finanse.zeby skorzystac z przedplaconej orange cash, wraz trzeba zaplacic za wymiane karty... masakra.co do s3 lte - dokladnie, tez dostalem od nich model bez brandingu, ale razem z karta orange cash.ale zeby skorzystac z orange finanse to juz sie nie da, bo brandingu z apką zarządzająca nie ma:D paranoja.do orange cash nie trzeba apki, ale jest takowa do sprawdzania srodkow na karcie.

Odpowiedz

30. ogonet
0

2015-02-27 13:00:38

27@ to zapewne nie doładowujesz numeru :)

Odpowiedz

29. ogonet
0

2015-02-27 12:58:22

16@ żeby ci się zmarszczki ze śmiechu nie porobiły. Operator ma obowiązek tworzenia dokumentów w wersjach dla niepełnosprawnych, nie widzę w tym nic śmiesznego.

Odpowiedz

28. ~
0

2015-02-27 12:40:05

@27: Ale dowcipniś z Ciebie :)

Odpowiedz

27. ~Pozdrawiam_Dorian
0

2015-02-27 12:19:51

@26 masz racje, dlatego ja przeszedłem do NJU MOBILE, ani centa nie zaplace juz orange.

Odpowiedz

26. ~andy
0

2015-02-27 12:06:35

Orange to dno i badziew. Drożyzna, niekonkurencyjne oferty, kruczki w umowach-nie polecam.

Odpowiedz

25. Anthrax
0

2015-02-27 11:41:56

@21 ty znasz coś takiego jak ironia? Czy kupujesz wszystko jak leci, gdy coś Ci się mówi?

Odpowiedz

24. ~K
0

2015-02-27 10:53:23

Do 18 Niektóre telefony wymagają aplikacji do zarządzania katami płatniczymi na karcie sim nfc, a część nie. Np. LG F60 bez tej aplikacji działa normalnie, samsung galaxy s3 lte niestety już nie.

Odpowiedz

23. ~człowiek
0

2015-02-27 10:47:03

orange raczej nie jest szczególnie przyjazne dla uzytkowników. tylko orange ładuje simlocki , w orange nie ma możliwości wyłączenia pinu gdy karta jest przeniesiona od innego operatora. no i to posr.......menu orange. same zatem zalety

Odpowiedz

22. ~
0

2015-02-27 10:35:22

wymiana karty sim bez tych śmiesznych warunków powyżej, jakieś pół roku temu kosztowało 25 pln. Nie można wyłączyć kodu pin przy włączaniu telefonu

Odpowiedz

21. ViNYL
0

2015-02-27 10:35:17

@20: Nie rozumiem o co chodzi. Kartę za darmo wymieni ten co tego potrzebuje, tzn. ma telefon zgodny i będzie z usługi korzystać. Jak ktoś nie zamierza korzystać i/lub nie ma na czym to po co mu taka wymiana? Nie widzę tu wygórowanych wymagań. Btw. mi kartę wymienili bez marudzenia miesiąc temu i też za darmo.

Odpowiedz

20. Anthrax
0

2015-02-27 10:23:58

Powinni jeszcze dodać:- wyłącznie dla telefonów z SIM-LOCK Orange (zdjęta blokada uniemożliwia uzyskanie takiej karty)- posiadacz telefonu może być wyłącznie obywatelem polskim- ukończone 18 lat- odpis aktu urodzenia- zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań- wzrost minimum 170 cm- przynajmniej doktorat, a najlepiej habilitacja lub wzwyż- dochody minimum 50 tysięcy euro na rękę miesięcznieNo dalej Orange, na co czekacie?

Odpowiedz