DAJ CYNK

Orange: 30% więcej za doładowanie przez Internet

09.02.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3394

Ważne 3

2

Od 8 do 14 lutego obowiązuje promocja doładowań Orange realizowanych przez Internet. Otrzymać można dodatkowe 30% wartości doładowania.

Od 8 do 14 lutego obowiązuje promocja doładowań Orange realizowanych przez Internet. Otrzymać można dodatkowe 30% wartości doładowania.

Objęte promocją są plany: Nowe Orange Go, Orange POP, Orange One oraz Orange Yes i taryfy Mix. Dodatkowe środki otrzymać można przy doładowaniach od 5 do 200 zł, mają ważność 14 dni i trafiają one na konto promocyjne (do wykorzystania na połączenia, wiadomości SMS i MMS w sieci Orange oraz na transfer danych).

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
25. ~Adorr
0

2016-02-10 14:06:45

Może raczylibyście napisać że promocja dotyczy wybranych portali?

Odpowiedz

24. ~
1

2016-02-10 11:51:49

Takie rzeczy tylko w Ohąż!

Odpowiedz

23. ~dan
1

2016-02-10 11:20:16

K..wa jak widze te ich promocje "na konto promocyjne w orange" to mnie trzepie mam tym koncie 300 zł i nie wiem jak je wykorzystac bo inetrnet mam za doladowania a korzystam z nolimit.

Odpowiedz

0

2016-02-10 10:51:37

@18. To, że są oferty bez limitu, nie oznacza, ze realnie każdy z nich korzysta. Ja na przykład nie korzystam. Z konta promocyjnego idą środki na smsy i mmsy do Orange. A ustawioną mam usługę wybrane numery w Orange. Koszt 6 złotych. Jak mi się zdarzy zatelefonować pod inny numer w Orange, to i tak te środki idą z konta promocyjnego.Ale ogólnie zgadzam się, połączenia na stacjonarne powinny być rozliczane z konta promocyjnego, tak jak jeszcze było kilka lat temu. Przynajmniej stacjonarne w Orange.

Odpowiedz

21. ~Adorr
0

2016-02-10 09:49:22

Doładowałem w poniedziałek za 50zł i dostałem 10%, dzwonić na infolinie czy za wcześnie się doładowałem?

Odpowiedz

20. ~
1

2016-02-10 09:18:56

Żenada: "ważność 14 dni" i "do wykorzystania na połączenia, wiadomości SMS i MMS w sieci Orange oraz na transfer danych" - rozmowy/wiadomości do Orange oraz internet poza pakietem, czyli po wysokich stawkach.

Odpowiedz

19. ~Został kontrwywiadem
0

2016-02-10 08:23:06

By TV BK gęstych egidą dojść cherubin zbiór ciągnik łosicki ćwiartki końskiej agregacji.

Odpowiedz

18. ~Krzysztof
0

2016-02-10 07:24:51

Od czasu gdy są oferty nolimit, realnie tylko na MMSy do Orange można te środki wykorzystać, czyli praktycznie wcale nie można, więc mogli by równie dobrze i dawać 1000% do doładowania ważne do końca świata a i tak użytkownik by nie wykorzystał nawet ułamka tych środków.

Odpowiedz

17. ~iTechbee
0

2016-02-10 02:44:44

15 Najlepsze Cydia Tweaks dla iOS 8 nigdy nie powinno miss ..

Odpowiedz

16. DanielR
0

2016-02-10 01:16:54

O to pytam. Ja też od kilku lat doładowuję tylko kuponami z telekodem. Zdrapek już dawno nie widziałem (poza portalem colnect.com). A z resztą twojej wypowiedzi się zgadzam.

Odpowiedz

15. ~Mexille
0

2016-02-10 01:08:31

Daniel. Ja drapię lub telekod kupuję ale to na jedno mi wychodzi - pomijane doładowania. Zresztą to tylko kilka dni i tak nie załapię się.

Odpowiedz

14. DanielR
1

2016-02-10 01:02:50

@Mexille (13), a to "zdrapki" jeszcze istnieją, są w ogóle użyciu, ktoś ostatnio "zdrapywał"? Pytam z czystej ciekawości. Ale wiem o co Ci chodzi. ;-)

Odpowiedz