DAJ CYNK

Obniżka cen urządzeń w Play

21.07.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4292

Ważne 5

7

Od weekendu w sieci Play zostały obniżone ceny kilku modeli smartfonów i dwóch smartwatchy.

Od weekendu w sieci Play zostały obniżone ceny kilku modeli smartfonów i dwóch smartwatchy.

Zmiana cen dotyczy następujących modeli:



Zobacz: Cennik urządzeń w Play

Źródło tekstu: Play

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
20. ~przemek1234
1

2015-07-22 15:39:55

Aha! czyli mam płacić 40 zł za telefon na kablu? I po co? Nikt u mnie w domu nie ma stacjonarki. Wśród znajomych i rodziny też mało kto ma. Wiesz czemu? Bo stacjonarka to przeżytek. Po co płacić 49,00 zł za telefon na kablu, którego nigdzie nie zabiorę i którym mogę we dodatku też dzwonić tylko na stacjonarne. Jak w Play (bez aparatu telefonicznego) mam abonament komórkowy z no-limit do wszystkich (stacjonarne i komórkowe) + internet 5 GB za tyle samo. I mogę telefon zabierać wszędzie.Mam wziąć telefon stacjoarny za 50 zł, po to by abonament kosztujący 89 mieć za 59, ale to przecież wyjdzie 109, czyli i tak przepłacę, bo nie potrzebuję stacjonarnego. Prawie nikt nie potrzebuje stacjonarnego. Wiesz kto ma stacjonarkę? Ludzie po 70-tce lub ludzie, którzy mają Neostradę.

Odpowiedz

19. ~Centurion
-2

2015-07-21 23:18:00

ad 16. Bzdurzysz! Smart Plan Open jest dla "Abonenta, który korzysta lub do końca drugiego pełnego okresu rozliczeniowego Umowy zacznie korzystać z dowolnej usługi świadczonej w stacjonarnej sieci telekomunikacyjnej Orange z minimalną kwotą abonamentu 39 zł". W praktyce bardziej się opłaca zatem sam telefon stacjonarny, a nie Neostrada z opłatą za utrzymanie łącza.Powiesz pewnie, że ty nie masz telefonu stacjonarnego po kablu... widzisz, ja również ni mam, moi znajomi (ludzie młodzi) także, ale... tu dochodzimy do tego, o czym wspomniałem w komentarzy nr 13. - Orange jest dla ludzi normalnych, a nie dla dziwolągów mieszkających w pustelniach... My mamy rodziców, dziadków, rodzeństwo itp. jakiś abonament na telefon stacjonarny w Orange zawsze się znajdzie - zwłaszcza u rodziców, a tym bardziej dziadków! Tak więc "wkręcenie się" w Smart Plan Open to żaden problem, no chyba, że jest się jakimś dziwolągiem... albo opłaconym klakierem Play - oni z racji wykonywanego zajęcia nie mogą wiązać się z konkurencją :-)Generalnie słabo znasz ofertę Orange, więc się wyrywaj do jego oceniania, bo co chwila się kompromitujesz swoją niewiedzą.Jeśli chodzi o kwestię zdjęcia ewentualnego SIM-locka, to po co się głupio zgrywasz - jakbyś był w Orange?? - przecież wiadomo, że nie jesteś! Sam się wielokrotnie chwaliłeś na telepolis, że masz abonament telefoniczny w Play.

Odpowiedz

-2

2015-07-21 22:48:46

Forerunner 620 HRM w garmin24.pl jest za 1425 PLN a w Play na kartę za 1549 PLN... ;) A oznaczony jako "bez promocji" w Play za 1669 PLN... Na stronie Garmina jest po 399,99 USD czyli jakieś 1 510,99 PLN. Zatem... ehh... ;)

Odpowiedz

17. ~
0

2015-07-21 21:15:00

@16: Telefon jest Twoją własnością od momentu podpisania umowy i otrzymania za niego paragonu/faktury. A nie od momentu zakończenia okresu zastrzeżonego umowy.Operatorowi nic do tego i nie powinien mieć prawa zakładać simlocka - kupujesz telefon i spłacasz terminowo abonament oraz ewentualne raty i możesz nawet pierwszego dnia sprzedać do (np. na Allegro). A gdybyś przestał regulować opłaty wynikające z umowy - pozostaje windykacja oraz ostatecznie sąd i komornik.

Odpowiedz

16. ~przemek1234
1

2015-07-21 20:29:04

12:Smart Plan Open za 59 zł jest tylko dla użytkowników Neostrady, a ta w moim miejscu zamieszkania razem z ceną utrzymania kosztuje jedyne 70 zł za... uwaga! 10 Mb/s, tyle tylko dają. Netia natomiast już teraz oferuje 20 Mb/s za 50 zł.A Rewolucja NET w moim bloku oferuje za 60 zł (10 mniej niż Neo) FTTH 200 Mb/s.Ja mam Netię i nie mogę wziąć tego planu. Nie moja wina, że w Orange jest abonament 50 a potem 90.Chyba nie wyobrażasz sobie, że będę brał abo za 90.Mnie interesuje abonament 59 zł. Orange mi daje do wyboru 49, gdzie telefony są arcydrogie i 89, którego nie będę brał bo nie będę tyle płacił.A prawda jest taka, że nawet biorąc te same abonamenty, to te telefony są w Play znacznie tańsze:Abonament 49 zł:HTC D620: Play 239 zł, Orange 349 zł, Plus 499 złLG G4c: Play 259, Orange 349, Plus brakXperia M4 Aqua: Play 419, Orange 629, Plus 599Jakie branie z cennika czy ze zniżkami?W obydwu przypadkach brałem ceny w sklepie internetowym dostępne dla dowolnego klienta.Nie mam zamiaru zgadywać czy dostanę simlocka, czy nie.Przy przenoszeniu zdjęcie za darmo, a jak wezmę retencję to już nie.A co jak przedłużę umowę w Orange, dostanę simlocka, a po 2 latach będę chciał przejść do Play i wziąć tylko SIM? Będę musiał Orange/''owi zapłacić 77 zł haracz mimo, że umowa się skończyła i telefon jest teoretycznie moją własnością.A już niedługo całą rodziną wezmę w Play Formuła Rodzina i za 3 numery + 3 aparaty telefoniczne będę płacić 135 zł. Czyli 45 zł za kartę. Rozmowy no-limit i 5 GB na 3 numery + 500 MB prywatne dla każdego numeru osobno. To wychodzi ponad 2 GB na numer.PS. Skoro lokalny operator oferuje za 60 zł 200 Mb/s, a Orange Neostradę 10 Mb/s daje za 70 zł, a muszę ją wziąć, by mieć Plan Open, to coś chyba jest nie tak.

Odpowiedz

15. ~tramalukta666 death666
-1

2015-07-21 17:26:41

Słaby jest ten play!

Odpowiedz

14. ~plejtuch
-2

2015-07-21 16:59:25

Jeśli już coś brać z play to ofertę "SIM Only". Smartfony w play są już tradycyjne drogie i nie pomagają nawet te ich lipne obniżki cen.

Odpowiedz

13. ~Centurion
-2

2015-07-21 15:39:17

ad 11. Uprzedzając twoja odpowiedź - sparafrazuje twoje slogany - Orange jest dla ludzi normalnych, a nie dla dziwolągów mieszkających w pustelniach... Szczegóły poznasz wkrótce po twojej odpowiedzi :-)

Odpowiedz

12. ~Centurion
-2

2015-07-21 15:34:57

ad 11. Porównanie tendencyjne i wybiórcze jak na rasowego Play-boja przystało :-)W Play oczywiście wszystkie obniżki i promocje uwzględnione, a u konkurencji - "haratanie" prosto z cennika, bez uwzględnienia zniżek, promocji, czy jakieś idiotyczne branie niższych abonamentów do porównania - żeby ceny urządzeń były wyższe. Żenada!Przykładowo w Orange mniej więcej co dwa, trzy tygodnie są "Szalone dni", gdzie na smartfonach z różnych półek cenowych (a nie tylko flagowcach jak głupio sugerujesz!) można zaoszczędzić kilkaset zł w porównaniu do oferty Play.Ponadto - jak to w Orange nie masz abonamentu z internetem w cenie około 59 zł??! Jest przecież Smart Plan Multi Open z abonamentem w wysokości 59,98 zł (No-limit rozmowy, SMSy/MMy, 5 GB internetu, 400 minut w roamingu) i w tym abo. porównaj sobie ceny urządzeń ze swoim Playem, cwaniaczku! :-)Co do twojej kolejnej manipulacji faktami - w Orange coraz częściej nie ma SIM-locków na smartfonach branych do abonamentu, a jeśli już to zdjęcie SIM-locka jest darmowe, gdy przenosisz numer do Orange (tylko mi nie chrzań, że ty akurat jesteś już w Orange, bo nikt ci w takie bajki nie uwierzy :-)

Odpowiedz

11. ~przemek1234
2

2015-07-21 14:36:37

Jakoś dziwne, że telefony, które mnie najbardziej interesują mają w Play ceny lepsze od konkurencji.Porównuję w abonamentach z internetem 59 lub niższym (gdy brak).Np. LG G4 c: Orange 349 zł (abo 49, brak abo z netem za 59) + simlock którego zdjęcie to 77 zł, Play 189 (abo 59), Plus brakLG Spirit 4G LTE: Orange 9 zł, Play 29 zł, Plus 3 zł (abo 49, brak abo za 59); Tu akurat Play ma drożej ale nie dużo, a Orange zakłada simlockaHTC Desire 620: Orange 349 zł, Play 169 zł, Plus 499 złSony Xperia M4 Aqua: Orange 629 zł, Play 349 zł, Plus 599 złNokia Lumia 735: tu nie porównuje bo wszędzie tanio, w Play też bo 29 złWiem, że zaraz ktoś powie, że Orange ma taniej iPhone, Samsung S6, LG G4 czy HTC M9, czy inne drogie telefony. I to będzie porównywał w abonamencie za 100 zł, albo za 130 zł, którego to zwykły Kowalski w życiu nie weźmie. Z doświadczenia wiem, że abonament za 60 zł to już dla większości jest ból.Po prostu targetem Play pod kątem sprzedaży Play jest zwykły obywatel klasy średniej zarabiający 2500-3000 zł BRUTTO, a nie nowobogacki który zarabia 10000 i se kupuje Samsunga S6 edge, a po roku i tak go zmienia.

Odpowiedz

10. ~
3

2015-07-21 14:18:43

@8: "Coraz" piszemy łącznie. A prawda jest taka, że ceny usług w Play są podobne do konkurencji, za to urządzenia - droższe.

Odpowiedz

9. ~
-3

2015-07-21 14:17:49

Wyprzedaż nie najnowszych już modeli urządzeń wraz z długą i mało korzystną umową. Standard w "W4".

Odpowiedz

8. ~Kris
-3

2015-07-21 14:16:59

Playoza minusuję bo dostaje piany że w playu co raz drożej....

Odpowiedz

-3

2015-07-21 14:16:01

Jak cała sieć,drogo,drogo,drogo...Widząc dziś w tv,gdzie Polski skoczek nie chce skakać już w Zakopanym,bo to stara skocznia ,to może niech skaczą w Play ,to im lepiej wychodzi niż blamaż podczas zawodów, Play budujemy skocznie ...:)

Odpowiedz

6. ~JVD
-2

2015-07-21 13:43:01

Pomimo obniżki ceny urządzeń w Play nadal są zbyt wysokie!

Odpowiedz