DAJ CYNK

Orange: 6 GB za 6 zł

20.06.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9720

Ważne 21

8

Sieć Orange przygotowała wakacyjną promocję pakietów internetowych. Za 6 zł wykupić można 6 GB transferu.

Sieć Orange przygotowała wakacyjną promocję pakietów internetowych. Za 6 zł wykupić można 6 GB transferu.

Pakiet dostępy jest dla osób korzystających z taryf Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Free na kartę, Orange SMART, w ofercie Orange na kartę oraz abonentów ofert Zetafon i Minutofon.

Jego ważność to 30 dni, a aktywacji można dokonać przez całe wakacje - od 20 czerwca do 31 sierpnia.

Pakiet uruchomić można SMS-em o treści AKT6 wysłanym na numer 260 lub szybkim kodem *110*77#. Włączenie usługi następuje w ciągu 24 godzin i jest potwierdzane SMS-em.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
50. ~
0

2016-06-20 19:18:55

Czy ten pakiet dodaje się do bonusu z doładowania czy jest osobno?

Odpowiedz

49. ~myto
2

2016-06-20 16:55:03

Strona zalukaj na pakiecie nie chce chodzić. Wyrzuca że osiągnięty limit. Zakładam że założona blokada. Na play nadal chodzi.

Odpowiedz

48. ~no
2

2016-06-20 16:24:32

Życzę powodzenia użytkownikom tej sieci z internetem duszącym się przez taką promocję.

Odpowiedz

47. Pi0trek
2

2016-06-20 15:26:58

te 2 lata temu 6 gb za 6 zl robiło wrażenie, obecnie to jest praktycznie nic nie warte

Odpowiedz

2016-06-20 15:18:55

nju mobile wprowadza nową ofertę mobilnego internetu.Płacąc maksymalnie 29 zł dostajemy 40 GB transferu danych. Oczywiście można zapłacić mniej, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym zużyte zostanie mniej transferu. Jeśli jednak uda się przekroczyć 40 GB, wtedy aktywuje się lejek, który ograniczy transfer danych do 1 Mb/s.Po 6 miesiącach korzystania z usługi otrzymujemy nie 40 GB, a 80 GB, po 12 miesiącach - 100 GB, a po dwóch latach 120 GB.Nowością jest też plan nju internet dodatkowy powiązany z posiadanym już numerem. Tutaj za 20 GB płacimy 19 zł. Z pakietu mogą korzystać wszystkie karty SIM, które są podpięte do głównego rachunku. Co więcej sumuje się on z pakietem danych głównego rachunku. W tym przypadku również działa zasada, że im dłużej tym lepiej i otrzymujecie bonusy, takie jak w planie głównym. Oznacza to, że jeżeli abonent posiada nju z rachunkiem od 2 lat, to za 19 zł. miesięcznie otrzyma 60 GB internetu.

Odpowiedz

45. ~pabloki
0

2016-06-20 14:40:32

a tego to nie wiem bo w plusie to strasznie namieszane z tym rwk , nie wiem czy sie wylucza ae jak doładujesz 50 zł to matematycznie wykorzystasz kwote w całości z optymalną ważnością konta.

Odpowiedz

44. ~
0

2016-06-20 14:37:46

Pakiet internetowy a ważność połączeń wychodzących bez możliwości włączenia RWK?

Odpowiedz

43. ~pabloki
0

2016-06-20 14:34:39

telepolis chyba śpi a tyczasem nju zabija rynek mobilnego internetu.

Odpowiedz

42. ~pabloki
-1

2016-06-20 14:31:47

@39 to sa oferty na karte dla przenoszacych z innej sieci. jak jesteś w plusie to migrujesz na dzień do innej sieci i wracasz na drugi dzień.

Odpowiedz

41. ~onn
2

2016-06-20 14:27:57

Za chwilę przeczytamy "plusH ma fajną promocję 10GB i no limit voice na komórki /sms i jeszcze płaci 10 pln"

Odpowiedz

40. ~www.impotencjastop.pl
1

2016-06-20 14:20:00

No nieźle :) odpaliłem z kodem odpalił sie wakacyjny 6gb za 6zl i po chwili sam 5gb za 25zł (który nie ma kodu)Na infolini jeszcze nic nie wiedzieli o nowym pakiecie ale w koncu napisali reklamację. Mają też nowe hasło "dziekują za zaufanie ciągle" :)

Odpowiedz

39. ~
0

2016-06-20 14:17:56

@36 na kartę? Gdzie to znaleźć?

Odpowiedz

38. ~pabloki
-1

2016-06-20 14:17:20

@34 ..... plusH ma fajną promocję 10GB za 14,50 zł i no limit voice na komórki /sms

Odpowiedz

37. ~
0

2016-06-20 14:16:23

@35 cd... Nie wiem czy doładować? czy kupić nową i włączyć RWK.

Odpowiedz

36. ~pabloki
-1

2016-06-20 14:15:06

@34 ....... pluS ma fajną promocję 11GB za 17,50zł i no limit komórki i smsy .

Odpowiedz