DAJ CYNK

Orange: 20 proc. rabatu na abonament w akcji kuponowej

02.03.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3618

Ważne 5

10

Ruszyła jednodniowa promocja kuponowa w Orange, w ramach której można zyskać 20% zniżki na abonament komórkowy lub abonament na internet mobilny.

Ruszyła jednodniowa promocja kuponowa w Orange, w ramach której można zyskać 20% zniżki na abonament komórkowy lub abonament na internet mobilny.

Promocja pozwala obniżyć abonament przy wyborze jednej z ofert Smart Plan LTE lub ofert internetu LTE FreeNet/ Internet LTE. Skorzystać z niej można przy nowych aktywacjach, jak i przy przedłużeniu umowy. Kupony zapewniające zniżkę wygenerować można do godziny 8:59 w dniu 3 marca, a wykorzystać można je do północy 3 marca.

Z promocji można skorzystać klikając baner na głównej stronie Orange, lub klikając bezpośrednio w link.

Zobacz: regulamin promocji - abonament komórkowy
Zobacz: regulamin promocji - internet mobilny

Źródło tekstu: wł

Tagi: kupon orange
Komentarze
Zaloguj się
12. TomecekGD
0

2016-03-02 14:38:14

@10 nie każdy potrzebuje telewizji i tel stacjonarnego.

Odpowiedz

11. ~
0

2016-03-02 13:48:42

@10, a ile płacisz za tv + tel?

Odpowiedz

10. Liquid
0

2016-03-02 13:44:55

To dlaczego przy trzech usługach w UPC ja płacę za net 30 Mb około 10 zł?

Odpowiedz

0

2016-03-02 12:47:11

Mam trzy usługi i już teraz dostaję 20 zł rabatu miesięcznie, ale jak wezmę czwartą (Internet domowy), to dostanę 5,01 zł miesięcznie rabatu.Poza tym dostajemy do tego modemo-router ZTE MF283+. Jak ktoś go nie potrzebuje, to dodatkowo może go sprzedać za 300 zł i z tych pieniędzy opłacać rachunek, więc miesięcznie w moim wypadku wyszłoby ~32 zł :)

Odpowiedz

8. ~lumiafan
0

2016-03-02 12:38:26

@7 masz trzy inne usługi i z Orange open dostajesz tylko 5 zl rabatu? Dlaczego tak malo?

Odpowiedz

0

2016-03-02 12:35:44

Zgadzam się. U mnie w Gdyni, mieszkanie na parterze bloku żelbeton, LTE Play osiąga zawrotną prędkość ~3Mb/s, a LTE Orange ponad 40 Mb/s. Ten Internet domowy od Orange jest bardzo ciekawy. 59,9 zł - 20% za kupon i -5,01 za rabat Orange Open (mam już trzy inne usługi), to daje nam 42,91 zł za 150 GB z pełną prędkością. Jak ktoś nie używa więcej niż 150 GB miesięcznie, to jest to ciekawa oferta.

Odpowiedz

6. ~Paweł
-1

2016-03-02 12:16:11

@5. Ale Play nie da Ci takiego zasięgu i prędkości

Odpowiedz

5. ~
1

2016-03-02 12:12:59

To Play daje lejek 2 Mb/s dziadostwo z tego Orange.

Odpowiedz

4. ~Hubert
1

2016-03-02 11:32:33

@3, lejek jest w 2G/3G/4G.

Odpowiedz

3. ~taki
0

2016-03-02 11:30:17

Ten lejek 1Mb/s jest tylko w LTE czy w 3G też?

Odpowiedz

2. harys
1

2016-03-02 10:54:07

W strefie domowej jest limit 150GB, potem jest lejek 1Mb/s

Odpowiedz

1. ~Qbal
0

2016-03-02 10:41:44

Mam pytanie odnośnie taryfy Internet LTE dla domu. Jest napisane: Internet bez limitu danych w strefie domowej:bez ograniczenia prędkości, Pakiet GB do wykorzystania poza strefą domową: 20. Czy dobrze rozumuje, że spokojnie te 50 GB miesięcznie obskoczy ? Czy jednak jakiś limit jest ?

Odpowiedz