DAJ CYNK

Oferta łączona z telewizorem w Multimedia Polska

10.06.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5709

Ważne 1

4

Multimedia Polska uruchomiła specjalną ofertę, w ramach której wybierając Internet i telewizję, abonenci mogą otrzymać telewizor 32 lub 39-calowy.

Multimedia Polska uruchomiła specjalną ofertę, w ramach której wybierając Internet i telewizję, abonenci mogą otrzymać telewizor 32 lub 39-calowy.

Aby skorzystać z promocji wystarczy podpisać umowę na 24 miesiące na jeden z 4 dostępnych pakietów:

  • Telewizję SuperBox z Internetem 30 Mb/s (98 zł miesięcznie),
  • Telewizję SuperBox z Internetem 60 Mb/s (108 zł/ miesięcznie),
  • Telewizję MaxBox z Internetem 30 Mb/s (118 zł miesięcznie) lub Telwizję MaxBox z Internetem 60 Mb/s (128 zł miesięcznie).

W przypadku dwóch pierwszych pakietów, klienci otrzymają 32-calowy telewizor Manta LED3205 (HD Ready, 3 gniazda HDMI, jedno USB, DVB-T/C MPEG4 (H264)), a przy dwóch pozostałych 39-calowy telewizor Manta LED3905 (o takiej samej specyfikacji).

Zobacz: Regulamin promocji z telewizorem 32"
Zobacz: Regulamin promocji z telewizorem 39"

Źródło tekstu: Multimedia; wł

Komentarze
Zaloguj się
27. ~
0

2016-07-12 22:36:13

120mb net , 133 programy ,tv 39 gratis , 68zl kto ma lepiej

Odpowiedz

26. ~kichu
0

2016-07-12 22:33:59

ten tv jest teraz gratis do umowy ,wiec co tu wybrzydzac

Odpowiedz

25. ~mateusze
0

2016-06-16 12:04:30

kazdy produkt jma swoją grupe docelową, a grupa docelowa ma ograniczenia finansowe i nie dziwie sie, ze lubie kupują tanie i dobre tv w biedronce

Odpowiedz

24. ~radek
0

2016-06-15 08:40:53

ulala, chyba musze przykminic te oferty, bo brzmia sensownie a telewizor- tez konkretny

Odpowiedz

23. ~dagmara
0

2016-06-14 19:41:15

spoko opcja. a tv manty mam i dziala bez zarzutu :)

Odpowiedz

22. ~
0

2016-06-13 06:57:59

16, może niedowidzącym wystarczy, ja mam dobre oczy.

Odpowiedz

21. ~grams
0

2016-06-13 01:08:02

też wziałem z media exert jak mieli promocję dedykowaną euro, teraz drugi już mi nie potrzebny, za późno :P

Odpowiedz

20. ~zibi
0

2016-06-12 19:14:20

Nie polecam jednej oferty jak i drugiej,usługa internetowa słaba, telewizor Mata trzy te same awarie po włączeniu napis mata i koniec oglądania zwrot kasy,telewizor miał przeznaczenie działkowe niestety nie przeszedł moich testów podobnych jakby stał na wystawce w sklepie 16 h i 8 odpoczynku dwa dni i padał.Ostatnio jestem pod wrażeniem tv tcl 50 uhd cena 2500 i kiepsko schodzą,opinia na tv test.

Odpowiedz

19. ~leni
0

2016-06-12 18:13:46

to wziałem z media expert dużego tiviki specjalnie pod EURO. Już nei czekałem aż skończy mi się umowa.

Odpowiedz

18. ~
0

2016-06-12 11:29:27

@16, to sobie sam oglądaj. Nawet TVP daje już filmy w lepszej jakości, a ta "wyprzedaż" leżaków magazynowych jest po prostu żałosną kpiną z ludzi. 5 lat temu bym się nad tym zastanowił, dziś zastanowię się nad końcem umowy z Móltipedia.

Odpowiedz

17. jedrek
0

2016-06-11 21:56:31

a to na penie nie można mieć filmów 25Mbps 50fps 1080p?

Odpowiedz

0

2016-06-11 00:26:43

@14:Co ci nie pasuje w hd ready? Do tv i filmów z pendrive spokojnie starczy.

Odpowiedz

15. ~
0

2016-06-10 23:16:05

Manta, LOL.

Odpowiedz

14. ~
1

2016-06-10 23:15:51

HD Ready, LOL.

Odpowiedz

13. ~multiklient
0

2016-06-10 17:34:38

własnie mi wygaszają umowę z końcem września , bo tylko cyfrowy sygnał ma być , a mam "konfort" analog + 24 cyfrowe z MUN 3 razem . a to co mają cyfrowe to marność ,bzdurne kanały filmowe, dziecinnych pełno i muzycznych , a np sportowych 2 pobrzeznych . coś lepszego sklecą w ofercie ?!?!!??

Odpowiedz