DAJ CYNK

Odkorkuj miasto z Play, Plusem i T-Mobile

11.05.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7249

Ważne 7

3

Korki to jedna z najbardziej uciążliwych niedogodności, z którą kierowcy mierzą się na co dzień. Teraz z odsieczą przychodzą NaviExpert wraz z T-Mobile i partnerami - Plus, Play i firmą HTC rozpoczynając akcję Odkorkuj miasto.

Korki to jedna z najbardziej uciążliwych niedogodności, z którą kierowcy mierzą się na co dzień. Teraz z odsieczą przychodzą NaviExpert wraz z T-Mobile i partnerami - Plus, Play i firmą HTC rozpoczynając akcję Odkorkuj miasto. W ramach akcji kierowcy otrzymają za darmo licencje na omijającą korki nawigację oraz zyskają wiedzę, jak unikać tworzenia nowych. Na uczestników akcji czekają nagrody.

Klienci operatorów, którzy posiadają telefony z systemem Android oraz Windows Phone 7 i 8 mogą w ramach akcji uruchomić usługę w aplikacji NaviExpert na 30 dni za darmo z mapami Polski. Instrukcja, w jaki sposób skorzystać oraz jak pobrać aplikację, znajduje się na stronie www.darmowanawigacja.pl.

Uczestnicy akcji Odkorkuj miasto mogą wziąć również udział w konkursie, w którym do wygrania czekają między innymi 3 samochody Citorën C4 Cactus z pełnym bakiem na weekend, 10 telefonów HTC Desire 620 wraz z uchwytami i ładowarkami samochodowymi, a także bony na paliwo, powerbanki oraz roczne licencje na nawigację NaviExpert. Więcej informacji o inicjatywie Odkorkuj miasto znajduje się na stronie akcji. Akcja trwa od 11 do 24 maja.

Źródło tekstu: T-Mobile; wł

Komentarze
Zaloguj się
23. ~f643
-4

2015-05-12 13:39:29

Hejj plejowe trolliki, zdradzcie mi proszę ile tam wyciągacie za pisanie tych głupich/mądrych rzeczy na róznych forach??Może sam zmienię pracę, lubię rozmawiać, pisać :p

Odpowiedz

22. timon75
1

2015-05-12 11:48:18

Pomimo faktu, że news nie ma związku z Play część frustratów odreagowuje śliniąc się nad klawiaturą :) Pamiętajcie, że Wam - wprawdzie długo jeszcze- ale też kiedyś skończy się umowa i będziecie mogli przejść w końcu do Play :)

Odpowiedz

21. ~NICK
-3

2015-05-12 11:36:14

Odkorkuj zasieg! ja wystarczy że wyjdę z domu to nie mam zasięgu play co nie znaczy że w domu mam zasię :D najbliższy dmuchany nadajnik 10km :) 0 zasiegu

Odpowiedz

20. ~Caĺm7
-5

2015-05-12 09:09:20

19). Za coś im płacą, nie?

Odpowiedz

19. ~Gbsdd
-6

2015-05-12 07:48:03

Widzę, że Playowcy bardzo zaangażowani w to forum. Jak zwykle zresztą.

Odpowiedz

18. ~
0

2015-05-12 03:56:22

Spodziewałbym się propagowania jakiejś jazdy na rowerze lub w komunikacji miejskiej przez operatorów, no ale na tym nie zarobią.

Odpowiedz

16. Andrzej24
1

2015-05-11 23:34:26

7@ Chodzi o to, że przedstawiciele handlowi wielkiej trójki (Plus, T-mobile, Orange) nie mogą zamknąć dnia w pracy jak coś złego na Play nie napiszą. Paradoks w tym wszystkim jest taki, że czym bardziej jadą na Play tym ludzie na przekór wychwalają Play. W końcu zabrać komuś ponad 10 mln klientów to nie tak mało i jeszcze ciągle W3 musi dostosowywać się cenowo do Play aby dalej nie tracić to nie jest wesoło.

Odpowiedz

15. ~
1

2015-05-11 23:12:00

Taaa, niech Łódź odkorkują. Nie da się, ale cóż się dziwić. Według firmy Tom Tom, Łódź jest drugim najbardziej zakorkowanym miastem na świecie, wyprzedziliśmy Mexico City, Rio de Janeiro, Moskwę. :0 Mimo wszystko NE i tak dość przyzwoicie sobie radzi na łódzkich ulicach.

Odpowiedz

2015-05-11 22:52:22

Navi Expert był dobry lata temu ,obecnie to po co komu,każdy darmowy program daje to samo ....

Odpowiedz

13. ~eg777
0

2015-05-11 22:48:35

Sam dam nagrodę Nawi Expert jak znajdzie trasę w Krakowie o godz.17 omijającą korki. Kto tam mieszka, to wie. Bzdury piszą a gawedź to łyka.

Odpowiedz

12. ~Gubi
-2

2015-05-11 21:51:24

Przecież 30 dni w playu jest już od dawna . Nie wiem może nawet od 2 lat . Ugh czy owak co kilka godzin są problemy jeżeli uruchomi cię to nie da się przejechać długiej trasy bez wstawienia licencji . Nie polecam totalnego

Odpowiedz

11. ~
-5

2015-05-11 21:43:51

taaa sray i zasięg to dwie rozmijające się definicje, jak składałem reklamacje jakiś czas temu, że nie idzie się z tego dziadostwa dodzwonić, to zaproponowali mi w rekompensacie....uwaga...pakiet minut na rozmowy...tylko po kiego jak nie dało się z tego rozmawiać?! nigdy więcej, dziękuję.

Odpowiedz

10. ~Calm7
-1

2015-05-11 21:00:03

Play to najlepsza sieć w Polsce.

Odpowiedz

9. ~pablos
0

2015-05-11 20:30:45

@8 bo posiadanie jakiejś alternatywy, nawet gorszej jest zawsze wskazane.

Odpowiedz

8. ~jop
2

2015-05-11 20:23:15

tylko po co jakies aplikacje wynalzaki jak darmowy google maps ma najlepsze i najbardziej rzetelne informacje o korkach?

Odpowiedz