DAJ CYNK

Orange - 1GB po doładowaniu w BZWBK

03.02.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3496

Ważne 2

7

W wybranych starterach Orange Yes klienci za każde doładowanie w BZWBK mogą otrzymać 1 GB Internetu.

W wybranych starterach Orange Yes klienci za każde doładowanie w BZWBK mogą otrzymać 1 GB Internetu.

Promocja jest dostępna od 2 lutego i dotyczy zestawów startowych Orange Yes 5, dostępnych za pośrednictwem banku BZWBK. Za każde doładowanie dokonane w serwisie transakcyjnych BZWBK na kwotę 30 zł, klient otrzyma bonus w postaci pakietu internetowego 1 GB, który jest ważny przez 30 dni.

Regulamin promocji na chwilę obecną nie jest dostępny.

Źródło tekstu: wł

Tagi: bzwbk orange
Komentarze
Zaloguj się
14. wlo
-1

2015-02-04 18:38:10

3 - na pewno już do konkurencji konto przeniosłeś i już bez problemu obracasz bitcoinami - zgodnie z prawem, regulaminami i zdrowym rozsądkiem?

Odpowiedz

13. ~Gbsdd
-1

2015-02-03 17:26:53

Za jakie "każde doładowanie"?? Dopiero od 30 zł można otrzymać ten gratis. Bzdura!! I Oczywiście musi być "Piszemy o tym jako pierwsi".

Odpowiedz

12. zajadacz
1

2015-02-03 13:23:09

@11: Jak uważasz, że to normalne, że ktoś zamyka Ci konto za to, że robisz coś co nie jest uregulowane prawnie, do tego łamiąc przy tym zapisy własnych regulaminów i umowy zawartej z klientem to przyzwyczaiłeś się do rzeczy nienormalnych i powinieneś na trochę wyjechać za granicę, najlepiej do USA. Może następnym krokiem będzie zamykanie kont, na których masz wpływy z allegro, ale nie masz zarejestrowanej działalności gospodarczej? Co z tego, że bankowi nic do tego i jedynie państwo powinno Ciebie ścigać. Oni będą świętsi od Papierza!

Odpowiedz

11. ~hans
-3

2015-02-03 12:47:46

@10 - chciałem tylko zaprzeczyć że jest beznadziejny skoro daje najlepsze profity dla klientów chyba w Polsce (znów pewnie reklama) zarabiać a nie płacić bankowi... jednak fakt można było odnieść wrażenie, że do tych /''Bitconów" ;)

Odpowiedz

10. ~
1

2015-02-03 12:43:16

5, moze za to, ze zaprzeczyles wypowiedzi #3, chociaz jest zgodna z prawda.

Odpowiedz

9. ~Biedak
0

2015-02-03 12:23:45

Polska Piękny Kraj. We wrześniu 2016 wszystko się zaczęło.

Odpowiedz

8. ~hans
-1

2015-02-03 12:21:50

@6 - OK nie pomyślałem... ale warto by chyba @3 usunąć za antyreklamę ;)

Odpowiedz

6. ~tonieja
4

2015-02-03 11:53:25

@5 może za reklamę?

Odpowiedz

5. ~hans
-3

2015-02-03 11:41:38

do tego co mi dał minusa w poprzednim poście - co uważasz, że kłamię ? Możesz sam sprawdzić... za co minus? :)

Odpowiedz

4. ~hans
-7

2015-02-03 11:32:22

@3 nie to ten bank który za jedyne 10 zł miesięcznie daje mi kartę na której mam zwrot 3% w restauracjach / 2% na stacjach paliw / 1% w sklepach - wychodzę do przodu 40-60 zł miesięcznie :)

Odpowiedz

0

2015-02-03 11:05:49

BZWBK to ten beznadziejny bank co wypowiada umowy o prowadzenie kont, bo ktoś "obraca bitcoinami", które nie są uregulowane prawnie.

Odpowiedz

2. ~HD
0

2015-02-03 10:56:40

Przelewasz im 35 zl a oni Ci doładują konto i masz pakiet za 5zł zamiast 12zł a sprzedawczyk 5zł:) -proste jak uprawianie miłości

Odpowiedz

1. ~LTE
1

2015-02-03 10:29:17

Sprzedawczyki z Allegro pewnie już myślą jak to spieniężyć.

Odpowiedz