DAJ CYNK

Okulary VR ze starterami JA+ Internet Na Kartę

12.07.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3932

Ważne 7

5

Plus wprowadza do swojej oferty limitowaną edycję starterów JA+ Internet Na Kartę z kartonowymi okularami VR wraz z instrukcją ich składania. Za 15 zł otrzymamy okulary VR i pakiet danych 3 GB, dzięki któremu można rozpocząć swoją przygodę z wirtualną rzeczywistością.

Plus wprowadza do swojej oferty limitowaną edycję starterów JA+ Internet Na Kartę z kartonowymi okularami VR wraz z instrukcją ich składania. Za 15 zł otrzymamy okulary VR i pakiet danych 3 GB, dzięki któremu można rozpocząć swoją przygodę z wirtualną rzeczywistością.

By móc z korzystać z aplikacji VR wystarczy mieć odpowiedni model telefonu oraz okulary VR. Ich kartonowe modele to projekt inżynierów firmy Google, a połączenie kartonu i smartfonu jest najtańszym sposobem na wejście w świat wirtualnej rzeczywistości.

Oprócz wspomnianych wyżej 3 GB na start i kartonowych gogli, klientowi przysługuje 12 dodatkowych GB za doładowanie kwotą minimum 20 zł.

Gogle VR dostępne ze starterem JA+ Internet Na Kartę obsługują telefony z ekranami o maksymalnej przekątnej 5 cali. Startery z okularami VR można dostać w Punktach Sprzedaży sieci Plus.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
15. ~Rico
0

2016-07-15 13:12:12

Ten artykuł mnie przekonał, 15zł nie pieniądze, a można się pobawić trochę, wykorzystać net. Fajny pomysł w sumie od Plusa, nie widziałem czegoś podobnego w innych sieciach. Orientujecie się?

Odpowiedz

14. ~Daniel
0

2016-07-15 10:45:02

Fajna alternatywa po drodze to tych profesjonalnych okularów do wirtualnej rzeczywistości. 15 zł to nie majątek a i niezła frajda podejrzewam. Plus fajne gadżety ostatnio dołącza do ofert.

Odpowiedz

13. ~Klan
0

2016-07-12 23:10:49

Spoko pomysł. Choć nie sądzę, żeby to miał być czynnik decydujący o tym, czy się wybierze Plusa czy nie ;). Ale przy podobnych ofertach, na pewno może to przeważyć.

Odpowiedz

12. ~r
0

2016-07-12 21:41:02

Hiper okularki są za 15 a 3GB moożna powiedzieć za friko :-)

Odpowiedz

11. ~
1

2016-07-12 17:56:04

3GB za 15zł. Śmiech na sali...

Odpowiedz

10. ~Marczyslaw
2

2016-07-12 15:40:38

Plus wersja cygan pasuje idealnie :D

Odpowiedz

9. ~Plus brawo gruz
2

2016-07-12 15:35:45

Cygan edition :)

Odpowiedz

2

2016-07-12 15:26:57

"Kartonowe okulary" - padłem.

Odpowiedz

7. ~Marczyslaw
1

2016-07-12 15:19:44

6 Plus to ma Power lte 3G jedynie szczególnie ze jak miałem od nich Internet to i tak mi nie działał i to w mieście a jak byłem w punkcie to oczywiście tam wszystko ładnie pięknie działało to ja dziękuję bardzo za takie oferty żenada jak Plus się z Polsatem połączył

Odpowiedz

6. ~robert
-1

2016-07-12 15:14:40

marczyslaw myślałeś że Plus da ci na piękne oczy coś dobrego to jesteś w będzie, ja mam w plusie abonament 89.99 a netamam 2.8 gb

Odpowiedz

5. ~
1

2016-07-12 15:06:54

Macie lte w plusie bo mi dziala tylko 3g i to wolno

Odpowiedz

4. ~tomek
1

2016-07-12 15:04:48

3 dobrze mowisz

Odpowiedz

3. ~Marczyslaw
1

2016-07-12 14:30:29

Dwa razy takie założysz i do wyrzucenia w sumie karta też tylko do wyrzucenia po wykorzystaniu neta się nadaje

Odpowiedz

-1

2016-07-12 14:02:37

Ciekawa opcja :)

Odpowiedz