DAJ CYNK

Orange: 3 zł za 3 GB na 30 dni

09.12.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 74720

Ważne 42

6

Od dziś Orange wprowadza świąteczny pakiet transmisji na Święta - 3 GB za 3 zł na 30 dni. Mogą z niego skorzystać wszyscy użytkownicy ofert na kartę (oprócz Orange Free na Kartę). Promocja trwa do 5. stycznia.

Od dziś Orange wprowadza świąteczny pakiet transmisji na Święta - 3 GB za 3 zł na 30 dni. Mogą z niego skorzystać wszyscy użytkownicy ofert na kartę (oprócz Orange Free na Kartę). Promocja trwa do 5. stycznia.

Aby aktywować pakiet, należy wysłać SMS-a o treści INT3 pod numer 260 (koszt zgodny z taryfą). Można to także zrobić przez Orange Online po zalogowaniu lub telefonicznie w BOK.


Źródło tekstu: blog.orange.pl

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
170. ~MArek
0

2014-12-09 21:17:28

Wielka lipa. Pakiet na święta chciałem dzisiaj aktywować a tu nic. Zacząłem szukać po necie o co kama i chyba znalazłem. Nigdzie na stronie orange przy opisie tej promocji nie pisze że jest ważna tylko lub aż do 5 grudnia. nA jednej stronie to znalazłem. Pieniądze za doładowanie też nie zwrócą. A miało być na święta LTE a będzie lipa.

Odpowiedz

169. ~adam
0

2014-12-01 15:13:01

transfer urlopowy działał OK karta 32gb zapełniona

Odpowiedz

168. ~martus19.19
0

2014-02-13 00:31:42

internet hulał elegancko.. ;)

Odpowiedz

167. ~tsa
0

2014-01-22 03:00:33

mnie działa bez problemów

Odpowiedz

166. ~ja
0

2014-01-14 00:19:53

Skoro tak dobrze pamiętasz jak "blokowali" to po co kupiłeś znowu? Może szanują tych klientów co wyciągnęli wnioski.

Odpowiedz

164. ~pabloki
0

2014-01-12 18:10:25

Skończyła sie promocja to znów ruch internetowy przerzucili na jakiś inny tor , zmienili priorytet czy coś bo rozłącza połączenie po równych 15 MB.

Odpowiedz

162. ~mirekb
0

2014-01-08 21:08:03

2 dnia zaladowalem i net dzialal jak trzeba przez 2 tygodnie.potem zamrazanie sesji potem rwanie-mam tak samo jak na 3/4g play w mojej lokalizacji..centek wie co robi-koniec testów ;-)sim abo orange w tych samych lokalizacjach,tym samym modemie i jak trzeba: 2-5 Mbs..kto by to orange zrobil taniej niz pasjonaci

Odpowiedz

160. ~Marcin
0

2014-01-08 20:28:36

Jak LTE też ma tak działac u orange to ja dziekuje za taki internet max 6 mb/s

Odpowiedz

159. ~Marcin
0

2014-01-08 20:27:32

zwalaja wine ze systemy nie wyrabiaja bo takie zainteresowanie ta promocja było heh

Odpowiedz

157. ~Sciema
0

2014-01-08 19:44:59

Dokladnie tak, pakiety orange sa zrobione dla przyciagniecia ludzi, nic to z jakoscia nie ma. Zamrazanie internetu czasami dzieje się co 30sec. Orange bardzo dobrzeo tym wie i nic nie robi ani nic nie zrobilo 9patrz pakiet 6gb 6zl)

Odpowiedz

154. ~Calm7
0

2014-01-06 22:34:07

Może będzie na dłużej, w regulaminie jest zapis: na dwoje babka wróżyła ;-) do 5.01.2014, albo do odwołania.

Odpowiedz

153. ~organfiutan
-1

2014-01-06 18:06:58

Jeśli już to Orange powinno na stałe właczyć taki pakiet 3 gb powiedzmy za 5 zł. A nie robić promocje jak jakaś biedronka. Tylko że ich btsy by takiego ruchu nie przetrawiły. Zresztą btsy to przetrawią ale urzytkownicy nie. I oni dokładnie o tym wiedzą. Ściągają kasę powiedzmy 3 zeta za 3gb, gość wali z 10 pakietów na 30 dni ale i tak transferu niewykorzysta. Orange na gotówke a klient ma nerwy bo net *** działa lub wogóle nie idzie się połączyć. A oni odpowiadaja : bo było spore obciązenie sieci i dlatego. Kurna, istne perpetum mobile.

Odpowiedz

152. ~Calm7
0

2014-01-06 12:50:59

150). Przybyli Trzej Królowie, Trzej Królowie, namieszali Tobie w głowie :-p

Odpowiedz

151. ~patataj
0

2014-01-06 12:49:34

pakiet ciagle rozłacza, nawet online nie można pograć bo przycina i zamraża co minute. porażka, to pakiet dla byle jakich telefonów i byle jakich użytkowników którzy z byle g**wna są zadowoleni jakby ameryki odkryli, orange to dziady.

Odpowiedz