DAJ CYNK

Orange: 100 GB za podanie adresu przy rejestracji numeru

03.12.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14528

Ważne 6

19

Klienci Orange, którzy podadzą podczas rejestracji numeru na kartę swoje dane adresowe otrzymają dodatkowy bonus w postaci pakietu 100 GB.

Klienci Orange, którzy podadzą podczas rejestracji numeru na kartę swoje dane adresowe otrzymają dodatkowy bonus w postaci pakietu 100 GB.

Opisywana promocja jest dostępna już od 21 listopada. Każdy klient, który podczas rejestracji poda dodatkowo swoje dane adresowe - kod pocztowy, miejscowość, ulicę i numer domu/mieszkania otrzyma dodatkowy pakiet 100 GB. Adres musi być podany podczas rejestracji numeru. Promocja nie obejmuje osób, które uzupełnią dane po rejestracji.

Dodatkowe 100 GB nie wyklucza się z podstawowym bonusem za rejestrację - 1000 zł i 100 GB i też jest ważny przez 30 dni. Aby go uruchomić należy wysłać SMS-a o treści START na numer 80590

Promocja obowiązuje do 28 lutego 2017 roku.

Zobacz: Regulamin promocji
Zobacz: Bonus za rejestrację w nju mobile i Orange przedłużony

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
67. ~tenidol
0

2016-12-13 18:05:56

Jak mam rozumieć 4b ("Abonenci, którzy aktywowali nową kartę SIM po wejściu w życie niniejszego regulaminu i dokonali rejestracji w trakcie trwania promocji;") po przeczytaniu 5 ("Warunkiem uprawnienia Abonenta do bonusu jest posiadanie ważnego Konta Głównego w czasie podawania danych adresowych.")? Mam nadzieję, że 5 dotyczy tylko 4a, do pozostałych nie pasuje.

Odpowiedz

66. ~
0

2016-12-08 16:28:18

A ja mam w nosie ich rejestracje i ich bonusy ale niestety muszę zarejestrować bo za dużo mam na koncie i by to wszystko przepadło, a także nie mógłbym dzwonić.

Odpowiedz

65. wlo
0

2016-12-06 21:53:04

Blank - to nie jest jakieś uproszczone czy pełne rejestrowanie... To co wprowadzono do Prawa telekomunikacyjnego ustawą o działaniach antyterrorystycznych to "rejestracja" (obowiązkowe podanie danych). Wcześniej, owszem było to nazywane rejestracją, nawet były te formularze rejestracyjne, ale jak to ucywilizowali w ustawie, było to dobrowolnym podawaniem danych (możesz udostępnić te dane), dzięki czemu można było otrzymywać papierowe regulaminy, cenniki itp. To była ta duża zmiana z 2010 r., kiedy wprowadzono status abonenta użytkownikom usług karcianych ;-)Jednak biorąc pod uwagę ostatnią zmianę dot. "rejestracji", przepis o dobrowolnym podawaniu danych (imienia i nazwiska oraz numeru PESEL) jest idiotyzmem, jaki mogą tylko nasi posłowie w ustawie wprowadzić. No cóż - jaki naród, tacy jego wybrańcy ;-)Mogli zmienić przepis o dobrowolnym podawaniu danych - tylko w zakresie adresu korespondencyjnego... Ale po co? Ustawę trzeba było szybko przepchnąć, a zmiany zapisów ustawy dodatkowo by proces przedłużały.

Odpowiedz

64. Blank
0

2016-12-05 23:12:54

@63, wychodzi na to, że do przepisów jako jedyny stosuje się zatem Plus. Pozostali mają je gdzieś, i umożliwiają przenoszenie numerów osobom, które nie są do tego uprawnione (na plus [:D]dla klientów). Utwierdza mnie to w przekonaniu, że ustawa była pisana na kolanie. Mimo wszystko, uważam, że powinno się ostrzegać ludzi, aby zatem nie rejestrowali numerów w sposób uproszczony.

Odpowiedz

63. wlo
0

2016-12-05 22:19:26

61 - nie do wniosku odnosi się § 10. Zauważ - § 11.1 mówi, ze § 10 ma zastosowanie do prepaidowcó, którzy dobrowolnie podali dane rejestrowe "rozszerzone" ;-)

Odpowiedz

62. ~
0

2016-12-05 22:18:01

Weryfikowane są natomiast :Typ kontraktu (prepaid, postpaid)Ważność numeruPESEL (indywidualni) lub NIP/Regon (biznes)

Odpowiedz

61. ~
0

2016-12-05 22:16:02

Do wniosku. Tj. Jakie dane ma klient podać we wniosku. A nie jakie dane na podać dotychczasowemu operatorowi.

Odpowiedz

60. wlo
0

2016-12-05 19:35:19

Blank - do czego więc odnosi się § 11 ust. 1 rozporządzenia dot. m.in. tego jak ma wniosek wyglądać?

Odpowiedz

59. Blank
0

2016-12-05 14:34:09

@55, nie. U każdego operatora, przejdziesz mimo podania niepelnych danych (imię, nazwisko, PESEL). Dotyczy to przynajmniej Play i Orange. Ale są sygnały o tym, że WYŁĄCZNIE Plus tak robi.Podanie danych (adres, dowód) jest wymagane we WNIOSKU. Te dane nie są jednak weryfikowane, i nie ma obowiązku, aby były one podane w systemie. Plus postanowił jednak tak ustalić, więc taki serwis jak Telepolis POWINIEN PRZESTRZEGAĆ.

Odpowiedz

58. ~Philimon
0

2016-12-05 14:11:33

Heniio-ja jeszcze nie dokonałem rejestracji, ale jak będę dokonywał to na pewno nie pozwolę na skanowanie dowodu(czytałem o takich przypadkach)a resztę zamaluję markerem(numer dowodu itp. I w takim przypadku wiem co wpisuje :-) ), bo operator ma obowiązek zarejestrować tylko na podstawie imienia,nazwiska i Peselu i żadnych innych danych nie może wymagać.

Odpowiedz

57. Heniio
0

2016-12-05 13:22:17

~PhilimonRozumiem.Można sprawdzić co konsultant wpisuje w trakcie rejestracji w salonie?Z tego co widzę, to bierze D.O. do rączki.

Odpowiedz

56. ~Philimon
1

2016-12-05 12:05:22

Heniio-do rejestracji trzeba podać tylko imię i nazwisko oraz Pesel, jeżeli chcą coś więcej to możesz się nie zgodzić ,ustawa jasno o tym mówi.

Odpowiedz

55. wlo
0

2016-12-05 11:59:28

Blank - każdy operator "blokuje" przeniesienie w takim przypadku ;-)

Odpowiedz

54. Heniio
0

2016-12-05 11:46:55

Oświećcie mnie, ale przecież przy "normalnej" rejestracji również trzeba podać dane adresowe.Więc np. @53 po co ta panika.

Odpowiedz