DAJ CYNK

Numery Virgin Mobile zarejestrujesz w Żabce

26.01.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 21

Ważne 4

3

Po salonikach Kolpoltera, na listę punktów rejestracji numerów prepaid sieci Virgin Mobile trafiły sklepy Żabka.Po salonikach Kolpoltera, na listę punktów rejestracji numerów prepaid sieci Virgin Mobile trafiły sklepy Żabka.

Kolejna umowa partnerska zwiększa liczbę punktów rejestracji o 4,5 tys., co daje łącznie blisko 25 tys. stacjonarnych punktów. Żabka to największa w Polsce sieć małych sklepów spożywczych, z punktami zlokalizowanymi w dużych i średnich miastach, a także miejscowościach do 10 tys. mieszkańców na terenie całej Polski.

Sklepy sieci Żabka czynne są codziennie od 6 do 23. Poza siecią sklepów Żabka, posiadacze kart prepaid w Virgin Mobile mogą osobiście zarejestrować numer w sieci Poczty Polskiej, placówkach eurobanku, na stacjach benzynowych Statoil, Shell, BP i Lotos, w salonikach Kolporter, sieci Ruch, Świat Prasy, Media Star, Inmedio, Inmedio Cafe, Relay, 1 minute, Discover, Hubiz, Hello, Virgin oraz punktach Telakces, Teletorium i niezależnych punktach GSM.

Numer Virgin Mobile można również zarejestrować bez wychodzenia z domu, korzystając z systemu bankowości internetowej banków ING i Millennium lub poprzez formularz online z weryfikacją danych przez darmowego kuriera.

Zobacz: Rejestracja kart - ostatni tydzień

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy