DAJ CYNK

Orange: 1 GB po półfinale Mistrzostw Świata

11.07.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2851

Ważne 1

2

Po zakończonym półfinale piłkarskich mistrzostw świata, Orange rozdaje darmowy pakiet 1 GB.



Po zakończonym półfinale piłkarskich mistrzostw świata, Orange rozdaje darmowy pakiet 1 GB.

W pierwszym półfinale zagrały dwa kraje, w których Orange świadczy swoje usługi. Mecz zakończył się zwycięstwem Francji nad Belgią 1:0. Za jedną strzeloną bramkę operator rozdaje darmowy pakiet 1 GB.

Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS-a o treści FINAL na numer 233. Pakiet można aktywować tylko dzisiaj i jest ważny przez 3 dni.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~
0

2018-07-14 17:12:45

@16 Nie ma zadnej promocji. 200 sztuk bonusow to nie jest zadna promocja. Troche beka z takich promocji, jesli rozchodza sie w minute. Kto to w ogole wymysla?Ciekawe, czy dzisiaj tez beda jakies promocyjne GB za gole Belgii?

Odpowiedz

16. ~
0

2018-07-13 09:52:00

Jest nowa promocja na Fejsbuku na darmowy Net na 3 dni Wyślijcie kod WAKACJE na numer 364 do 15 lipca ! 3 GB czekają na użytkowników Orange na kartę

Odpowiedz

15. ~
0

2018-07-12 11:35:01

do admina - jak już ingerujesz w treść OBCYCH wpisów i kasujesz moje określenie /''cham/'' to z łaski swojej bądź na tyle moralnie koherentny (sprawdź słowo w słowniku) i skasuj także OBRAŹLIWE i nieuzasadnione nazywanie mnie /''cebulakiem/'' przez PIOTRMAKARY - inaczej stajesz po stronie tych co jedynie judzą i sieją nienawiść

Odpowiedz

14. ~
0

2018-07-12 09:42:53

piotrmakary, napisałem (w 2) że jest płatny, bo ludzie niekoniecznie wiedzą - to jedynie stwierdzenie faktu - to po pierwsze, po drugie akurat u mnie tak się złożyło, ze:1) nie wiedziałem że jest płatny2) maiłem coś na koncie i wysłałem raz sms - a ponieważ nie otrzymałem odpowiedzi, myślałem że sms nie przeszedł - wysłalem takich jeszcze parę (chyba z 5) - Orange mi sciągnął kasę za każdy z nich3) Orange dziwnie pobiera czasem dane, ja miałem u nich jeszcze sporo danych, które na 100% NIE zużyłem, bo wiem ile mi średnio pobiera, ale Orange je nagle zlikwidował i w ciągu paru ''sekund'' zjadł resztę kasy, która była na koncie, co z kolei spowodowało, że NIE mogłem wysłać tego sms (a informacja zwrotna nie jest że to płatny czy nie ma środków, tylko, że usługa nie moze być zrealizowana czy coś w ten deseń)4) tak więc wydaje się całkiem zrozumiałe, że dobrze jest wiedzieć jak działa ten darmowy pakiet GB z Mundialu, bo działa INACZEJ niż ten z ''festiwali''

Odpowiedz

13. ~pyt
0

2018-07-11 16:57:43

Wie ktoś czy można przedłużyć ważność tych pakietów jakimś innym?

Odpowiedz

12. Logan
0

2018-07-11 15:25:02

@10. wątpie aby dali na dłużej niż 3 dni, bo by musieli nowy regulamin wstawiać

Odpowiedz

11. adacomp
0

2018-07-11 10:54:04

Nigdy promo GB z Orange nie działały w nju.

Odpowiedz

10. ~mm93
0

2018-07-11 10:45:33

Myślę, że w niedzielę dadzą więcej GB i przynajmniej na 7 dni więc nie powinno być szkoda tych 20groni...

Odpowiedz

9. ~Luki
0

2018-07-11 10:30:49

W nju nie dziala

Odpowiedz

8. ~///
-1

2018-07-11 10:09:44

Play chyba będzie musiał zmienić przebudować swoją ofertę, ciężki czas przed Play i jego klientami.

Odpowiedz

7. ~tsktsk
1

2018-07-11 09:51:26

PAKIETY NETA ZA GOLE DAJĄ TYLKO WTEDY GDY GRAJĄ DRUŻYNY GDZIE ORANGE MA SWÓJ ODDZIAŁ KRAJOWY

Odpowiedz

6. ~
0

2018-07-11 09:41:38

Jak ruskie przegrały, to nic nie dawali...

Odpowiedz

-2

2018-07-11 09:31:17

Co za cebulaki spod #2 i #3Dają coś w zasadzieza darmo a cebule liczą 20 gr za sms-a. Szkoda Ci dziecko 20 groszy to nie wysyłaj.Dostać 1GB za 20 groszy to źle.Może byś jeden z drugim sam za darmo popracował?

Odpowiedz

4. ~Realista
2

2018-07-11 09:22:59

Wole Play z 10GB na caly miesiac! Co 2 -3 dni nie mam ochoty aktywowac pakietów ! Cały Orange :))

Odpowiedz

3. ~
2

2018-07-11 09:20:57

Heheh Teraz rozumię dlaczego dali 3 dni ważności, bo co kilka dni dają kolejny pakiet po innym meczu i tak do finału. 20gr do 20gr i uzbiera się niezła sumka. To ile już tych pakiecików dali? ze 6?

Odpowiedz