DAJ CYNK

Orange - 10 stacji Networks! i 200 nowych stacji LTE

11.06.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6156

Ważne 5

5

Orange kontynuuje rozbudowę sieci i przygotowuje ją na okres wakacyjny.



Orange kontynuuje rozbudowę sieci i przygotowuje ją na okres wakacyjny.

W 10 miejscach w Polsce Orange, we współpracy z T-Mobile w ramach Networks!, postawi 10 mobilnych stacji bazowych. Pojawią się one w najmocniej obleganych miejscach turystycznych, w górach i nad morzem. Jak wygląda taka stacja, jak działa i w jaki sposób jest rozstawiana możecie zobaczyć poniżej.



W ostatnio czasie prawie 200 pomarańczowych nadajników otrzymało nowe systemy, czyli obsługę dodatkowych pasm sieci LTE.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
28. ~tkubon
0

2018-06-12 10:00:53

@25: No właśnie szkoda, że mają tego ssacza w postaci. Drogi roaming krajowy np. w plusie (tak jak było na początku) zmusiłby ich go szybszego stawiania swoich masztów

Odpowiedz

27. ~gosciu
0

2018-06-11 20:26:29

Z mapki ciężko wywnioskować lokalizacje, na stronie orange też bez szczegółów.

Odpowiedz

26. ~Mirek
-1

2018-06-11 18:25:54

I super. Play niech się schowa TM i Orange najlepsze

Odpowiedz

25. attention
0

2018-06-11 17:18:04

Networks! jest spoko rozwiązaniem. Jedni biorą coś od drugich i są obustronne korzyści. Nie stoją też w miejscu ze swoją infrastrukturą, ale budują dalej. Szkoda tylko (i zobaczymy jak w dłuższej praktyce) że orange podjęło współprace z P4.

Odpowiedz

24. ~aa
0

2018-06-11 17:04:10

Czekam na VoLTE i VoWiFi (natywne) w Orange dla P20 Pro. W T na niebrandowanym już jest...

Odpowiedz

23. ~
0

2018-06-11 16:55:59

A ja przeniosłam tydzień temu numer do Orange i cisza nie mam smsa kiedy numer będzie aktywny? Lipa co robić ?

Odpowiedz

22. ~abc
0

2018-06-11 16:43:03

W wielu miejscach ludzie nie chcą nadajników i stąd problemy zasiegowe ,a co za tym idzie i jakosciowe. Telefon ma działać bez nowych nadajników ,a tak się nie da. Co do stacji tymczasowych w regionach turystycznych to wielki ukłon w stronę Operatorów. Wydali kasę, a nie koniecznie musieli.

Odpowiedz

21. ~CaIm.7
0

2018-06-11 16:12:35

at.15). Jakie ono Twoje?:-D

Odpowiedz

19. ~JANEK KURACJUSZ
1

2018-06-11 16:08:43

CZY MOGLIBY POPRAWIĆ ZASIĘG 2G W SOLCU ZDROJU I ZBUDOWAĆ 3G?

Odpowiedz

18. ~GSMOWIEC
0

2018-06-11 16:01:27

ciekawe

Odpowiedz

17. ~3z4PX
0

2018-06-11 15:10:12

@6 Mam. do Ciebie zaufanie i odpowiedz mi na@8. Będę Ci zobowiązany

Odpowiedz

16. dawekwiec
-1

2018-06-11 14:55:33

@10 w porównaniu do wczesniejszej sieci to jestem zadowolony ze wszystkiego, jakos rozmów też niczego sobie.

Odpowiedz

15. ~Niezgodna Niezadowolona 7
0

2018-06-11 14:38:42

12). Oddaj mi moje konto, to wtedy o tym pogadamy. (to przenosnia, ale inaczej nie napiszè)ps. przeciez staram siè uzywać znaczki...

Odpowiedz

14. ~Marek23
2

2018-06-11 14:37:27

Rzeczywiście brawa, szkoda tylko że Plus nie idzie ich śladem. Ja i moi krewni musieliśmy zrezygnować z Plusa właśnie ze względu na zasięg. Że w Krakowie mieszka sporo osób nie muszę nikomu tłumaczyć. W mojej okolicy mieszka około 35 tys osób a że w ostatnim czasie wybudowano sporo bloków to zasięg się pogorszył. Plus pozostał z jednym bts-em na 4 piętrowym budynku. Konkurencja (Orange, T mobile i nawet Play) mają po 4 bts-y w tej okolicy.Napisałem do Plusa w tej sprawie opisując sytuację dodając również mapki z rozlokowanymi bts-ami konkurencji a dział techniczny odpisuje że nie przewidują rozbudowy sieci w tym regionie. Normalnie rece opadają jak można "olać" 35 tys mieszkańców ? Mogli by choćby przenieść bts-a na inną lokalizacje?

Odpowiedz