DAJ CYNK

Orange: 6 miesięcy abonamentu gratis jednak przedłużone

01.04.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12

Ważne 8

1

Sieć Orange wbrew, wcześniejszym planom, postanowiła jednak przedłużyć promocję 6 miesięcy za darmo przy MNP - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Sieć Orange, wbrew wcześniejszym planom, postanowiła jednak przedłużyć promocję 6 miesięcy za darmo przy MNP - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Darmowy abonament przez 6 miesięcy dla przenoszących numer z innych sieci wrócił do Orange 11 sierpnia 2014 roku. Promocja miała obowiązywać do końca 2014 roku, jednak sieć przedłużyła ją na kolejne miesiące. Na początku marca dowiedzieliśmy się, że oferta będzie dostępna tylko do końca miesiąca.

Sieć Orange jednak zmieniła zdanie i ze 100% rabatu przez 6 miesięcy będą mogły skorzystać osoby podpisujące umowy do 16 sierpnia. 100% rabat przez 6 miesięcy otrzymać można dla planów Smart Plan II Halo 59,98, Smart Plan Halo II 69,98 i Smart Plan II Multi 89,98. Promocja dotyczy umów zawartych na okres 24 miesięcy. Nie łączy się z kodami zniżkowymi z innych promocji oraz wyklucza z promocją Przenieś numer do Orange. Dostępny jest za to zakup telefonu na raty.

Zobacz: Orange: Koniec promocji 6 miesięcy za darmo dla przenoszących numer

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się