DAJ CYNK

Oferta T-Mobile MIX dla studentów

30.09.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7224

Ważne 6

11

Wraz ze startem roku akademickiego T-Mobile wprowadza nową ofertę przygotowaną specjalnie z myślą o studentach - MIX Internet na 10 doładowań.

Wraz ze startem roku akademickiego T-Mobile wprowadza nową ofertę przygotowaną specjalnie z myślą o studentach - MIX Internet na 10 doładowań.

Zasady działania oferty są proste: po doładowaniu wymaganą kwotą 50 zł na konto trafia automatycznie pakiet 50 GB danych. Klient otrzymuje również Gigabajty za dodatkowe doładowanie konta. Każda złotówka z dodatkowego doładowania to dodatkowy 1 GB. Umowa w ofercie MIX Internet podpisywana jest na 10 doładowań.

Wraz z ofertą Internetu do domu operator oferuje urządzenia LTE pomagające dzielić się Internetem z innymi - w tym mobilny router Huawei E5577C od 29 zł oraz modemy USB za 1 zł.

Promocja jest dostępna do 31 października.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
41. ~ktos nowy
0

2016-10-14 12:20:39

witam Panowie udało mi sie zamówić ten mix Internet kurier wczoraj się pojawił z nowym numerem mix Internet 50 GB 10 doładowań i co i krzaczy się po pierwsze brak lte okazuje się że mają problem z aktywacja lte na tych kartach ręczna aktywacja nie działa gdyż jest info w systemie iż aby korzystać z lte mysi być pakiet internetowy problem jest taki że tak jak uzyskałem informacja od t mobile każda zł z konta powinna być traktowana i zamieniana na GB jednak jednak promocja jest tak skonstruowana że 50 zł to 50 GB w formie subkonta konta tylko zł tylko na Internet i dlatego też nie można bez problemu włączyć lte gdyż to nie pakiet GB sms z i boa a ni tez sms odebrane z innych numerów nie dochodzą jest komunikat błąd wysyłania wiadomości np. z plusa na ten numer i z każdym innym numerem który próbuje wysłać sms na numer internetowy jest taka sama sytuacja czyli brak lte i brak komunikacji sms i teraz najleprze jest informacja pozostało 10 doładowań pod *101 . brak możliwości doładowania konta wpisz numer dodaj kwotę zatwierdź info z banku czy tez ze strony t mobile numer nie może zostać zasilony wystąpił problem skontaktuj się z operatorem to taka przygoda zgłosiłem do działu technicznego zobaczymy morał jest taki że jak zawsze t mobile robi cos na biegu i nie dopracuje poza tym bram możliwości migracji oferty np. z t mobile na kartę problem techniczny mieli dlatego tez zamówiłem przez konsultanta dla wszystkich nie trzeba być studentem by te ofertę mieć pozdrawiam myślę że z końcem mieś ją wycofają i trzeci myk jest taki że umowa owszem na 10 zasileń ale w papierach których nie ma na stronie jest info 24 mieś 10 doładowań z umowy + za sprzęt dodatkowe raty

Odpowiedz

40. ~TMobileSkasowałoRWK
0

2016-10-06 10:06:04

Pojawiły się na stronie T-Mobile wreszcie oferty (tak - 2 oferty!) dla studentów:1. "Internet LTE 4G – dla studentów – na raty przez 10 mIesIęcy" > i regulamin (jest to inna oferta niż ta opisana w tej wiadomości) oraz2. "MIX INTERNET w mix na liczbę doładowań"

Odpowiedz

39. ~Specjalista
0

2016-10-03 09:12:43

Jak czytam komentarze pracowników t-mobile (bo z daleka widać które to) to ogarnia mnie zażenowanie. Jak nisko można upaśc.

Odpowiedz

38. ~nmn
0

2016-10-02 23:00:13

36 - ale bajeczki. Wy to tak sami wymyślacie? Czy szablony rozdaje t-mobile do domu? :-D :-D :-D

Odpowiedz

37. ~TMobileSkasowałoRWK
0

2016-10-02 22:49:50

Ja również pytałem się o opinię syna i powiedział, że zarówno on jak i jego koledzy ze studiów NIE są zainteresowani i że żaden się nie zdecyduje. Ufam młodym jeśli chodzi o GSM.Powiedział, że wolą więcej internetu i w dodatku taniej, np. NJU albo najlepszy dla studenta "Darmowy Internet LTE (DIL)" za 5zł miesięcznie (koszt pakietu 600MB kupowanego raz w miesiącu aby DIL działał - wymóg regulaminowy) lub w ostateczności "Nielimitowany Internet" za 45zł w ofercie "Play Internet na Kartę" (minimum 100GB z pełną prędkością a z reguły to dopiero po 300-400GB dopiero obniżona prędkość 2Mbit/s, ale do 600-700GB dociągają bez problemu nawet z taką prędkością).W dodatku bez umowy i kary za zerwanie (W T-Mobile 500zł kary) jakby im się studia znudziły i zachciało im się pracować na pełny etat w innym miejscu albo po prostu zamiast studiować to posiedzieć jeszcze trochę z rodzicami zanim pójdą na swoje (wojska obowiązkowego już nie ma, więc studiować nie każdemu się chce).

Odpowiedz

36. ~Bartosz
-1

2016-10-02 20:09:55

Pytałem się o opinię syna i powiedział, że zarówno onjak i jego koledzy ze studiów są zainteresowani i część już się zdecydowała. Ufam młodym jeśli chodzi o GSM.

Odpowiedz

35. ~ktos
0

2016-10-02 14:25:01

oferta chyba dla wybranych zero info na stronie chyba że ktoś ma linka do oferty zamówieniowej naprawdę mówcie co chcecie mam w domu i plusa i nju i play i do niedawna smart xl abonament limitem heyah/t mobile i powiem tak Internet t mobile we Wrocławiu rewelacja i dlatego tęsknię za t mobile i czekam na te ofertę ktoś zaraz napisze play ma no limit w rbm za30 zl na kartę za 45 .albo 49,zl nie warto> warto .dla mnie plusy tej oferty są takie ładujemy za 50 zł mamy według informacji 50 GB i potem każda złotówka to 1 GB dla mnie oferta rewelacyjna Oferta mix Gb kumulują się przewaga może być jedynie nju internetowy bo tam jest kumulacja GB ale zasięg i szybkość wybieram od t mobile nie jestem żadnym naganiaczem ofertowym! pozdrawiam

Odpowiedz

34. ~Kti
0

2016-10-02 12:01:13

Tej super oferty jeszcze nie ma na stronie a szkoda taka dobra, amerykanska!

Odpowiedz

33. pacman
0

2016-10-01 14:38:12

Dla studentów, a gdzie coś jak Spotify ?"Myślę, że ta opcja darmowego Spotify na dwa lata za 59,99 zł jest bardzo ciekawą propozycją, zwłaszcza że w pakiecie mamy nielimitowane rozmowy do wszystkich, SMS-y/MMS-y, pakiet roamingowy i 10 GB transferu danych, po odjęciu abonamentu za Spotify, wychodzi nam to wszystko za 40 zł. Mam nadzieję, że za niedługo udostępnią podobną promocję w Nju Mobile. Play tak zrobił z Tidalem i Red Bull Mobile."Tmobile jak zwykle na końcu, a u was było czy brak newsa ?

Odpowiedz

32. ~fantmobile
-2

2016-10-01 13:25:17

o świetna oferta najlepsza na rynku, już kupie to mojemu synowi który studiuje. wszędzie moze i sa nizsze ceny ale takiego zasiegu i szybkosci internetu nie ma nigdzie. no ale no cóż co się dziwić wy też kupujecie cole za 89 gr z lidla bo coca cola jest za druga a przecież to też cola hahah

Odpowiedz

31. ~mmt
1

2016-10-01 10:13:30

wstyd a nie oferta, ale t-mobile oglosza to jako sukces ;-) ciekawe kiedy wprowadzą 4gr za otwarcie strony

Odpowiedz

30. ~mnm
1

2016-10-01 08:29:25

29@ Gorszą?W play za 50zł masz 100gb i to bez umowy czytaj potencjalnej kary 500zł jakby ci net zdychał.Orange w ofercie ofnk masz za 50zł 15gb bonusu plus pakiety elastyczne więc możesz łącznie za 50zł wyciągnąć np.65 GB i jeszcze masz roczną ważność konta,też bez cyrografu.Więc gdzie ta "lepszość" widzisz?W nju niby abo ale za 29zł masz 40gb.I też bez kar za zerwanie umowy.

Odpowiedz

29. ~Punk
-2

2016-10-01 00:53:10

W końcu udana oferta od T-Mobile i myślę że Plus, Play Orange i NJU Mobile mimo wszystko ma gorszą ofertę.

Odpowiedz