DAJ CYNK

Oferta mobilna Netii dostępna bez usług stacjonarnych

13.01.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10271

Ważne 9

6

Usługi mobilne w Netii dostępne są od dłuższego czasu, jednak do tej pory były one sprzedawane jako dodatek do usług stacjonarnych. Teraz operator zmienia podejście i wychodzi na rynek z prostymi abonamentami bez telefonu.

Usługi mobilne w Netii dostępne są od dłuższego czasu, jednak do tej pory były one sprzedawane jako dodatek do usług stacjonarnych. Teraz operator zmienia podejście i wychodzi na rynek z prostymi abonamentami bez telefonu.

W taryfie za 19,90 zł miesięcznie użytkownik otrzymuje nielimitowane połączenia na numery stacjonarne i komórkowe w Polsce. Wielkość pakietu danych to 2 GB. Płatne są tu jednak wiadomości - koszt jednego SMS-a to 0,20 zł, natomiast MMS-a to 0,50 zł.

Za kwotę o 10 zł miesięcznie wyższą (29,90 zł) Netia oferuje dodatkowo nielimitowane SMSy i MMSy, a pakiet danych wzrasta do 8 GB.

Umowa zawierana jest na okres 6 miesięcy, po czym przechodzi na czas nieokreślony, przy czym ceny pozostają bez zmian. Obowiązuje jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 29 zł. Karta SIM wraz z dokumentami jest bezpłatnie wysyłana do klienta kurierem.

W komunikacie Netia przygotowała także dwie tabelki z porównaniem do ofert innych operatorów. Prezentujemy je poniżej.





Źródło tekstu: Netia, wł

Komentarze
Zaloguj się
65. ~Ja-netia
0

2017-01-16 12:07:04

mogli by dać abonament 500 minut i smsów oraz 5gb internetu za 5zł dla tych co mają internet w netii to wiele ludzi by donich przeniosło swoje numery.

Odpowiedz

64. ~Lajt dno
0

2017-01-16 11:01:34

Po aktywowaniu opcji Internetu za 10zl. nr przestal calkowicie dzialac a oczywiscie kwota zostala zalivzona Nie polecam tej sieci

Odpowiedz

63. ~xxx
0

2017-01-16 10:52:51

Czy jest jakaś rozsądna oferta w netii na Łączach Orange?Chodzi mi tylko o telefon stacjonarny, sam bez internetu, bez karty sim?minimum 100 minut lub więcej..od 2 lat mam umowę na czas nieokreślony i zero ofert... w Netii zero!

Odpowiedz

0

2017-01-16 09:29:36

6). no to Upc zostaje. Jako nowy klient - chyba nie będzie dużo drożej, a do lipca ceny się zmienią.

Odpowiedz

61. ~frasag
0

2017-01-16 09:19:41

@57 Calm7- nie mam Multi na korytarzu mam tylko UPC, Vectra, Systel i Orange. A ten Systel to światłowód nawet 1000 dają w necie symetrycznie ale sporo droższy. Jakoś to będzie.

Odpowiedz

58. ~Tedi
0

2017-01-15 23:58:13

Do 49. Ograniczenie prędkości stosuje PLAY a nie wirtualne sieci które tylko korzystają z nadajnikow np PLAY CZY T-MOBILE.

Odpowiedz

0

2017-01-15 23:07:20

frasag, może zmieñ se na Multimedia, które zapewne i tak zostaną przejęte przez Upc...

Odpowiedz

56. ~Bomba
0

2017-01-15 21:24:13

Potrzebuje tylko same rozmowy kom plus stacj wiec za ~20 zł nie jest źle. Oprócz lajt to oferta ok.

Odpowiedz

55. ~frasag
0

2017-01-15 20:11:05

@54 Calm7: w Vectra jest troszkę podobnie- ale umowa na 2 lata- potem cena bez zmian i można odejść chyba za miesięcznym wypowiedzeniem- ale to normalne. A gdyby chcieli cenę mi zmienić to najpierw oni mnie muszą wypowiedzieć umowę. Mam jeszcze termin do lipca, a potem zobaczę bo o ile tv działa poprawnie to z netem jest gorzej. Ale pozostałe 3 kablówki u nas drożej mają- coś za coś.

Odpowiedz

0

2017-01-15 19:40:02

52). o co Ci chodzi? Masz:,, Umowa zawierana jest na okres 6 miesięcy, po czym przechodzi na czas nieokreślony, przy czym ceny pozostają bez zmian./''/''hm..?

Odpowiedz

53. rygor
0

2017-01-15 19:37:50

Szału nie ma, zwłaszcza, że w tym przypadku Netia jest operatorem wirtualnym i nigdy nie zaoferuje usług porównywalnych do operatorów strukturalnych.

Odpowiedz

52. ~W4Ready
0

2017-01-15 19:02:09

Nie rozumiem tylko, dlaczego Netia nie może wprowadzić ofert na czas nieokreślony.Pewnie kara umowna w tej promocji wyniesie 200-500zł.

Odpowiedz

50. ~test
0

2017-01-15 15:44:29

Try it Yourself »

Odpowiedz

49. ~
0

2017-01-15 13:38:14

48, tobie moze i nie potrzeba ale niektorym moze taka oferta pasowac.Ja nigdy juz nie wezme uslug od Play i innych, ktorzy dzialaja na Play wiec takze Netii mobilnej.Ograniczenie predkosci w roamingu jest dla mnie nieakceptowalne

Odpowiedz

48. ~Bob
0

2017-01-15 13:29:30

A ja mam za 29 zł połączenia kom.sta. mms i sms bez limitu i 16gb internetu. Nie wykorzystane dane przechodzą na kolejny miesiąc:) ! To w Vikings mobile więc po co mi tu jakaś netia czy nju?

Odpowiedz