DAJ CYNK

Nowy modem za 149 zł w blueconnect na kartę

19.02.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6681

Ważne 3

4

T-Mobile wprowadza do oferty nowy zestaw blueconnect na kartę z modemem Huawei E3131 za 149 zł. Nowej, niższej cenie zestawu towarzyszą dodatkowe profity, w ramach promocji Mega Start i Nowe Mega Doładowania.

T-Mobile wprowadza do oferty nowy zestaw blueconnect na kartę z modemem Huawei E3131 za 149 zł. Nowej, niższej cenie zestawu towarzyszą dodatkowe profity, w ramach promocji Mega Start i Nowe Mega Doładowania.

21. lutego w ofercie T-Mobile pojawi się nowy zestaw blueconnect na kartę z modemem za 149 zł. W ramach tej kwoty, użytkownicy otrzymają starter o wartości 25 zł do wykorzystania na transfer danych. Ponadto, dzięki promocji Mega Start, dostaną także bonusową paczkę danych 2 GB, która uaktywni się po pierwszym połączeniu z siecią.

Konto użytkowników w przypadku tego zestawu ma roczną wartość. Każde kolejne doładowanie kwotą 25-49 zł premiowane będzie bonusową paczką danych 2 GB, a doładowanie kwotą powyżej 50 zł - 4,5 GB. Dane te wykorzystać można w przeciągu 30 dni.

Dostępny w ofercie modem Huawei E3131 umożliwia transmisję danych z prędkością do 21 Mb/s.

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
47. ~adaskoar
0

2015-01-15 22:33:48

Jak, odzyskać, stary, numer, na, nowa, karte

Odpowiedz

46. ~domo
0

2013-05-06 16:00:18

Jedno wielkie G...Uzywam blueconnecta od paru lat jak bywam w kraju, glownie w celu sciagania poczty itp. Niestety, malo kiedo chce to zadzialac. Zrywane polaczenia, zolwia predkosc, problemy z polaczeniem wogole...Ostatnio, po doladowaniu karty kwota 50 pln przestal mnie laczyc z siecia! Dzial obslugi klienta to zwykla banda ignorantow! Jednym slowem nie polecam nikomu. Najgorsza siec w kraju. Jezeli ktos ma ochote na moj zestaw w prezencie to prosze o kontakt, chetnie odstapie. Itak nie da sie z tego korzystac.

Odpowiedz

45. ~
0

2013-02-22 00:07:25

Ten modem daje prędkość do 21Mb/s ? Pewnie w tej je... warszawce, bo nie na prowincji z edge na gsm 900 MHZ.

Odpowiedz

44. ~hg58
0

2013-02-21 00:58:23

41. ja jestem normalny, po nocach nie siedze, za to komputer sćiaga w nocy- sam potrafi to robić!

Odpowiedz

43. ~m76
0

2013-02-20 13:33:28

@42 Mysle ze do samego neta bedzie gorsza niz OFnK. Dadza mniej GB za doladowanie za to tansza minute polaczenia. To ma byc taryfa dla smartfonow. Albo zniknie roczna waznosc konta...

Odpowiedz

42. ~
1

2013-02-20 12:12:03

Jeszcze nie piszą o ważnej rzeczy. Czy po 19 marca będą pobierali opłatę za roczną ważność konta. A tak ogólnie to ja poczekam na na nową taryfę orange na karte. Podobno już na dniach mają pokazać. Tak wiem że nadzieja matką głupich, ale może coś ciekawego pokażą.

Odpowiedz

40. ~hg58
2

2013-02-20 10:07:16

tylko że play dodatkowo ma darmowe noce, ale o tym w komentarzach to już nikt nie pisze!

Odpowiedz

39. Maxcio
-2

2013-02-20 08:57:52

Wchodzę na http://www.play.pl/oferta/internet/internet-na-karte/all-inclusi ve/19.html i widzę, że aby mieć w play 2 GB, trzeba wydać 30 zł. Przy czym jest to podana ilość danych po skonsumowaniu 30 zł. W T taniej, bo za 25 zł też mamy 2 GB, a 25 zł zostaje i możemy zużyć np. na smsy premium. Ważność 30 dni u obu operatorów. Jeśli więc komuś zależy wyłącznie na internecie to play jak widać jest zdecydowanie słabszy.

Odpowiedz

38. ~needmoney
0

2013-02-20 07:54:14

77 gr za minutę bonus ważny 30 dni ? Chyba szukają głupszych od siebie ... nawet nie ma co porównywać do OFnK lub Play Online na Kartę a telefony za 350 zł mają opcję hotspot wifi

Odpowiedz

37. Maxcio
-2

2013-02-20 07:11:22

2 GB bonusowych danych rozliczane przed kwotą na starterze wiec cena za 1 MB po wykorzystaniu bonusa nie będzie miała większego znaczenia, jeśli przed końcem terminu ważności lub zużycia pakietu doładujemy, bądź kupimy nowy starter. 25 zł znajdujące się na starterze można wykorzystać na inne usługi, np. sms premium :-)

Odpowiedz

36. ~pz
1

2013-02-20 02:10:09

Jak zawsze w Erze net blueconect (T-mobile) na kartę najdroższy na rynku. Żadna nowość....

Odpowiedz

35. ~iopo
1

2013-02-20 01:43:49

Drogo ja w play za ten modem dalem 99zl bez karty startowej rok temu teraz koszt 129zl ogolnie z aero2 korzystam ok.1km mam od nadajnika.Ogolnie T-mobile ma problemy z 3G na duzym osiedlu brak tej technologii Aero ma az 4 nadajniki Play 3 nadajniki Orange i Plus po 1 i T-mobile zadnego.Wiem szacunkowo ze z Aero korzysta 1289 osob tyle kart wydano w tej lokalizacji.Jak widac net darmowy ma przebicie.Jeden blok ma tylko net Aero2 i nadajnik wlasny z ktorego korzystam bo mam nie daleko

Odpowiedz

34. ~Robert
1

2013-02-20 01:21:55

drogo jak cholera

Odpowiedz

33. ~zdzichuvip
3

2013-02-19 22:57:33

ja tam mam aero 2 idzie niezle jak na 0,5 mega żadnych limitów ,he żeby dali 1 mega to by już wystarczyło,za free to przyzwoicie

Odpowiedz

31. toms
-2

2013-02-19 22:07:07

Jeszcze jedno: czy opłata 3 zł za roczną ważność, obejmuje tę taryfę? Obawiam się, że wszyscy bardzo się zdziwią tym faktem po 19 marca. 10 - idź do szkoły. W cenie 129 zł JEST zawarty 1GB danych, więc nie siej kłamliwej propagandy. 25 zł jest rozliczane 3gr/100kB i piszą o tym w broszurze informacyjnej. Jakbyś miał, to byś wiedział.

Odpowiedz