DAJ CYNK

Okulary za doładowanie w lajt mobile

22.06.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 1659

Ważne 4

4

Wraz z rozpoczęciem wakacji mamy prawdziwy wysyp ofert wakacyjnych. Swoją postanowił przedstawić również lajt mobile.



Wraz z rozpoczęciem wakacji mamy prawdziwy wysyp ofert wakacyjnych. Swoją postanowił przedstawić również lajt mobile.

Oferta lajt mobile jest bardzo wakacyjna - dostać można okulary przeciwsłoneczne. Co trzeba zrobić? Wystarczy jutro lub pojutrze (tzn. 23 lub 24 czerwca) dokonać doładowania na minimum 50 zł przez stronę lajt mobile. Konieczne jest też wysłanie mejla na adres gadzety@lajtmobile.pl zawierającego w tytule nr zamówienia oraz w treści wiadomości dane do korespondencji. Następnie listem poleconym lajt mobile wyśle nam okulary przeciwsłoneczne. Na terenie Polski przesyłka jest darmowa.

Na jednego klienta oraz jeden adres korespondencyjny przypada jedna para okularów przeciwsłonecznych.

Źródło tekstu: lajtmobile

Tagi: Lajt Mobile
Komentarze
Zaloguj się
16. ~Sory ale
0

2018-06-25 08:07:40

To nie jest na plus że działają w Plus. Tenże operator ma słabej sily nadajniki co widac po kreskach na aparacie. Są dwie x pięciu.

Odpowiedz

15. ~gość
0

2018-06-22 20:38:27

Duży plus dla nich, że działają na Plusie.Gratis też fajny więc fajnie, że są takie newsy.

Odpowiedz

14. ~
0

2018-06-22 16:33:36

ten srajt jest tak rozwinięty i nowoczesny jak ten trabant z grafiki, a okulary wam wyślą tekturowe…

Odpowiedz

13. toms
0

2018-06-22 15:31:18

Kto poważny rzuca się na takie "cuś" ? Logika tego portalu mocno mnie zadziwia. O ogólnopolskiej awarii systemów informatycznych nie zająknęli się, a na zwróconą uwagę, Orson stwierdził, że ją " już usunęli". Zaś o takich bzdetach, jak niniejszy, warto poświęcać tu miejsce? Quo Vadis, Telepolis?

Odpowiedz

12. Isand
0

2018-06-22 15:16:01

@11 - Akurat o tym piszemy ;)

Odpowiedz

11. ~
0

2018-06-22 15:14:04

szkoda że telepolis nie napisze o lajt mobile, że obniżyli cenę 100 GB internetu z 49,99zł miesięcznie na 35zł miesięcznie. Aktywacja 19zł - umowa na czas nieokreślony

Odpowiedz

0

2018-06-22 14:41:39

Zrobiliście nam dzień, jesteście najlepsi, pozdrawiamy! :D

Odpowiedz

9. ~
0

2018-06-22 14:35:15

takie same okulary sprzedaja pod dworcami, na bazarach, targach i straganach, /''/''modne/''/'' kolorowe no name, do niczego toto się nie nadaje, przed słońcem na pewno nie chroni

Odpowiedz

8. ~Piotrek
0

2018-06-22 14:20:56

Może jak wisiorki od plusa zapakują w tekturkę grubą i nie zgniecie się w transporcie - też mieli wysyłać poleconym a to się nazywa jakoś MINIPACZKA czy coś takiego w grubej tekturze listonosz wkłada do skrzynki jak zwykły list

Odpowiedz

6. wlo
0

2018-06-22 13:14:17

5 - więc ja problemu nie widzę ;-)

Odpowiedz

5. ~pabloki
0

2018-06-22 13:04:55

4 że poleconym , że na terenie kraju na koszt operatora , za granice na koszt użytkownika i że nie odpowiadają za problemy techniczne podczas przesyłania ( no bo jakby mieli , w końcu wysłali ). także tego.

Odpowiedz

4. wlo
0

2018-06-22 12:55:31

3 - no właśnie - to raczej ich problem jest jak chcą to wysyłać i za ile? Czy może klient płaci za przesyłkę? Co na to regulamin?

Odpowiedz

3. ~pabloki
0

2018-06-22 12:53:43

2 obawiam się że może to być na granicy gabarytu A (grubość) i tak zostac nadane , na sortowni może się zgnieśc. nie wiem na razie jakie to będą okulary(plastkowe czy papierowe) oprócz tego że przeciwsłoneczne . chyba że wyslą to rulonem albo gabaryt B ale to już droższe .

Odpowiedz

2. wlo
0

2018-06-22 12:35:56

1 - jakie wymiary przekroczy?

Odpowiedz

1. ~pabloki
0

2018-06-22 12:33:20

czy list polecony dotrze za zmiażdżonymi okularami ? nawet w folii bąbelkowej grubośc przesyłki przekroczy wymiary . chyba że to będa papierowe okulary -płaskie , takie jak kiedyś do obrazu 3D w telewizji .

Odpowiedz