DAJ CYNK

Nowy pakiet #NAJLEPIEJ od Virgin Mobile

24.02.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 16547

Ważne 14

6

Virgin Mobile rusza z nową ofertą. Pakiet #NAJLEPIEJ będzie zawierać nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz 8 GB Internetu.

Virgin Mobile rusza z nową ofertą. Pakiet #NAJLEPIEJ będzie zawierać nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz 8 GB Internetu. Ponadto, dodatkowe gigabajty czekają na osoby przenoszące numer do Virgin Mobile - zarówno w nowym pakiecie, jak i w dotychczasowych. To nie koniec nowości - flagowa oferta #FREEMIUM została wzbogacona o 5 nowych opcji, w ramach pakietów za #PÓŁDARMO.

Najnowszy pakiet kosztuje 39 złotych. Zawiera nielimitowane SMS-y i połączenia do wszystkich sieci, a także na numery stacjonarne oraz 8 GB Internetu w technologii LTE. Podobnie jak w innych pakietach, transfer jest nielimitowany dla popularnych aplikacji mobilnych, tj. Facebook, Messenger, Ask, Twitter czy GG.

Każda osoba, która od 24 lutego przeniesie swój numer do Virgin Mobile i aktywuje jeden z pakietów, otrzyma dodatkowy transfer danych na zawsze i co miesiąc, w zależności od wybranej oferty. W przypadku pakietu #PEŁENLUZ za 19 złotych będzie to gratisowe 500 MB (czyli łącznie 2,5 GB), dodatkowy 1 GB (łącznie 5 GB) do oferty #BEZLIMITU za 29 złotych oraz aż 3 GB w prezencie do pakietu #DLAMNIESUPER za 49 złotych, co daje łącznie 13 GB Internetu na stałe.

Zobacz: Regulamin promocji #WSZYSTKO
Zobacz: Regulamin promocji "Więcej GB-ów"

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Komentarze
Zaloguj się
71. ~bonus
0

2016-02-28 18:08:08

Mam orange free. Za 100 zł jest 36 gb gratis, 10 zł na konto główne, 5 zł do skarbonki, które można przenieść na konto główne i do tego rok ważności konta. A za te 100 zł można jeszcze kupić 4 pakiety po 25 zł no limit sms+5gb. Czyli w sumie mam 56gb, 15 zł na rozmowy i sms no limit.

Odpowiedz

70. zuraw666
0

2016-02-27 12:38:21

I wciąż ten brak MMS-ów.

Odpowiedz

69. ~
1

2016-02-27 06:45:19

Internet LTE na "zasięgu" Playa... Pozdrowienia dla tych co łapią Internet w miskę w promieniu 500 metrów od nadajnika...

Odpowiedz

68. ~
0

2016-02-25 12:48:22

szkoda ze nie ma 10GB za 10PLNswoja droga Play ich niezbyt dopuszcza - przed zmiana karty miałem w PLay ZAWSZE połączenie internetowe aktywne, teraz niestety zwykle połaczenia nie ma i muszę je recznie aktywować

Odpowiedz

67. ~xxxx
0

2016-02-24 23:09:22

Spoko zona w 29 ma 8 gb internetu. Pewnie jakiś błąd.

Odpowiedz

1

2016-02-24 21:50:40

@62 W tej chwili mam pakiet pełenluz19 i mam 4,6 GB do wykorzystania. Normalnie powinno mi skasować do zera i przyznać 2 GB. Nie wiem o co chodzi. Oczywiście żadnych dodatkowych pakietów netu nie włączałem.

Odpowiedz

65. Przemix
0

2016-02-24 21:45:52

@59 fakir: wyślij sobie START na 8002 to gigabajty będziesz miał ważne rok

Odpowiedz

64. ~mirekb
1

2016-02-24 21:22:27

oferta i tak bdb

Odpowiedz

63. Gormar
0

2016-02-24 21:10:40

@22. Słoneczny. Ja otrzymałem 1GB gratis od VM ważny jeden dzień i już go dawno nie mam, gdyż został zastąpiony 300 MB z freemium. Dlatego podejrzewam, że albo u Ciebie nastąpił jakiś błąd, albo pomyliłeś termin zakończenia okresu rozliczeniowego (uruchomiłeś pakiety po tym terminie).

Odpowiedz

62. Gormar
0

2016-02-24 21:01:29

@55. Pierwszy raz słyszę, aby VM pomyślało o pokrzywdzonych klientach przy promocji "Walentykowej". Zarówno w moim jak i mojej znajomej przypadku uruchomili ten pakiet na kilka dni przed końcem okresu rozliczeniowego :(. A mogli to zrobić przykładowo 19-tego lutego i wtedy oboje cieszylibyśmy się prezentem. A tak to klops i nawet jeżeli byliśmy jednymi z pierwszych klientów nowej taryfy musieliśmy obejść się smakiem ;(.

Odpowiedz

61. ~
1

2016-02-24 19:33:43

czyli rozumiem że....... VM rozmowy no limit włącznie ze stacjonarnymi + 30sms + 3,3GB jest za 25 zła w Orange jest więcej tylko trzeba płacić za pół roku z góry ?

Odpowiedz

60. Rogi
-2

2016-02-24 19:27:59

Szkoda tylko, że LTE Playa nie działa.

Odpowiedz

59. ~fakir
0

2016-02-24 18:22:03

Mam orange free, potrzebuje dużo internetu w smartfonie. Za doładowanie 100 zł jest 36 gb gratis, bonus za doładowanie ze startera to 6gb a za sumę doładowania wykupuje 4 pakiety no limit sms+ 5gb. Czyli za 100 zł mam 62 gb ważne 5 miesięcy i no limit sms do wszystkich ważne 4 miesiace. I tego dokładnie potrzebuje i póki co nikt nie ma lepszej oferty.

Odpowiedz

58. ~Calm7
2

2016-02-24 18:13:09

Według mojej oceny Mini Max w Play jest lepszy od Wirgin Mobile, jest bardziej elastyczniejszy.

Odpowiedz