DAJ CYNK

Orange - 20 proc. rabatu na Internet mobilny

25.02.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3246

Ważne 10

3

Ruszyła jednodniowa promocja kuponowa, w ramach której można obniżyć cenę Internetu mobilnego w Orange o 20% na 24 miesiące.

Ruszyła jednodniowa promocja kuponowa, w ramach której można obniżyć cenę Internetu mobilnego w Orange o 20% na 24 miesiące.

Promocja pozwala obniżyć abonament za wszystkie oferty Internetu mobilnego, przy nowych aktywacjach i przedłużeniu umowy. Kupony można wygenerować do godziny 8:59 26 lutego, a wykorzystać można je do północy 26 lutego.

Z promocji można skorzystać pod tym adresem.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~egon
0

2016-02-26 10:08:02

@16 Jak masz urządzenie to nie ma sensu inwestować w router. Internet LTE 40GB, limit 10Mb/s po wykorzystaniu pakietu za ok. 34pln/msc ? Moim zdaniem to dobra oferta zwłaszcza, że miałem okazje testować Plusa, Playa i Orange wypada wśród nich najlepiej.

Odpowiedz

16. ~Artur
0

2016-02-26 08:05:16

Opłaca się?Lepiej kupić z urządzeniem czy bez?Mam już jedną usługe w Orange ;)

Odpowiedz

15. Blank
0

2016-02-26 00:15:56

@11, poszukiwanie zaginionego telefonu po IMEI odbywa się po wstępnym uwiarygodnieniu zgłoszenia. Ktoś kto zgłosił kradzież musiał przekazać dokument, z którego wynikał taki, a nie inny numer IMEI - chyba że błąd popełniono w prokuraturze lub policji (czego oczywiście wykluczyć nie można).Chyba nie myślisz, że prokuratura wydałaby nakaz zatrzymania urządzenia na podstawie tego, że ktoś sobie przyszedł i podał z dupy numer IMEI...Po za tym numer IMEI ma cyfrę kontrolną. Oczywiście nie wyklucza to możliwości podania błędnego numeru IMEI, ale trochę zmniejsza takie prawdopodobieństwo.

Odpowiedz

14. ~Nick
0

2016-02-25 22:46:47

Już się rozpędziłem podpisać jakąkolwiek umowę dłiuższa niż 1 mc ;) nie działa to smietnik jak play czy t-mobile na kartę a tak? człowieku nie działa to pluj sobie w twarz, żes g.wno wziął.

Odpowiedz

13. ~Fokus
0

2016-02-25 22:45:30

Poprzedni wpis był odnośnie @9.

Odpowiedz

12. ~Fokus
0

2016-02-25 22:44:32

Mógł kupić Samsunga, albo LG - przecież wiadomo, że pogrążone w kryzysie Sony sprzedaje kradzione telefony :-D

Odpowiedz

11. tMati
0

2016-02-25 22:18:28

@9 "Nie strasz, nie strasz..." Wystarczy doczytać linkowany artykuł by stało się jasne, że ktoś zgłaszając kradzież pomylił IMEI, a Policja widząc że ma do czynienia ze zwykłym szarym Kowalskim poczuła się mocna i poleciała po całości. W Orange powinien polecieć szef sklepu oraz konsultant, który olał klienta, a rzecznik pomóc prawnie klientowi (ich dokumentacja firmowa udowodni błąd).Taka sytuacja mogła dopaść każdego operatora lub sklep. Byłoby naprawdę beznadziejnie, gdyby telefon kupiono na aukcji lub w lombardzie.

Odpowiedz

10. ~Hotelarz
0

2016-02-25 21:18:37

Dziękuję orson_dzi za pomoc.

Odpowiedz

9. Blank
2

2016-02-25 20:09:01

Odpowiedz

8. Blank
2

2016-02-25 20:08:10

A w prezencie do każdej umowy w Orange - wizyta na komisariacie?

Odpowiedz

0

2016-02-25 20:05:45

@6 Spróbuj tutaj

Odpowiedz

6. ~Hotelarz
1

2016-02-25 19:53:50

Pomocy gdzie przy zamówieniu wpisuje się kupon nic nie widzę pola?

Odpowiedz

5. ~Pozdro
0

2016-02-25 19:34:18

Jak ktoś chce taki Internet z rabatem 20% to mogę wam załatwić. Pracuje w sprzedaży usług orange i u nas (telefonicznie) promocja nie trwa 1 dzień więc jak coś to piszcie gg:5391780

Odpowiedz

4. ~Hotelarz
-1

2016-02-25 19:00:22

Gdzie się ten kupon wpisuje?

Odpowiedz

3. ~excvd
4

2016-02-25 17:55:53

rabat 20% na abo łączy się z rabatem OO.

Odpowiedz