DAJ CYNK

Od października UPC w Nowym Sączu

29.09.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 18

Ważne 1

0

UPC Polska ruszył z akcją informacyjną w Nowym Sączu - w październiku wystartuje w tym mieście z ofertą detaliczną i biznesową.

UPC Polska ruszył z akcją informacyjną w Nowym Sączu - w październiku wystartuje w tym mieście z ofertą detaliczną i biznesową.

Zobacz: Nowa oferta UPC - 250 Mb/s za 89 zł

Nowy Sącz to kolejna nowa miejscowość na mapie UPC i kolejne - po Płocku, Głogowie, Rzeszowie i Tarnowie - miasto, w którym operator zainwestował w tym roku w nową infrastrukturę cyfrową. Dodatkowo, realizując strategię konsolidacji rozproszonego rynku kablowego, UPC rozpoczął dostarczanie swoich usług również mieszkańcom Bolesławca, Zdzieszowic i Kowar.

Zobacz: Usługi UPC w kolejnych miejscowościach

W sumie z zasięgu szerokopasmowych sieci UPC cieszyć może się obecnie ponad 2,8 mln gospodarstw domowych, w ponad 140 miastach.

Działa już dedykowana strona NowySacz.upc.pl, która umożliwia klientom pozostawienie swoich danych kontaktowych w celu umówienia wizyty instalatora. Już 1 października usługi UPC będzie można zamawiać w salonie partnerskim ActiveJet, usytuowanym w Tesco, przy ul. płk. Władysława Beliny Prażmowskiego 11 w Nowym Sączu.

Klienci indywidualni znajdujący się w zasięgu sieci UPC Polska mogą korzystać z Internetu o prędkości do 250 Mb/s, a klienci biznesowi z internetu o szybkości pobierania danych do 300 Mb/s i wysyłania do 30 Mb/s.

Zobacz: UPC: Darmowa wymiana dekoderów na HD
Zobacz: Tomasz Izydorczyk nowym dyrektorem marketingu w UPC Polska

Źródło tekstu: UPC

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy