DAJ CYNK

Okulary VR w bonusie za aktywacje pakietu nolimit w T-Mobile

30.11.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6697

Ważne 7

1

Od 1 grudnia startuje nowa kampania T Mobile na kartę. Promowana będzie oferta, która premiowana będzie okularami VR.



Od 1 grudnia startuje nowa kampania T Mobile na kartę. Promowana będzie oferta, która premiowana będzie okularami VR.

Operator - pod hasłem NeverEnding - promować będzie ofertę obejmującą nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju i UE oraz 10 GB pakiet danych (w tym 1,25 GB do wykorzystania w UE). Pakiet kosztuje 25 zł o ważny jest przez 30 dni.

Aby zachęcić do wyboru tej oferty, operator oferuje okulary VR dla wszystkich, którzy zdecydują się na aktywację powyższej oferty. Będą one czekać na swoich nowych właścicieli w salonach T Mobile. Liczba zestawów jest limitowana.

Z propozycji mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i Ci, którzy korzystają już z usług T Mobile na kartę . Warunkiem jest aktywowanie na swoim koncie opcji NeverEnding (czyli opcji z nielimtowanymi rozmowami, SMS-ami oraz 10 GB danych za 25 zł miesięcznie). Pakiet można aktywować w każdym punkcie sprzedaży T Mobile lub za pomocą bezpłatnego SMS-a wysłanego na numer 469 o treści: START.

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Tagi: T-Mobile VR
Komentarze
Zaloguj się
26. ~bobk
0

2017-12-07 00:21:57

haha ja pierdziele, oczywiscie janusze biznesu , ze za tyle samo w sklepie mozna kupic okulary , a czego byscie chcieli za 25 zl, nasz kraj taki piekny , wezcie sie do roboty zamiast marudzic jak wam zle

Odpowiedz

25. ~Auchan
0

2017-12-01 17:41:51

W auchan jest zestaw okulary i pilot za 25 zl

Odpowiedz

24. ~@avatrion
0

2017-12-01 00:26:07

@23 Tak w cenie sa też stacjonarne.

Odpowiedz

23. ~d&s
0

2017-11-30 22:22:22

choc to off top to czy do tego no-limitu sa wliczane polaczenia na stacjonarne numery skrocone,ale te o standardowej oplacie?

Odpowiedz

22. ~Bob
0

2017-11-30 21:30:56

W sklepie tyu agd rtv za 35zl dokladnie takie same, bez logo T, sa dostepne

Odpowiedz

21. ~Avatrion
1

2017-11-30 19:28:36

To ja zadam inne pytanie. Co byście chcieli za zwykle kupienie startera i jednorazowe uruchomienie promocji. Sztabkę złota, czy żeby prezes Was na plecach po Marynarskiej przeniósł... To jest zwykla nie wiążąca promocja. Daja- źle, nie dają - źle...

Odpowiedz

20. ~602373...
0

2017-11-30 15:30:09

@19. Jesli wiesz co i jak? To nie wstydź się...

Odpowiedz

19. ~pabloki
0

2017-11-30 15:04:47

@telepolis ponoć jest jakiś nowy mvno . wiecie coś ?

Odpowiedz

18. ~pabloki
0

2017-11-30 15:03:25

to takie z kartonu jak dawał plus?

Odpowiedz

17. Swarozyc
0

2017-11-30 14:39:21

Musisz doładować za 25zł żeby dostać okulary. Identyczne, bez logo T-Mobile, można kupić za 29,99. Jak chcesz wyrzucać kartę to nie bardzo widzę sens całej operacji.

Odpowiedz

0

2017-11-30 14:27:43

"Liczba zestawów jest limitowana"hahahaahaahahahaahahahaaha pewnie 10sztuk

Odpowiedz

15. ViNYL
0

2017-11-30 14:26:15

@14: User Experience masters :)

Odpowiedz

14. ~Złośliwy Gnom
0

2017-11-30 14:20:21

Super fajnie zaprojektowano formularz do składania zamówienia na usługi dla firm w tibombaju - przy podawaniu daty rozpoczęcia działalnosci nie można jej wpisać z palca, trzeba przeklikać kolejne miesiące od listopada 2017 do na przykład września 1998 - co daje 230 kliknięć. Szacun!

Odpowiedz