DAJ CYNK

Orange: 100 SMS-ów do wygrania w aplikacji na Facebooku

08.04.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3564

Ważne 1

11

Na profilu Orange Polska na Facebooku dostępna jest aplikacja Odbijaniec, dzięki której klienci korzystający z oferty Orange na kartę i klienci indywidualni oferty Mix, mogą zdobyć pakiet 100 SMS-ów.

Na profilu Orange Polska na Facebooku dostępna jest aplikacja Odbijaniec, dzięki której klienci korzystający z oferty Orange na kartę i klienci indywidualni oferty Mix, mogą zdobyć pakiet 100 SMS-ów.

Aby zdobyć SMS-y, należy uruchomić aplikację Odbijaniec i zagrać. Każdego dnia 10 tys. pierwszych osób, którym uda się odbić SMS-a 100 razy otrzyma bonus w postaci 100 SMS-ów do wszystkich sieci ważnych 2 dni. Grać w aplikacji można nieskończoną ilość razy. Jedna osoba może dostać 1 bonus jednego dnia., a następnego dnia może wygrać kolejny.

Doładowanie nastąpi w ciągu 24h od zakończenia jednodniowej edycji. Aplikacja jest dostępna od 8 kwietnia do 10 kwietnia.

Zobacz: regulamin aplikacji Odbijaniec

Źródło tekstu: wł

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
38. ~wilk
0

2013-04-09 11:56:44

Jeszcze sie zastanawiam jakim trzeba byc frajerem aby kozystac z orange. Nowa promocja jest zajebista. Doladujesz za 50 zl i masz smsy do wszystkich przez 25 dni. w redbull mobile masz sms do wszystkich bez limitu za doladowanie za 30 zl. Ja juz tam wole play i taryfe play na karte. mam prawie cala rodzine w tej sieci. doladuje za 50 zl i przez 100 dni gadam z pleyowcami za freei sms a jak chce sobie sms pisac do wszystkich to kupuje pakiet za 10 zl i po robocie. ktos powie ze play ma slaby zasieg. ale jak recznie nie chce sie przelaczyc na siec plus lub orange no to narzekajcie dalej.

Odpowiedz

37. ~
0

2013-04-09 11:51:38

@35, smsy ważne do końca roku, tak? Liczmy, że jescze 9 m-cy. 2013/9=223 smsy na miesiąc. I co, tak dużo? Były miesiące gdy pisałem po 1500 sms. Ile kosztowałoby mnie to w Twojej dziewicy: 1500*0,12 zł = 180 zł. Oczywiście przelicz to sobie na 50% doładowania, zostaje 120 zł. I tak horrendalna kwota. A tu się Orange wygłupił ze 100 sms ważnymi dwa dni...

Odpowiedz

36. ~
0

2013-04-09 11:45:20

Smsy ważne 2 dni z promocji trwającej dwa dni. Rany, czy w tym Orange siedzą totalne głąby?

Odpowiedz

35. mikkel
0

2013-04-09 10:41:38

Ja za 10zł mam 79 minut i 2013 smsów do wszystkich.

Odpowiedz

34. ~
0

2013-04-09 10:12:37

Za 10 zł mam darmowe sms nielimitowane do wszystkich sieci ważne przez 30 dni. Orange, jesteście ŻAŁOŚNI.

Odpowiedz

33. ~klimass
0

2013-04-09 09:52:54

WOW 100 SMS to ci nagroda...

Odpowiedz

32. ~
0

2013-04-09 06:25:55

31. @Nightkriss Za późno już odbiło...

Odpowiedz

1

2013-04-08 23:29:57

orżnąć zaszalało. 100 smsów! Luksus, Żadna sieć nei da Wam takich promocji. Toż to wiadomo, że gimbaza całymi dniami stalkuje na facebooku to super promocja. izi modo. Nic tylko smsować i "odbijać". Zeby im tam tylko w zarządzie orange nie odbiło...

Odpowiedz

30. mikkel
1

2013-04-08 23:03:50

Podoba się mi VM bo daje bonus na długi okres i nie trzeba się sprzedawać czy cudować żeby dostać. Nawet smsa aktywującego wysyła się za free. Mam na myśli 2013smsów. Zresztą +50% też jest super bo jest ważne na tyle co ważność konta i można wykorzystać na wszystkie usługi. Pod tym względem orange jest maksymalnym przeciwieństwem virgin.

Odpowiedz

29. mikkel
1

2013-04-08 22:59:29

W 23 się wypowiedziałem o ludziach którzy na to lecą.

Odpowiedz

27. ~
2

2013-04-08 22:41:59

22, mam to gdzies. Na koncie facebookowym mam tylko imie i nazwisko - bez tego nie da sie odebrac nagrod w wielu konkursach. Zarejestrowane na e-mail sluzacy tylko do przysylania roznych spamow, zadnych zdjec, zadnych znajomych, zadnych "lajkow" i innych dziwactw, wylogowuje sie zaraz po zrobieniu tego, co chcialem. Niech se Zuckerberg przetwarza :)

Odpowiedz

25. ~
1

2013-04-08 22:35:20

widać kryzys szaleje, gdyby nie było kryzysu pakiet miałby 4 dni na wykorzystanie.

Odpowiedz

24. ~
-1

2013-04-08 22:24:43

Mikkel, skoro tak wieszasz psy na Orange, to co powiesz o ludziach, którzy na to lecą??? :-p

Odpowiedz

23. mikkel
1

2013-04-08 22:19:50

@22 Oczywiście że jest tak jak piszesz. Za darmo można było coś dostać ale w poprzednim ustroju. Teraz ludzie się sprzedają dla marnych pakietów. I lecą jak stado baranów.

Odpowiedz

1

2013-04-08 22:17:13

Wszystkie bonusy i konkursy poprzez facebooką są tylko po to aby kupić Twoje dane osobowe a potem je sprzedawać innym firmom czy podmiotom. Ot i cała filozofia.

Odpowiedz