DAJ CYNK

Orange: 1000 minut i 10 GB za zarejestrowanie numeru

16.06.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 33227

Ważne 6

8

Podobnie jak w nju mobile, klienci ofert na kartę sieci Orange mogą liczyć na prezent od sieci za zarejestrowanie swojego numeru.

Podobnie jak w nju mobile, klienci ofert na kartę sieci Orange mogą liczyć na prezent od sieci za zarejestrowanie swojego numeru.

Zobacz: Bonus za rejestrację numeru nju mobile

Bonus jest identyczny jak w nju mobile i składają się na niego dwa pakiety ważne przez 30 dni:

  • 1000 minut połączeń na polskie numery komórkowe i stacjonarne,
  • pakiet 10 GB.

Aby otrzymać bonus należy po zarejestrowaniu numeru w salonie Orange wysłać SMS o treści BONUS na numer 80028. Klienci mają na to 60 dni od momentu rejestracji.

Bonus przyznawany jest dla maksymalnie 20 kart SIM zarejestrowanych na dany numer PESEL lub nawet dla 100 numerów zarejestrowanych na firmę (na podstawie numeru REGON).

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
111. ~Stachu
0

2016-12-19 22:33:42

Orange to bardzo zła sieć ,wręcz fatalna zasięgu brak wszędzie

Odpowiedz

110. ~Nika ika
0

2016-12-14 21:40:01

Ja dzisiaj zarejestrowalam moj numer w Orange po poludniu okolo godziny 16.00 w najblizszej placowce orange i po wyslaniu tego esemesa ktory mi Pan podal na ten bonus od razu sie przyjelo i otrzymalam zwrotny sms zmieniono stan KONTO PROMOCYJNE tego bonusu do wszystkich sieci srodki wazne do 2017-01-14

Odpowiedz

109. ~Klient
0

2016-10-07 01:32:58

Orange to syf !!!!!!!!!!

Odpowiedz

108. ~Klaus
0

2016-09-24 18:10:49

Jakim kodem sprawdzić ile minut mi zostało z tego tysiąca ? Bo mi aktywowało te minuty ale nie wiem jak te 10 GB włączyć mam internet w tel.ale przez wi-fi a powinien być mobilny nigdy nie miałem GB w tel chyba dobrze to pojmuję że 10 GB to jorzystanie piza domem bez wi -fi ? Wisioki powiedzcie?

Odpowiedz

107. ~kazio
0

2016-09-08 17:19:35

Ja mam nr zarejestrowany a nie mogę aktywować tego bonusu

Odpowiedz

106. ~czesio.czeslaw.com@gmail.com
0

2016-08-22 09:00:29

Jak sprawdzić ile zostało tego bonusu internetu i minut w orange?

Odpowiedz

105. njuken
0

2016-06-24 15:49:54

@72 ja już czekam 7 dni w NJU i dalej nie mogę aktywować bonusu

Odpowiedz

104. ~dno....
0

2016-06-23 22:44:12

72h po zarejstrowaniu nr. dalej nie mogę skorzystać z bonusu, żenada.....

Odpowiedz

103. ~hmm
0

2016-06-22 13:52:51

Zarejestrowałem numer przedwczoraj i nie dostałem potwierdzenia sms, czyli bonusu też nie dostanę tak?

Odpowiedz

102. ~dlsLUBAN28
0

2016-06-22 11:27:49

Te 1000 min i 10 GB to tylko dla klientów którzy zarejestrują numer od 16.06.2016 a gdzie klienci co zarejestrowali numer ?

Odpowiedz

101. Blank
0

2016-06-20 19:48:08

@98 (cd. 100) -> 4a. - jeśli aktywowałeś kartę przed wejściem w zycie promocji, ale zarejestrowałeś ją 16 czerwca lub później, możesz skorzystać z promocji. Jeśli zarejestrowałeś kartę przed 16 czerwca, nie możesz. Co w tym jest niezrozumiałego?

Odpowiedz

100. Blank
0

2016-06-20 19:46:20

@98, punkt 10 - należy zarejestrować w okresie ważności promocji.

Odpowiedz

99. ~Piotrek
0

2016-06-19 14:26:53

Będzie jeśli rejestrowałeś się max 60 dni temu - czyli np 22 kwietnia gdy jeszcze nie obowiązywał regulamin promocji

Odpowiedz

98. ~i_bądź_tu_mądry
0

2016-06-18 11:26:44

nie rozumiem jak sie mają do siebie dwa punkty regulaminu:4. Do Bonusu są uprawnieni :a. Abonenci aktywni w sieci Orange przed wejściem w życie niniejszego regulaminub. Abonenci, którzy aktywowali nową kartę SIM po wejściu w życie niniejszego regulaminu i dokonali rejestracji w trakcie trwania promocji;c. Abonenci, którzy przeniosą numer z innej sieci do Orange na kartę.ORAZ:7. Bonus należy odebrać w ciągu 60 dni od rejestracji karty SIM poprzez wysłanie SMSa o treści BONUS na numer 80028. Po upływie tego terminu nie można odebrać bonusu.- więc mogę dotać bonus będąc zarejestrowanym przed wejściem w życie regulaminu, czy nie???

Odpowiedz

97. ~ja.
0

2016-06-18 09:36:31

Można tylko dziś zgarnąć giga za grę z Niemcami. Orange daje 1 gb na 3 dni . Trzeba wyslac sms REMIS na 277. Koszt 20 gr.

Odpowiedz