DAJ CYNK

Oferta abonamentowa Virgin Mobile

27.01.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 23280

Ważne 15

13

Sieć Virgin Mobile przygotowała modułową ofertę abonamentową #TakJakLubie, w której klient kompletuje elementy oferty z usług dopasowanych do swoich potrzeb.Sieć Virgin Mobile przygotowała modułową ofertę abonamentową #TakJakLubie, w której klient kompletuje elementy oferty z usług dopasowanych do swoich potrzeb.

Klienci mogą wybrać po maksymalnie jednym pakiecie cyklicznym każdego rodzaju (minuty, SMS-y, Internet). W razie potrzeby, mogą też zrezygnować z danego rodzaju pakietów i wykonywać połączenia głosowe, czy wysyłać SMS-y według podstawowego cennika. Istnieje też możliwość wyłączenia wszystkich pakietów i nie ponoszenia żadnych kosztów za posiadanie abonamentu.By jednak nie było żadnych opłat, konieczne jest wyrażenie zgód marketingowych (-5 zł) oraz wybór elektronicznej faktury (-5 zł), które obniżają do 0 zł opłatę podstawową w wysokości 10 zł miesięcznie.

Klienci mogą wybierać spośród następujących pakietów cyklicznych:

Cennik pakietów cyklicznych (do wyboru 1 każdego rodzaju)
Minuty SMS-y Internet
Brak pakietu 0 zł Brak pakietu 0 zł Brak pakietu 0 zł
100 min 8 zł 100 SMS 2 zł 500 MB 5 zł
150 min 10 zł 250 SMS 4 zł 1 GB 6 zł
250 min 14 zł 500 SMS 6 zł 3 GB 8 zł
Bez limitu 17 zł Bez limitu 9 zł 5 GB 10 zł
10 GB 14 zł
20 GB 25 zł
Pakiety aplikacji:
  • Nielimitowany transfer danych w WhatsApp, Twitter, Messeneger, Facebook, Gadu-Gadu i ASK - 9 zł.

Po wykorzystaniu danych w posiadanym pakiecie cyklicznym, nie są naliczane żadne opłaty za Internet, jednak jego szybkość spada do 32 kb/s. Pakiety minut dotyczą połączeń na polskie numery komórkowe i stacjonarne.

Bez aktywnych pakietów, podstawowe ceny usług są takie same jak w ofercie na kartę:
  • 29 gr za minutę połączenia na krajowe numery komórkowe i stacjonarne,
  • 9 gr za SMS,
  • 25 gr za MMS
  • darmowy Internet z prędkością ograniczoną do 32 kb/s.

6 miesięcy darmowego Internetu

W przypadku wyboru obu ofert nielimitowanych: minut i SMS-ów, dowolny pakiet internetowy (nawet 20 GB) dostępny jest przez 6 miesięcy za darmo. Uwaga, w czasie korzystania z darmowego pakietu nie należy zmieniać jego opcji, bo promocja przestanie działać.Możliwość swobodnego modyfikowania oferty i umowa na czas nieokreślony

W czasie trwania umowy, klient może dowolnie modyfikować listę posiadanych pakietów cyklicznych, a także wyłączać zbędne w danym momencie pakiety. Opłaty za pakiety są naliczane na koniec okresu rozliczeniowego. W razie jakby zabrakło nam minut, SMS-ów czy danych w pakiecie, można zmienić pakiet na wyższy i natychmiast korzystać z jego zasobów. Na fakturze pojawi się wtedy opłata za wyższy z pakietów. W przypadku chęci zmniejszenia pakietu lub jego wyłączenia, będzie on obowiązywał do końca okresu rozliczeniowego, a zmiana nastąpi od 1 dnia nowego okresu rozliczeniowego.

W pierwszej kolejności rusza oferta dla nowych klientów i przenoszących numer - już 27 stycznia. Możliwość migracji z ofert na kartę do abonamentu będzie dostępna od 3 lutego.

Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia, a opłata aktywacyjna wynosi 0 zł. W chwili uruchamiania abonamentu, konieczne jest wybranie przynajmniej jednego pakietu cyklicznego, po pierwszym okresie rozliczeniowym może być on jednak wyłączony.

Umowy będzie można zawierać za pośrednictwem strony internetowej Virgin (w tym w aplikacji mobilnej) oraz w punktach stacjonarnych Telakces (około 100 w całym kraju). W tych ostatnich będzie można też skorzystać z pomocy konsultantów, bez konieczności dzwonienia na infolinię czy wypełnić wniosek o przeniesienie numeru.

Dotychczasowe wyniki sieci, rejestracja numerów i dalsze plany rozwoju

Klienci Virgin Mobile zarejestrowali już 86% numerów na kartę. W 2016 roku odnotowano wzrost przychodów do 80 mln zł, a bazy użytkowników do 412 tys. kart SIM. Co warto dodać, Virgin raportuje do GUS-u statystyki aktywnych kart SIM z założeniem korzystania z usług przez klienta w ciągu ostatnich 90 dni. Duże przyrosty przyniosła akcja sprzedaży złotych numerów, sieć zadowolona jest również z oferty Freemium, z której korzysta obecnie kilkadziesiąt tys. klientów.

Numery niezarejestrowane do 2 lutego, będzie można przywrócić do końca obowiązywania rocznej ważności konta. Obecną sieć punktów rejestracyjnych (25 tys.) Virgin w najbliższym czasie rozszerzy do 30 tys. Aktualnie klienci podczas rejestracji numeru najchętniej wybierają kioski RUCH-u.

Virgin Mobile chce mieć 650 tys. klientów na koniec 2017 roku oraz 1 mln klientów na koniec 2018 roku. Przeniesienia numerów do sieci mają wzrosnąć z 52,7 tys. rocznie do 70 tys. (netto, po odjęciu numerów oddanych). Z dofinansowania w euro, Virgin Mobile nadal ma 1,5 mln euro rezerwy, która leży w kasie i czeka na kolejne inwestycje.

Sieć obiecuje nie zapominać o klientach na kartę oraz liczne nowości w ofercie abonamentowej. Należy spodziewać się oferty abonamentowej z kilkoma numerami, nowych usług dodanych oraz oferty dla biznesu. Już teraz 15% kart SIM sieci Virgin Mobile wykorzystuje się do celów firmowych (faktury na doładowania). Docelowo sieć chce mieć więcej klientów abonamentowych niż na kartę, rozważa też wejście na okoliczne rynki w innych krajach.

[Aktualizacja]

Skorygowaliśmy pierwotnie podaną na konferencji informację na temat lejka - miał wynosić 64 kb/s, zgodnie z regulaminami jednak jego wartość to 32 kb/s.

Zobacz: cennik taryfy #takjaklubie
Zobacz: cennik usług roamingowych dla klientów abonamentowych Virgin Mobile
Zobacz: promocja pakiety internetowe
Zobacz: Promocja "Darmowy internet"
Zobacz: promocja "Pakiety Internetu w UE"

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się