DAJ CYNK

Od jutra zmiany w ofercie firmowej Play

msnet

Taryfy, promocje, usługi

14 września Play wprowadzi zmiany w ofercie dla firm. Najważniejsze nowości to większe pakiety Internetu w telefonie i upust przy 2 i więcej kart SIM.14 września Play wprowadzi zmiany w ofercie dla firm. Najważniejsze nowości to większe pakiety Internetu w telefonie i upust przy 2 i więcej kart SIM.

Pierwsza nowość to podwojone pakiety danych Internetu w telefonie dla każdej karty SIM do telefonu w ofercie FORMUŁA PERFECT dla Firm. Od jutra wielkość pakietów wzrośnie z 5 GB do 10 GB. Po wykorzystaniu pakietu przypisanego do danej karty SIM korzystanie z transmisji danych stanie się niemożliwe.

Po drugie wprowadzone zostaną nowe promocje z rabatem na abonament w ofercie FORMUŁA PERFECT BOX dla Firm. W nowym planie głównym na 28 miesięcy (w procesie pozyskania i utrzymania) przy dwóch i większej liczbie kart SIM do telefonu można liczyć na upust, który zmniejszy miesięczną wysokość abonamentu. W przypadku 2 kart SIM do telefonu zamiast 65 zł (oferta standardowa) zapłacimy 50 zł, natomiast mając 3 karty SIM abonament spadnie z 90 zł do 80 zł. Każda kolejna karta dla telefonu to dodatkowe 18 zł miesięcznie (23 zł w procesie dosprzedaży). Podane ceny nie obejmują podatku VAT. Aby skorzystać z promocji, do planu głównego z upustem należy dołączyć kartę SIM z urządzeniem z dopłatą wynoszącą co najmniej 20 zł miesięcznie. W przypadku pozostałych kart należy skorzystać z promocji na 28 miesięcy.

Oferta, o której mowa wyżej, połączona jest z Internetem dla biura (plan główny), działającym z pełną prędkością do 100 GB miesięcznie. W ramach opłaty abonamentowej dostajemy nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, SMS-y i MMS-y (także w roamingu UE), nielimitowany Internet w telefonie oraz maksymalnie 2,46 GB, 1,54 GB lub 1,64 GB (w przeliczeniu na jedną kartę SIM do telefonu, odpowiednio przy jednej, dwóch i trzech kartach) do wykorzystania w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Dodatkowo Play oferuje 12 miesięcy darmowego korzystania z ShowMaxa i 25 miesięcy darmowego Tidala.

W FORMULE PERFECT BOX dla Firm prędkość połączenia z Internetem spada do 1 Mb/s po wykorzystaniu w danym miesiącu 10 GB w telefonie lub 100 GB Internetu dla biura.

Na upust przy dwóch i trzech kartach SIM do telefonu można także liczyć przy przenoszeniu co najmniej jednego numeru z postpaid lub prepaid i umowie na 25 miesięcy. Upusty są identyczne, jak opisane wyżej.

Trzecia nowość to nowe promocje TYLKO SIM na 28 miesięcy (w procesie utrzymania), które będą uzupełnieniem dla planu głównego (karta SIM do Internetu) na 28 miesięcy. Dostępne one będą zarówno w ofercie FORMUŁA PERFECT dla Firm, jak i FORMUŁA PERFECT BOX dla Firm.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu