DAJ CYNK

Odświeżone Formuły w Play na Kartę

06.02.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14327

Ważne 5

11

Przy okazji wprowadzenia nowego Stanu Darmowego, sieć Play odświeża ofertę Formuł w Play na Kartę.

Przy okazji wprowadzenia nowego Stanu Darmowego, sieć Play odświeża ofertę Formuł w Play na Kartę.

Zobacz: Play: Nowy Stan Darmowy

Nowe Formuły w Play na Kartę wyglądają następująco:

  • Formuła SMS za 7 zł miesięcznie - nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, nielimitowane połączenia w Play (po włączeniu Stanu Darmowego) i 100 MB danych,
  • Formuła 3w1 za 14 zł miesięcznie - nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, nielimitowane połączenia w Play i 1 GB danych,
  • Formuła 4w1 za 21 zł miesięcznie - nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, nielimitowane połączenia w Play, 2 GB danych i stawka 0,09 zł za minutę połączeniu do innych sieci.

Dotychczasowa oferta Formuł nie zawierała pakietów danych lub były one mniejsze:
  • Formuła SMS za 7 zł miesięcznie dawała nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci,
  • Formuła 3w1 za 14 zł miesięcznie dawała nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, nielimitowane połączenia w Play i 100 MB Internetu,
  • Formuła 4w1 za 21 zł miesięcznie dawała nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, nielimitowane połączenia w Play, 1 GB Internetu i i stawkę 0,09 zł za minutę połączenia.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
47. ~jackii
-2

2015-02-11 12:36:36

@46: Ja mówię to, co usłyszałem. Mam chyba gdzieś jeszcze linka, z którego podpisywałem umowę. Jeśli chodzi o połączenia wideo, to nie zgodzę się. W aktualnej taryfie nie wchodzą mi w limit 800. minut miesięcznie i trzeba za nie dodatkowo dopłacić. Poza tym jeśli mowa o danych, to Play zrezygnował w końcu z rozróżniania transmisji w zależności od BTS? Tu nie widzę takiej informacji. A doświadczenie niestety wskazuje, że co miesiąc przepada mi jakieś 2,5GB transferu w ?sieci macierzystej? bo nie mogę sobie pozwolić na korzystanie z ich źle działających BTS.

Odpowiedz

46. ~
2

2015-02-11 12:15:29

@452GB to masz w abo za 39.99zł na 18 miesięcy. W abo 29.99 masz 500MB i nie możesz przenieść do nich numeru, bo ta oferta jest tylko dla nowych aktywacji. Połączenia telefoniczne i wideo w każdej sieci są rozliczane tak samo.

Odpowiedz

45. ~jackii
-1

2015-02-11 12:08:03

@34: T-Mobile. W marcu kończy mi się umowa w Play, więc robiłem rozeznanie. W T-Mobile za 29,99 brutto zaoferowali mi darmowe połączenia telefoniczne i wideo na wszystkie numery krajowe, do tego darmowe krajowe SMS, MMS i 2GB danych miesięcznie przy umowie na 6 miesięcy. W Play z łaską za 37,89 mogą mi dać nielimitowane połączenia telefoniczne, SMS i MMS oraz 500MB danych miesięcznie przy umowie ?tylko? na 15 miesięcy...

Odpowiedz

44. ~jackii
0

2015-02-11 11:47:29

No dobrze, ale gdzie jest ten zapowiadany przez p. Gruszkę hit? Gdzie ten ?ważny ruch?? Ten ?nowy standard w Play?? Hm, może Play w końcu zacznie się wywiązywać z podpisanych umów? Może zmienili coś ?w technice? i teraz można będzie wykorzystać opłacany co miesiąc pakiet danych? Chociaż nie, to wymagałoby sprawnego działania BTS tej sieci, który znajduje się 40m ode mnie - tak, by można było dzwonić, odbierać połączenia i korzystać z Internetu bez korzystania z BTS T-Mobile, do którego mam ?tylko? 14km... Ale nie, p. Gruszka zapowiedział wszak, że ?nie chce nazywać tego rewolucją? - czyli to nie może być nic aż tak poważnego jak prawidłowe działanie usług Play na infrastrukturze Play...

Odpowiedz

43. ~Czyżak
1

2015-02-09 13:57:06

Jak dobrze pamiętam z konferencji o godzinie 19 to nic nie trzeba robić i nowe warunki będą aktywowane automatycznie.

Odpowiedz

42. ~Kuba
1

2015-02-09 08:44:37

Prosze o informacje - nowe warunki włączą się nam automatycznie? Pytam, bo do jutra mam jedną z taryf aktywną...

Odpowiedz

2015-02-08 16:51:21

40 - zapraszam na stronę redbullmobile.pl tam znajdziesz czego szukasz.

Odpowiedz

40. ~takie tam
0

2015-02-08 10:00:57

Proponuje taryfe MINI MAX-2. Za pakiet 20zł na miesiąc kalendarzowy nielimitowane do wszystkich kom. i stacj. (bez pakietu - po sieci płatne) oraz pakiet za 9zł 2GB danych. Wtedy z normalnym minimaxem Wasza oferta będzie całościowa i spójna.

Odpowiedz

39. ~MORA
-1

2015-02-08 09:55:02

HEHEHE brawo Virgin :) zepsuliście tego hiciora Play. Tyle odliczali a Wy to przykryliście -- macie grzech!:) bo nie rób bliźniemu swemu co Tobie niemiłe... Panie gruszka no trza ruszyć minimaxem 20zł za no limit do wszystkich!!

Odpowiedz

38. ~yoshymo
1

2015-02-07 19:22:38

Czy te nowe taryfy jakoś trzeba włączyć czy w następnym cyklu po prostu w 4 w 1 dostanę 2gb?

Odpowiedz

37. ~
1

2015-02-07 18:02:42

36, w formule dla utrzymania ważności konta wymagane jest min. doładowanie 5zł /mc a 3w1 to miesięczny koszt 14zł/m-c więc RWK nie ma dla ciebie znaczenia większego. Chyba, że jednak nie potrzebujesz 3w1.

Odpowiedz

36. data17
-1

2015-02-07 17:51:02

Formuła 3w1 była by dla mnie idealna teraz gdyby nie to, że nie ma tak rwk, a tak to wolę zabulić już te 20zł za no limit sms i 1gb ale mieć konto ważne rok.

Odpowiedz

35. ~nie czytam regulaminów
-1

2015-02-07 16:52:42

witam mam farmułe sms i za pare dni przedłuży mi się na nowych warunkach z pakietem 100mega. Mam jeszcze pakiet cykliczny 300mega za 5 zł, z ktorego chce zrezygnować. Czy ta nowa formula sms przedłuży mi pakiet danych ?

Odpowiedz

34. ~Calm7
0

2015-02-07 11:32:13

33). Źle porównujesz. Równaj W3 i p4, a wirtualnych do wirtualnych. Więc ..? Kto z W3 ma coś lepszego? :-)

Odpowiedz

33. ~123456789
1

2015-02-07 11:28:01

Lepiej ale ciągle słabo w tym 4w1. Chyba, że ktoś dzwoni poniżej 60 minut do innych sieci. W przeciwnym razie nadal lepiej wypada tu Virgin i Vikings.

Odpowiedz