DAJ CYNK

Od jutra 3 miesiące Internetu za 0 zł w Play

13.06.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8202

Ważne 3

8

Od 14 czerwca abonenci Internetu w Play będą mogli zdecydować, czy chcą mieć o 10 zł niższy abonament, czy też dostać 3-miesięczne wakacje od płacenia.



Od 14 czerwca abonenci Internetu w Play będą mogli zdecydować, czy chcą mieć o 10 zł niższy abonament, czy też dostać 3-miesięczne wakacje od płacenia.

Klienci fioletowej sieci, którzy mają inny abonament (głosowy lub internetowy) i podpiszą lub przedłużą umowę na Play Internet, będą mogli skorzystać z 3 miesięcy abonamentu za 0 zł. Promocja będzie dostępna od 14 czerwca bieżącego roku w wariancie Play Internet Bez Limitu GB z routerem domowym (od czwartego miesiąca abonament będzie wynosił 59,99 zł) oraz w Play Internet Domowy z NET BOX (po darmowym okresie abonament 69,99 zł).



Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
0

2018-06-14 12:34:06

@26 Dla mmie to akurat dobra wiadomość. Już teraz mam transfery ledwie po 10/5 down/up. Gdyby zrobili całkiem bez limitu to sieć Play by padła.

Odpowiedz

26. c_michal
0

2018-06-14 12:20:54

Trochę dziwna usługa. Mam montować na zewnątrz urządzenie by poprawić zasięg, a jednocześnie mam limit 100G (czyli jak np. korzystam z Netflixa, odbieram maile to starcza mi tego limitu na 15 dni)Czyli mam coś całkiem fajnego z czego nie mogę korzystać, oznacza to, że NET BOX z PLAY w porównaniu z Internetem domowym z T-mobile jest zupełnie nieopłacalny.Play to raczej dobra sieć ciekawe dlaczego tak sobie strzelają w kolano?

Odpowiedz

25. ~syska
0

2018-06-14 11:35:33

ale promocja szaleństwo normalnie

Odpowiedz

24. ~Mam go
1

2018-06-14 08:00:14

Internet wi.fi na dworcu PKP jest darmowy. Robię tamże wypłatę z bankomatu blikiem poprzez aplikację jaką mam w tablecie i jest g7t. Żatem unikam opłat dla banku za nieposiadanie karty debetowej i dla operatora gsm. Nadmieniam że moduł do rozmów przez gsm jaki był w tablecie, uczynił kaput. A gdybym miał abonament w GSM to CO wtedy. Byłbym bravo ja?

Odpowiedz

2018-06-14 07:31:28

Dopychanie sprzedaży na siłę. Gorzej bo nie ma co sprzedawać - żadna tajemnica, że internet Play to całkowite nieporozumienie, zarówno gdy chodzi o stabilność, przepustowość, jak zasięg. Czyli cienka relacja jakości do ceny.

Odpowiedz

22. mikkel
-1

2018-06-14 06:49:33

Znając pleja to raczej to pierwsze...

Odpowiedz

21. mikkel
0

2018-06-14 06:48:59

Podbijam pytanie z @3, czy to jest "bez limitu *" czy "bez limitu" ?

Odpowiedz

20. ~
0

2018-06-14 06:34:56

DIL jest dobry ale niestety na pracę w terenie się dla mnie nie nadaje bo router wpada w roaming i nie ma neta i pomimo później powrotu zasięgu macierzystego i tak nie chce się na niego przełączyć a roaming mam zablokowany żeby nie zużywało z pakietów i żeby nie włączył się lejek.

Odpowiedz

19. ~Flej
0

2018-06-13 23:57:05

Ten ich Internet to nawet wrogu bym nie polecił. Wydmuszka bez zasięgu (przypominam, że na kartach internetowych nie można korzystać z roamingu - nawet 3Mbit/s nie ma). W reklamach gruszki na wierzbie, realnie 1Mbit/s sieć zapchana na maksa, porażka lejek po 100GB, a w podróży to jak kopanie leżącego. Nawet felieton w zeszłym roku był na ten temat tutaj :).

Odpowiedz

18. ~mirekb
0

2018-06-13 23:15:13

dobry okres na promocje..ludziowie niebawem wyjada na wakacje w świat-zwykle w ue-siec odciążona wiec speedtesty wyjdą ok..przyjdzie wrzesien i realne możliwosci wlasnej infrastrukturalnie okażą sie diametralnie inne od początkowych.technicznie i logiczne uzasadnione biznesowo..zasieg 4 sieci to przewaga-roaming krajowy na stabilne 3Mbs w (zwykle) tm,orange i ostatecznie w plusie pozwala mi ominąc jak najszerszym łukiem siec wlasną-gdyby tylko nie ta mozliwosc nie był bym w play..wyobraźmy sobie ze roaming krajowy zostaje ograniczony wskutek regulacji ue do do 20% całkowitego ruchu(2/3/4g) w skali roku poprzedniego do 5% po 2020?dziwi sie że budują siec-przymiarki i lokalizacje pod 3,7GHz p4 ma dobre-popieram 5g,ale wpierw niech u900/2100 i lte przynajmniej na 1800 działa godziwie.duże rzeczy biorą sie z małych

Odpowiedz

17. ~PATA
0

2018-06-13 22:21:13

Takie rzeczy to może były dobre w 2012 roku...

Odpowiedz

16. ~ktos nowy
0

2018-06-13 22:15:50

dobry wieczór 59 z urządzeniem lekka przesada tym bardziej ze ruter dobrej jakości od producenta można mieć za 300 zł przyzwoity ale i t mobile tez Podniósł swoją ofertę dla nowych klientów do 65 zł

Odpowiedz

15. iphoneski
0

2018-06-13 21:22:20

@Karlos20 Identyczny wpis czytałem jeszcze w innym miejscu, jaki ma sens wklejanie tych samych wpisów gdzie się da?@słoneczny części ludzi nie przetłumaczysz, bo oni wiedzą swoje :)

Odpowiedz

14. Karlos20
0

2018-06-13 20:50:01

Zamiast dawać rabat 100% na 3m, zróbcie ofertę totalnie nielimitowanego Internetu Domowego LTE za te 59,99 do 40 mbps lub za 69,99 do 70 mbps. Przebijecie T-Mobile, który od prawie roku nie ma pod tym polem konkurencji. Żadnej. 1 mega po 100 GB? PLAY – POGIĘŁO WAS.

Odpowiedz