DAJ CYNK

Ochrona przed skutkami utraty pracy dla klientów Orange

04.10.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 19

Ważne 6

4

TU Europa przygotowała dla abonentów Orange ofertę ubezpieczenia od utraty stałego źródła dochodów oraz czasowej niezdolności do pracy.

TU Europa (Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa) przygotowała dla abonentów Orange ofertę ubezpieczenia od utraty stałego źródła dochodów oraz czasowej niezdolności do pracy.

Klienci objęci ochroną ubezpieczeniową mają zapewnioną systematyczną wypłatę świadczeń, które pozwalają na zachowanie płynności finansowej i umożliwiają regulowanie zobowiązań. Klient może otrzymać maksymalnie 6 takich wypłat w 12-miesięcznym okresie, na który zawierana jest polisa.

Ubezpieczenie jest dostępne w dwóch wariantach, różniących się wysokością wybranego świadczenia oraz sumą ubezpieczenia. W pierwszym wariancie wysokość wypłat wynosi 1000 zł miesięcznie, a w drugim - 1500 zł. W sumie nie więcej niż 12 tys. zł lub 18 tys. zł, w zależności od wybranej opcji.

Ochrona rozpoczyna się zaraz po przystąpieniu do ubezpieczenia bowiem nie ma okresu karencji. Składki w wysokości 19 zł lub 24 zł miesięcznie są automatycznie doliczane do faktury za usługi.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się