DAJ CYNK

Nowy plan taryfowy lajt mobile i odświeżony abonament lajtowy hit

31.03.2017

Dodane przez: Koala

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 28

Ważne 15

3

Dziś lajt mobile dodał nowy plan taryfowy do oferty abonamentowej. Cechuje się on nielimitowanymi połączeniami komórkowymi, SMS-ami i MMS-ami oraz 10 gigabajtami Internetu LTE.Dziś lajt mobile dodał nowy plan taryfowy do oferty abonamentowej. Cechuje się on nielimitowanymi połączeniami komórkowymi, SMS-ami i MMS-ami oraz 10 gigabajtami Internetu LTE. Po wykorzystaniu pakietu danych, Internet zwalnia do 32 kb/s. Nie są naliczane dodatkowe koszty. Miesięczna opłata wynosi 29,99 złotych, zarówno dla umowy 24-miesięcznej jak i bezterminowej. Minuta połączenia do sieci stacjonarnych wynosi 17 groszy.

Odświeżono także ofertę abonamentową lajtowy hit dla przenoszących numer. Cena wynosi 34,99 zł i jest taka sama zarówno dla umowy 24-miesięcznej jak i bezterminowej. W ramach abonamentu otrzymujemy nielimitowane połączenia komórkowe, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 25 gigabajtów Internetu LTE, po wykorzystaniu których Internet zwalnia do 32 kb/s. Nie są jednak naliczane dodatkowe opłaty.

W przypadku obu ofert dodatkowo do abonamentu można dodać pakiet nielimitowanych połączeń na numery stacjonarne za 2 złote miesięcznie Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 5 złotych. Do każdej umowy dodawany jest selfie stick w gratisie - promocja ta obowiązuje do 31.05.2016 r. lub do wyczerpania zapasów. Przy przeniesieniu numeru i podpisaniu umowy na 24 miesiące przez pierwsze trzy miesiące opłata wynosi 0 złotych.

Źródło tekstu: lajt mobile

Komentarze
Zaloguj się